Zimná akcia 2016 (30. 11. 2016 - 2. 1. 2017) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 23/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Mad☆Farmář☆,

    prosím dle pravidel, najdeš v mém podpisu.

    Ahoj Piráti,

    Pokud jde o štěstí, je to jak všichni víte vrtkavá věc, snad každý v této hře zažil, že jednou má štěstí on a po dlruhé zase někdo jiný a nemá cenu se k vůli tomu zde hádat. Těch příkladů se dá vyjmenovat hodně, bokor hlavní výhra, dílek v truhle, mojo paluba v kotli, ostatní výhry z bonusových map atd. každý týden/měsíc to zde někdo píše a jistě se to bude psát zde i nadále.

    Při jedné z minulých akcí, cca. 3 roky zpět, jsem také z Björgolda nedostal společníka a to jsem jich za pomoci cechu střelil asi 270 ks a nic, každý ho měl tehdá do 100ho pokusu a nyní např. dílek jsem dostal z 27 truhly a určitě se zde najde někdo kdo ho dostal třeba z 250 truhly, také možná pro někoho divné a malá šance.

    A také každý zná, když něco hledá, tak to nemůže najít a když to nechce, válí se to všude, je to jen o štěstí, někdy zákon schválnosti.


    pěkný den
     
  2. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Mad☆Farmář☆
    Len hovorím, že si ho nedostal, tak sa nič nedeje akcia je 33-dňová lízatok sa dá nazbierať až až a naviac bola možnosť ho získať aj za umiestnenie do Top 100...
     
  3. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Já např. našel dílek z truhly asi na 350 pokus.
    Kamarádi kolem 40-50.. :) Je to fakt o haluzi. Dnes jsem dílek získal ze skupinovky asi po 7 pokusu.
    Jednou nahoře,jednou dole. :)
     
    Mirek tohle ocenil(a).
  4. Reskator!!!

    Reskator!!! Zelenáč fóra

    ahojte ako často v zimnej akcie je uloha na voodu delo?
     
  5. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Reštartuje sa každý 3.deň (30.11. + 3.,6.,9.,12.,15.,18.,21.,24.,27.,30.12.)
    spolu teda je možné získať 11 Voodo-diel za celú akciu a ak to bude ako minulý rok a na bete tak za 24.okienko dostaneš ešte 5x Ohnivá Búrka...
     
    Mirek a Reskator!!! tohle ocenili.
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ..Emkos..,

    lepší příspěvek, bych si nemohl přát :), jen potvrzuje to co jsem psal.


    Ahoj ☆Samuelito☆,

    pěkný příspěvek fóra.

    pěkný den
     
  7. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    tak mam ban za fa...a uprimnost na 7 dni :)
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ***tom**UEK, bany řeší pouze podpora.
     
  9. ilasxxx

    ilasxxx Pisálek fóra

    Lagy, lagy a lagy.... GE4. Dotaz: Zajímalo by mě kdy s tím BP začne laskavě něco dělat a nebudou sedět pořád jen na zadku, protože tohle není už normální....
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ilasxxx, toto vlákno se věnuje něčemu jinému. Nicméně aktuální problém byl hlášen.
     
  11. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    tvl proc berou hraci ti sami porad darek kdyz je do ukolu :))
     
  12. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Protože není jen do úkolu, ale taky do žebříčku který, ale jaksi nefunguje a za umístění by měl být dílek designu.
     
    ..Emkos.. tohle ocenil(a).
  13. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    ji nefunguje..takže zbytečne ho držet:)
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Kučim, problém s žebříčkem je hlášen. Nicméně jelikož se body načítají myslím si, že je spíš problém s jeho zobrazováním, ale hodnoty se asi budou ukládat. Nezbývá než vyčkat na nějaké oficiální vyjádření.
     
  15. Hodnoty se neukládají poseidone,nic nefunguje jak má.
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj .•ƇŢŴȨȒȨƇ•.EUK,

    kolega myslel na pozadí, to že vidíš špatné hodnoty nebo vůbec žádné je v tomto příkladu úplně jedno, důležité je, pokud provozovatel hry spustí opravný script, aby bylo tyto hodnoty z čeho přepsat a tím opravit.
    Jednoduše řečeno, např. budu mít už 1000 bodů jen to nikde nevidím, po opravě se to jen znázorní.

    pěkný den
     
  17. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Asi mal na mysli toto:
    2016-12-13 18:06:06
    Získal si 1 x Eliášov oheň.
    2016-12-13 18:06:06
    Získal si 1 x Júl-časť puzzle.
    2016-12-13 18:06:06
    Získal si 1 x Kameň náhlenia.
    2016-12-13 18:06:06
    Získal si 1 x Dračí oheň.

    inak dosť jednoduché, keď to získa každý deň až 100 hráčov x 6 = 600 a ľahko sa na tom získajú aj lízatká (ak už niekto dielik má a skúsi to znova)
     
  18. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    nějak se mě nedaří dostat na moře po udajném restartu je to možný??
     
  19. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    taky mi to nejde :(
     
  20. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    taky nejde
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.