Zimná akcia 2016 (30. 11. 2016 - 2. 1. 2017) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 23/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Baronek-Ten-skutečný

    Baronek-Ten-skutečný Pisálek fóra

    Taky nic.. 0% loading
     
  2. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    ty jejich restarty a pak nic nejde
     
  3. Ɓд๓ъіէӃд_1

    Ɓд๓ъіէӃд_1 Pisálek fóra

    vyhral som v arene čo je 3vs3 nas tým mal viac zasahových bodov ako druhý tým a ja som mal najviac ubratých hp z našho týmu a dostal som 3 kluče ? :D to je ta tučna odmena ? :D aha tak dik :)
     
  4. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    mam otazku da sa ten balicek "700x Cukrové tyčinky" kupit viac krat ?
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj juraj888, balíček v černém trhu jak je tu již psáno se dá koupit pouze 1 x.
     
  6. Rohlik27

    Rohlik27 Rádoby autor

    No dobrý, a co takhle vrátit počet Black Ramů alias černých beranů tak jak byl před restartem ? :)
     
  7. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    taky si myslím že jich skáče odost mín..je to hnus velebnosti !!
     
  8. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    Nic nebude..nejnudnejši event v roce..
     
  9. kvako*svk*FMF

    kvako*svk*FMF Rádoby autor

    fantastic hra ide uplne bezchybne..nechcete s tim niečo spravit aby nešla server 2 aneb gl3
     
  10. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    A co chceš opravovat konkrétně??ta hra je tak rozladěna ze to nikdo dohromady neda uz jen kvůli tomu že ani nechce..drží to na vlásku diky platebce..resp.plat. botuj a necháme tě.viz včera dělám ukol..pohoda kance jsi dam dutou mám čas..A ono hle lodě na botu vesele sestřelují elitou to co zrovna strilim...navic když je loď na botu ci bugla.začne mi totálně blikat herni okno a vše na moři.je to bordel a hnus..
     
  11. Rohlik27

    Rohlik27 Rádoby autor

    Nejdnudnější možná ano, ale když se kousneš a budeš při svém volném čase co strávíš na moři střlet jen Berany tak ti řeknu od te doby co event začal jsem si vydělal perly na posledních 15 talentu s tim že si připlatim 1 den slevy za 25,- a kupuju krytsaly za 216p. což je asi 55.500 krystalu. Ta matika už je zde hodně primitivní. Takže já si na akci nemužu stěžovat :)
     
  12. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    Ahoj Rohlik..Jo možná ano.ale upřímne nemám čas sedět tu stále.udělám úkoly to jo..pak rozdam ci vemu nějaké body a off..povětšinu času zahraji večer (2hodiny průměr)a to mi prijde ze beranu je úbytek..napiš mi kolik času tě to stalo:)...sázím že tání by mohla být na krystaly fajn.
     
  13. Rohlik27

    Rohlik27 Rádoby autor

    Časů to nastálo zrovna málo to přiznávám, ale jako jedno-směně pracující mam od 15hod. prostě hromadu času než jdu spat. Ale to už má každej jinak .. jen podotknu že když na to ten čas je tak se dá pěkně zarobit .. a i s tímhle časem co jsem u toho proseděl tak v tabulce jsem okolo 40. takže nechápu jak ty desítky lidi na všech serverech na to mužou byt jeste lépe.. co ty lidi dělaj.
     
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Rohlik27,

    gratuluju, krásný výsledek.
    55.500 x 216 = cca. 12 000 000 perel

    také si myslím, že je to dobrá akce na perly 50-100 K /hodina

    pěkný den
     
  15. Rohlik27

    Rohlik27 Rádoby autor

    Ano děkuji, je to opravdu obrovské číslo, po dlouhé době eventové NPC které je mimořádně profitové téměř 1:1, tak proč toho nevyužít opravdu tolik co se dá :)
     
  16. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    ahojte nějak my zmizelo vymněna perníku za ty lízátka nevím zdli je to chyba a nebo čím to je ale bez toho design nebude bohužel
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Slůňe_CZ, tak si je asi musel zakoupit já je ve svém trhu stále v pořádku mám. Mají omezení jen na 1 nákup.
     
  18. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    aha to tam ale nikde myslím není ani psané nehraji už kloudně rok a pul tak nevím no bohužel
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Slůňe_CZ, teď si nejsem z hlavy jist v FAQ to myslím není. Nicméně zde v diskuzi by jsi to našel několikrát.
     
  20. kapitánkormorán.Brno

    kapitánkormorán.Brno Pisálek fóra

    Moře je v noci totálně zasekané boterama. Píšete tu o milionových výdělcích ale musíte u toho sedět jako trubky a ti podvodníci to mají bezpracně a ještě 10x tolik. Jen nechápu proč podvádějí když za perly se tu stejně nic pořídit nedá. Každý už má opevko i talenty na max. a jediné co dělá rozdíly jsou děla která jsou jen v platebce když pominu ty trošky z úkolů. V žebříčcích jsou na prvních místech na programu všichni. Mají to vytuněné ale dobře. Už to není jen klasické sbírání glitzů a truhel ale program jim střílí i eventové lodě a navíc s rychlostí střelby která je rychlejší než jde max. v opevku což je už fakt síla. Jediné na co jsou dobří jsou body ale stejně jsou hned opravení takže jim to nějak neublíží. Pokud tu lidé nadávají na sekání a lagy tak to není přetížené počtem hráčů ale těma sračk*** co mají natahané na účtech a server už to nedokáže přelouskat. Jinak dobré pro menší loďky že si nadělají talenty nebo opevko ale jak se s toho mají radovat když jiní podvádějí a potrestaní stejně nebudou protože když tady platíš tak můžeš i podvádět. Já hrával dřív fakt často ale jak tu psal kolega také mě to přestává bavit když vidím jak to zde funguje a už jsem to omezil jen na eventy. Začal jsem hrát i jinou hru kde jsou na podvodníky sakra alergičtí a vědí že s poctivých hráčů mohou mít daleko víc než s těch co podvádějí. Tu je to bohužel nastavené jinak což je docela škoda ale jiných her je naštěstí spousta a tady už to stejně jiné nebude.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.