Zimná akce 2013 / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ◄☺•Mo•No•☺►, bohužel tato informace není zatím bohužel známa, pakliže k této situaci by mělo dojít určitě dojde k oficiálnímu oznámení od CM nebo zde na fóru jakmile by bylo.
     
  2. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    podle mě to určitě nebude, protože BP chce peníze, nechce rozdávat
     
  3. Ahoj všem tak sněhuláci jezdí akurát znich už nedostaneme krystaly škoda, ale aspon něco, jen mám otázku mám jeětě přes 1500 perníků navíc a měli se měnit za ledovou munici, tak se ptám kdy se to bude měnit pokud to ještě platí? :) díky za odpověd předem
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ™亗{{King☆Of☆Hell}}亗™, je psáno poměr 1 perník = 100 ledové munice, kdy přesně výměna proběhne se neví někdy na konci akce. Černý trh má být dostupný do 2.1.2014 takže někdy po tomto datu. Přeji pěknou hru.
     
  5. 2013-12-27 05:31:00Získal jsi 491406 BZ.
    2013-12-27 05:31:00Získal jsi 64364 perel.
    toto je témeř celá odměna za sněhuláka :) nějaky bukake do něj asi 10x vystřelilo :))
     
  6. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    Nenadávej chocholouškovi od nás ty farmáři :D
    jako spokojenost, teď valit furt svitky na klíče a ať mám klid :))
     
  7. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Doufám, že výměna klíčů nebude trvat měsíc jak u minulého eventu. ;-)
     
  8. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    musíš počkat na konec akce ( zavření černého trhu)
     
  9. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    • Zbytečná citace
    jo jasné, ale na helloween skočil černý trh a ještě asi 2 týdny ( možná víc) se nic nedělo.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/12/13
  10. socient

    socient Komisař fóra

    akcia dobra , nebudem ju porovnat s halloweenom adesign sa mi paci ten pet je tiez zadarmo zarobil som asi 500 k peral v cistom za co som si kupil 300 klucov par krystalov zo snehulakov aj mojo z pernikov a ostalo mi 8437 takze 843.7 k ladoviek sa zide a v rebricku som skoncil 14. ( nemal som tolko casu ) mozno ma prekvapia a daju nejaku odmenu pre top 15 a nielen pre 10 ak nie tak nie :) keby boli taketo vsetky akcie a nie take co aktualne prebieha - 5 vodo diel za 10 eur to mi pripada dost drahe mozno za polovicnu cenu este hej . palec hore a aj za halloween akciu :)
     
  11. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    • Zbytečná citace
    Edit od FM Poseidon
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/12/13
  12. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    opět si znás dělaj srandu myslej že se bude vše kupovat za prachy at si ten dizain strčej víš kam
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!, vyvaruj se prosím pro příště zbytečné citac viz pravidla ZDE.

    Ahoj SANDOKAN*cz*, vyvaruj se prosím pro příště zbytečné citac viz pravidla ZDE.
     
  14. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Smazáno

    tak si to kup já tu jak SMAZÁNO jezdím a spolíhám na to že bude díl za perly protože honíč dárku je akorát SMAZÁNO
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/12/13
  15. MṍRTΣŁ_CZ

    MṍRTΣŁ_CZ Zelenáč fóra

  16. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    žádná zbytečná citace prostě akce skončila a byl to propadák,nechápu proč ji neprodloužili dokonce roku. SMAZÁNO
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/12/13
  17. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "*€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!,

    kolega Tě slušně upozornil nejedná se o žádné výhružky, jsou tady pravidla platí pro všechny stejně pokud tomu nerozumíš a nechceš pravidla dodržovat, budeš za to trestán.

    -komi-
     
  18. Přesně komi máš pravdu když je truhlík a nekoupil si dílek za perníky za perle to nikde psáno nebylo
     
  19. získat design bylo velice jednoduché z truhel našel každý ze sněhuláka taky a jeden díl z kalendáře dostal také každý kdo otevíral a jeden dílek koupit za perníčky to byla brnkačka je to tvoje chyba že si to nezvládnul.. Dezign byl pro každého
     
  20. Houba5*CZ*GE1*TEC

    Houba5*CZ*GE1*TEC Zelenáč fóra

    Ahoj,
    Tak zas tak jednoduché to nebylo tak nám tu pišeš ...
    Já například ten design taky nemám,nevadí mi to mám už design stejně dobrej, jde o to že třeba já koupil 250kličů a nepadl mi dilek snehulaku sem sestřelil asi 15 a taky nemam dilek. a za perniky? lol z tech kliců vsech sem nazbiral cca 550perníků. takže nemam ani na toho mazla... ano sem full.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.