Zimná akcia 2016 (30. 11. 2016 - 2. 1. 2017) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 23/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    • Vulgarita
    clovek se musi smat na snhulaku je tvuj vykon je perfektni nobo vyborny ale furt za 5 min frajeri to maj za 2 min tak tem boterum to dejte hned a netrapte nas z zebrickama dyt ten podvod vydi kazdej a ted mudruj poseidone i EDIT vidi ten podvod
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/12/16
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kywa, nevím já to osobně ještě nezkoušel a dodržuj prosím pravidla. Nicméně kolegové to zkoušeli a též se dokážou umístit mezi 2-3 minutama. Ale všechny žebříčky neznám a zajisté bude někdo kdo najde nějaký způsob něco zneužít či využít.
     
  3. Rohlik27

    Rohlik27 Rádoby autor

    Odzkoušel jsem. Po několika pokusech jsem se dostal na 2:17.218
    A pokud mužu poradit :) ty kry tam nejsou jen tak nadarmo :p

    Když jsem to valil poprvé tak jsem skončil na 4:50 a tak nějak jsem nechapal jak muže někdo dat pod 4.. ale povedlo se :)
     
    shrek.cz70 tohle ocenil(a).
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Rohlik27,

    díky za příspěvek, lépe bych to nenapsal, když sem člověk něco podobného napíše hned vzápětí je za pohádkáře, botera atd. viz příspěvek výše. Ti kteří nevědí jak na to, těm přeji alespoň doma hodně dárečků a bohatého ježíška a teď mudruj kywa ;).

    pěkný den
     
  5. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahoj všem, pokud mohu poradit není to právě vůbec těžké, po 1. zobrazení dárků a ker, se snažte sebrat co nejvíce ker u toho samozřejmě střílet dárky. Po 2. zobrazení už je nemusíte tolik brát protože se dostanete na dmg přes 375K a to už v pohodě stačí. Při tom 3. zobrazení bohatě stačí jen dávat dárečky. No a hlavně když budete dávat do sněhuláka dračí ohně přidáte krev.. tak to jde bohatě i pod 2 minuty.. Ale zase záleží kolik máte děl a jaké ty děla máte., no zkuste a uvídíte :)... PS: pěkné svátky všem.. :)
     
  6. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Je to přesně tak jak píše jakor a žádný bug na to není potřeba. někdo svádí na botery všechno, i to že venku prší
     
  7. ツ乂乂乂ΚΤΜツ

    ツ乂乂乂ΚΤΜツ Perspektivní autor

  8. kvako*svk*FMF

    kvako*svk*FMF Rádoby autor

    vinikajuca hra stojiš a nič nevieš strielat krasa ale surprise ta striela odušu nadhera BP
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kvako*svk*FMF, jj on je jen 1 server, že vždy víme kdo kde hraje. Včera večer probíhal například restart Mega serveru 1 a 5. Je potřeba dát vždy kompletní informace napsat CM pokud jsou, či sem na forum a nebo na podporu, aby někdo mohl předat žádost o kontrolu a restart.
     
  10. kvako*svk*FMF

    kvako*svk*FMF Rádoby autor

    prepač to musia davat podnety hrači to je čo za prevdzkovatela hry ked vlastne ani nevie či hra ide...čiste hurivkovo a ako inač zase tomu trtka..to už je nenormalne stale dookola tie iste problemy a stale sa to rieši len nejakymi zaondetimi reštartami ..už by bolo na čase to opravit ked chcu peniaze alebo rovno ro zabalit :p
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj kvako*svk*FMF,

    pokud chce hráč upozornit na nefunkčnost hry dříve než na to přijde provozovatel, tak jiná možnost opravdu není, samozřejmě v opačném případě sem psát server atd. nemusíš a stačí když počkáš do ranního restartu nebo až na to upozorní někdo jiný. Další informace si nenapsal tudíž jsme neměli co přeposlat.

