Zimná akcia 2016 (30. 11. 2016 - 2. 1. 2017) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 23/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Tak zmeňte poradie v akom to strielate alebo si zoberte 2 tankov a na striedačku bez liečiteľa...
     
  2. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Dobře to furt nevysvětluje proč nemužu hned střílet... To nechápu. Vše by bylo v cajku ale prostě nechápu proč nem;užu střílet ????
     
  3. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Je to debuff tak ako od NPC Boss Nidhuga že zmenšuje základ HP tankovi tak NPC Boss Hildisvini zasa ti ešte viac zníži dostrel... alebo ešte možno výskušať dostrelové knižky
     
    ..Emkos.. tohle ocenil(a).
  4. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    dilek za sněhovou arénu jsem nedostal asi chybička na foru je do 50 mista,dilek skladačky.byl jsem na 22.mistě a v poledne mě to napsalo tohle

    2016-12-05 12:00:19
    Úkol neúspěšný
     
  5. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    Ahoj já mám ten samý problém
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To není chyba. To jsou postihy, které Hildisvini a Nidhug sesílají na tank. Tam, kde se ti zobrazuje ikona prachu, plátů a další ikony vylepšení atd. se ti zobrazí ikona prasete = nemůžeš střílet nebo ikona ryby = nižsí HP. Vše se vrací do normálu, až doběhne odpočet u těchto ikon. Musíte chvíli počkat, než bude mít tank možnost střílet. Nebo zvolte jiný postup, např. sundat celou velrybu a potom až prase. Každý si volí jiný postup, podle toho, jak mu to vyhovuje.
     
    ..Emkos.. tohle ocenil(a).
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj problém s dílkem je hlášený.
     
  8. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    Mně ani nevadí když se mi nepovede získat design. Šutry má slabý a do sbírky si ho můžu koupit příští rok za perníky :)
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ..Emkos..,

    je to jak to píše Geralt64 a Samuelito, je třeba počkat než skončí negativní účinek, nebo zvolit jiný postup. Hlavně je to o té komunikaci. Jinak skupina, když každý ví co má dělat je samozřejmě to nejlepší.

    pěkný den
     
  10. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    • Doubleposting
    Dobra HRA LAGYYY

    Mohu se jen zeptat?
    Jak je možne ze uz 2x lagují servery???
    Uz asi po 5x mi ujel jenel s pul mega HPa a pak ho nemohu najit
    Vim ze to neni nic ale pro lodku jako ja která dava 97k snehovkou je to dost.:)
    AKCE NA NIC...:)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/12/16
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj H.M.S.BOUNTY-SET, prosím dle pravidel. Bohužel se to při akcích běžně stává. Nicméně NPC může jezdit po mapě, ale také se mohlo vypařit po nějaké době.
     
  12. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Ahoj,

    Díky všem za odpovědi. O "debuffu" jsem věděl, ale co jsem nevěděl že úplně zamezí střelbu. Nikoli pouze dostřel. Knížky jsem zapnuté měl a stál jsem přímo na velrybě ale nešlo to. Ještě jednou díky za pomoc. Takhle má vypadat pomoc CZ/SK komunity. :)
     
  13. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    Mně se stává to samé. Potopíme celou velrybu v pohodě, pak jdem na prase a já jako tank vystřelím 2x a pak nemůžu střílet. Dobrý tak počkám třeba minutu než mi vyprší negativní učinek, jenže pak mě to nechá vystřelit zase jenom 2x a zas nemůžu střílet. Prase začne topit ostatní když nestřílím. Proč mě to nenechá střílet déle?
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj stenne-cz, sám když jsem dělal tank, tak se mi toto stalo a ono si můžeš všimnout jak tam několikráte naskakují tyto účinky a to i když třebas prase je již mrtvé. Proto nejsnažnější je opravdu střídat NPC a je klid.
     
  15. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    AUTHENTICATION FAILED !
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ***tom**UEK, zkus se úplně odhlásit a znovu přihlásit probíhal restart. Na moře se dá dostat.
     
  17. Mad☆Farmář☆

    Mad☆Farmář☆ Pisálek fóra

    Chápu že se bp snaží eventa stížit aby dámy neměly čas na pečení cukroví ale tohle je moc na svini byl kolega prý 80 x a dílek nikde-já ho mám ale rozčílilo to i mě-nechci bejt sprostej tak končím-mad
     
    Naposledy upraveno: 8/12/16
  18. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    též se připojuji hráčka z cechu byla 120 x na svini a dílek nikde, to už není ani malá pravděpodobnost získání . je to trapné .
     
  19. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Tak si ho kúpite za lízatka, ach jaj. Ja som ho dostal hned 1.den asi po 6.5 hodinovom skusani, ostatnym sa to podarilo tiez o nieco neskor... naviac na ciernom trhu sa aj da kupit 700 lizatok za 250 pernikov takze neviem co riesite :D a z truhiel tiez idu nazbierat
     
  20. Mad☆Farmář☆

    Mad☆Farmář☆ Pisálek fóra

    • zbytečná citace
    tebe se nikdo na nic neptal-máš ho tak děláš chytrýho
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/12/16
    mario13103 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.