Zimná akce 2013 / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. socient

    socient Komisař fóra

    stacilo strielat jormunganderov a s 60 F aj bez ostrovu sa nedalo prerobit - huginovia , kryhy a truhlice boli k nicomu ale nabuduce mozno bude vyhodna harpunovacka a nevyhodne NPC :) pri halloweene boli vyhodne aj NPC aj truhlice ...

    Keby nebolo vyhodne strielat ani kryhy ani npc ani truhlice s full lodkou tak potom by sa dalo stazovat si na akciu v tom pripade ju staci ignorovat :)
     
  2. Fanka

    Fanka Pisálek fóra

    ja sem spokojeny.400k perel,design,mazlik.
    jsem bez cechu a nehral sem kazdy den.me to takhle staci.:)

    zajimalo by me kolik toho vydelal nekdo kdo tu byl denne od rana do vecera.
     
  3. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    • Vulgarizmus
    Bohužel za perníky jsem si koupil ale honič dárků je na SMAZÁNO
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/12/13
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    z vlastní zkušenosti dávám za tuto a minulou akci jednoznačně palec na horu,

    při zimní akci čistý výdělek:

    20 x 60L dělo za perníky
    970 000 perel
    2100 krystalů

    věřím, že někteří z vás měli více času a zadařilo se jim ještě víc

    mám i dva neúspěchy mazlík cca. 120 sestřelů Björgolda, některé s pomocí cechu, bohužel mazlíka nemám a design jsem bohužel nestačil dokončit 3 dílky jsem dostal bez vlastního přičinění, protože jsem měl v zimní slavnosti 3 ks tak poslední dílek jsem chtěl koupit za perníky, v té chvíli jsem neměl žádné, ale posledních 20 perníků jsem již do konce akce nestačil.
    Tak moc se nestalo koupim další 60l děla, design je pro mě spíše pro parádu.

    malá ukázka přepočtu výdělku, možná tím někoho zaujmu :)

    střední event (Jogurt) 9 000 000 - 11 000 000 HP
    odměna 16 200 - 17 800 perel, nemá přímou úměru
    číslíčka, která moc neřeknou ale napoví

    moje loď - rozdíl v munici 8K sněhovky = 4 000 perel

    1) event 9 M HP - čistý zisk minimálně 1500 perel, při dárečkách s municí a odměně 17 800 perel, byl čistý zisk až 3 000 perel za 6 minut střílení
    2) event 9,7 M HP - 0=0 zisk
    3) event 10,9 M HP - minimálně 2 000 perel prodělek :(

    co z toho plyne, že event s 9M neprojel za tím co s 11M HP mě vůbec nezajímal

    pěkný den

    -komi-
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!, prosím o slušné vyjadřování a vyvaruj se pro příště zbytečné citaci viz pravidla ZDE . Přeji pěknou hru.
     
  6. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Na mém serveru: anglie si 1 hráč . TOP hráč na sněhulákách vydělal 10 mil. perel a 26 000 krystalů,Mazec :)
    Já jsem si špatně přečet ofiko a tak jsem to moc nehrotil,jináč bych zabral více .Perel nevím kolik ,ale krystalů kolem 4500 tisíce.
    Ahoj a štastný nový rok :))
     
  7. socient

    socient Komisař fóra

    10 mil peral urcite nie iba keby ich strielal sam :D
     
  8. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    dnes mel skoncit cerny trh a nekdo z vedeni psal ze dopise cas kdy skonci ale trh stale je a info o case nikde kde sme :) vi to nekde
     
  9. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    čau,tak ted psalo CM,že nemají žádne info:Dvždyt oni z 90% dostanou info až už je po všem:D:Da to jen doufejme,že se ty klíče budou měnit 1ku1;)
     
    ŦZoroŦ tohle ocenil(a).
  10. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    no to ja taky zamrzle klice: 1086 :)
     
  11. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    No já jich našetřil 600 a taky spoléhám na to ,že to vyměni 1:1.
     
  12. Ahoj všem, mě by spíše zajímalo kdy bude možné koupit ty naleštěné hlavně a kdy bude výměna zbylých perníků za tu ledovou munici??? psalo se že 2.1 skončí trh a pak, tak jsem na to zvědavý :)
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, ano jak jsou dány informace a jak již tu bylo psáno. Černý trh by měl skočit dnes, bohužel přesný čas nebyl oficiálně oznámen. Co se týče naleštěných hlavní ty oficiálně skončily 21.12.2013 23:59 o tom, že by mělo dojít ještě k možnosti jejich koupení v černém trhu po čas této zimní akce žádná oficiální informace nebyla dána. Výměna klíčů a perníků by měla probíhat po úplném ukončení akce jako je tomu vždy, tedy někdy po 2.1.2013 přesné datum a čas není známo.
    Přeji pěkný den a pěknou hru.
     
  14. Dobrý den.. zmrzlé klíče mi už byli vyměněny ale kdy dostanu tu ledovou munici za ty perníky?
     
  15. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj,

    výmena už prebehla, skontroluj si lodný denník. V opačnom prípade kontaktuj podporu hry.

    Akcia ukončená, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.