    pěkný den
     
  12. kvako*svk*FMF

    kvako*svk*FMF Rádoby autor

    no v slušnosti ti odpišem normalne ..keby si mal namahu si prečitat dva -štyri prispevky viššie nemusiš sa dohadovat o dlšich veciach..ale ak to tu nezaznelo tak to napišem po lopate..hra ide celkom ok da sa !! ALE AKONAHLE SA ZACNE BOJOVAT NEDZI HRACMI A HLAVNE STRIELAT SA OSTOVY !!!!! VTEDY HRA ZAMRZNE A JE TOTALNE NEHRATELNA !!takže chyba bude asi niekde inde nie v nejakom reštarte hry ..a ak nahodou hraš aj sam tuto hru tak si to musel postrehnut aj sam alebo si si so tohol prečitat na čete !! v hre to hrači pišu automaticky ked to začne sekat lagovat a strielaš barana priklad 20 minut...a niekedy akože strielaš a on je od tebaba o polku mapy preč ..ak ak si to ešte nazažil tak potom neviem ale ta lod čo maš na g4 ak sa nemilim s nikom .. [504/FΕX]504/-komi- tak sa potom asi prihlasuješ vtedy ked sa zrovna nebojuje a nestrielaju ostrovy ..ak ak sa NAHODOU S TIM NICKOM MILIM TAK SORRY :D
     
  13. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Jak psal Poseidon v jiném vlákně tak si za to vlastně můžeme sami tím, že střílíme ostrovy :)
    No psát na podporu o restart není řešení. Restart není oprava, ale jen nouzový řešení po kterém hra sice nějakou dobou funguje, ale po nějakém čase se hra opět stává nehratelná, tedy alespoň pro české hráče mi připadá ...
     
  14. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Nejako ste mimo témy, inak nestalo sa niekomu z vás, že sa umiestnil v Snehuliakovi v TOP 100, bol to posledný chýbajúci dielik. Po 12.00 síce časť dostal ale dizajn sa neaktivoval a nemá ho ?
     
  15. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Měl jsem podobný problém že jsem měl na moři poskládaný celý desing, ale neměl jsem ho až když jsem znova přihlásil tak se objevil.
    Tohle je práce pro podporu. Jinak by mě zajímalo proč z černého trhu zmizely voodoo děla ???
     
  16. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

  17. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj kvako*svk*FMF, post: 365598,

    celou dobu jsem se snažil (zbytečně) Tě napsat, že je třeba psát server, to že to nyní na Německu 1 nejde asi tebe na G4 vůbec nezajímá a i kdyby tu bylo xx příspěvků z tohoto serveru a psali zde hráči jako ty bez dalších informací, tak to z výše napsaných příspěvků asi nepoznám, nemám vešteckou kouli, kdo je z jakého serveru. Každého vždy zajímá jen jeho účet a jeho server bez urážky. Ale zde je 30 serverů a ikdyž to vypadá že jsou sloučeny a možná jednoho dne bude jen jeden, pořád jsou ve skutečnosti oddělené (trh - dražby, některé řebříčky, bokor atd. atd. atd.). Né na všech serverech se válčí jako na MS1, MS2 atd. (myšleno pro česko/slovenskou komunitu), pravděpodobně tam kde není war, tam se vydělává bez lagů.

    Vadí mi záseky, lagy atd. pokud koukám na ostrov nehnutě více jak 10 minut odcházím, svého živata si velice vážím a na koukání do vln nemám čas, v tu dobu můžu udělat jen to, že přidám své poznatky výše, čím více hráčů tím lépe, ale vždy tam musí být čas a server, bez toho to nejde, včera to bylo večer možná na 3 serverech (281,504,631), ale ve stejnou dobu to dalších 27 serverů vůbec nezajímalo, ani ty by jsi sem nepsal, kdyby jsi byl jeden z nich.

    Bohužel, stejně jak píše hráč výše tento problém nemá s eventem pravděpodobně nic společného, pouze více hráčů při eventu. Spíše je problém s novými věcmi zavedenými do hry (oprava cechovních věží), ale to je jen na provozovateli. Jen můj názor. Více prosím jen k tématu.

    pěkný den
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☆Ŧŷηε☆, jak již psal ΛΖLΛB, toto je pro podporu. Nicméně problém je hlášený jedinou možností je požádat podporu.
    Ahoj ΛΖLΛB, bohužel se asi jednalo o limitovanou akci. Bližší informace k tomu nemáme. Je to asi jako též balíčky do platební oblasti, které se mohou objevit jiné, ale hráči sami si musí sledovat nabídku aktuální a jak dlouho tam bude nevíme.
     
  19. nextik...

    nextik... Zelenáč fóra

    • Doubleposting
    zimni akce a 2 dny v kuselagy no fuuuj

    zimni akce a 2 dny vkuse lagy no fuuuuuj ................
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/12/16
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj nextik..., prosím dle pravidel.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.