Zimná akce 2013 / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Deckard

    Deckard Zelenáč fóra

    nevie niekto koľko perníkov mi spolu treba na tri chýbajúce časti designu??? diki
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Deckard, cena dílků postupně narůstá postupně viz: 400, 800, 1 200, 1 600. Takže pro 3 dílky to je 2 400 perníků.
     
  3. MrLukas*

    MrLukas* Zelenáč fóra

    Miluju BP, koupil sem si 1,000 perníků, nepřipsali se mi a podpora mi ještě za 24h ani neodpověděla :D
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "MrLukas*,

    o své perníky jistě nepřijdeš, jen musíš vydržet na globální opravu nejsi v tomto problému sám a individuální připsání perníků na tvůj herní účet by nadělalo další problémy při globální opravě více o problému s perníky
    ZDE

    pěkný den
     
  5. MrLukas*

    MrLukas* Zelenáč fóra

    a kdy ty perníky co jsem si koupil dostanu, až skončí akce? ;)
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj MrLukas*, jak ti napsal můj kolega musíš vydržet. Problém je nahlášen a programátoři se ho snaží co nejdříve vyřešit. Ohledně podpory sleduj si prosím e-mail případně i spam myslím si, že už ti bylo odpovězeno.
     
  7. 乂==FEDE乂==乂

    乂==FEDE乂==乂 Pisálek fóra

    Zdravím všechny pirátky a piráty,
    to je teď na všech globálech ta hra tak po.....(pokažená) , že nejsou na ostrovech žádné věže? I když minimapka ukazuje, že ostrov patří vaší alianci, dá se říci váš není, poněvadž bez cadoců a obrany, není nikoho a tím pádem nemáte ani slevu munice na mapě při střílení a to je docela dost 10%, které vám má šetřit vaše mapa s ostrovem, při vystřílení 1 000 000 munice je to 100 000 koulí a to už je znát, kdo nám to nahradí a dělá s tím vůbec někdo něco, hlavně, že hráči cpou prachy do chřtánu BP a oni se jen směji:mad:
     
  8. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    tohle je zimni akce si nekde mimo fede tohle sem nepatri :) tak si bez fnukat nekam jinam
     
    ◄☺•Mo•No•☺► tohle ocenil(a).
  9. 乂==FEDE乂==乂

    乂==FEDE乂==乂 Pisálek fóra

    Bohužel patří, poněvadž střílím sněhovými koulemi:p a fňukat? Jde poznat, že za ty roky, co to hraji, tak tu píší stejné osoby, zřejmě psychicky labilní, kteří rádi vyhledávají konflikt a v osobním životě jsou puťky, když se ti nelíbí vzkaz, tak nereaguj, bude to tak lepší:rolleyes:
     
  10. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    no prave za ty roky co hrajes bys mel pochopit ze tim ze napises na forum nic nezmuzes :rolleyes: a vyhledavat konflikty asi vyhledavas ty bo ja sem akorat odpovedel na tvuj vzkaz a jestly v tom vidis nejaky konflikt labilni si ty :D
     
  11. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    myslím si že ta aliance stejně nemá poctivě udělaný ty ostrovy jako NA ge3 ....
    ale tohle sem vůbec nepatří ..
    ____
    Už mám 2100 perníků a už mě to vážně neba .... už jenom svitkuju svitkuju abych měl na nějaký klíče :)
     
    _-........-_ tohle ocenil(a).
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, ano opravdu to sem nepatří. Problém s ostrovy je hlášený viz oficiální oznámení ZDE. A čeká se na jeho vyřešení. Přeji pěknou hru.
     
  13. milhaus

    milhaus Rádoby autor

    Prosím vás kdy budou zase naleštěné hlavně v prodeji za perníky ? A nevíte kolik stály perníků minule ? Já byl totiž pryč.
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj milhaus, naleštěné hlavně byly myslím 125 perníků. Ale jestli budou ještě znovu to zatím nikdo neví. Oficiální dostupnost byla psána do do 21.12. 2013 23:59. Přeji pěknou hru.
     
  15. UltimaTe™

    UltimaTe™ Pisálek fóra

    • Zbytečná citace.
    Cena bola 120 a vraj už nebudú...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/12/13
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj UltimaTe™, sice děkuji za upřesnění, ale prosím příště se vyvaruj zbytečné citaci viz pravidla ZDE.
     
  17. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    super kódy :) -> 10 000 munky zdarma
    teď do toho sněhuláci. doufám že nesníží odměny :)
     
  18. UltimaTe™

    UltimaTe™ Pisálek fóra

    Neviem prečo bola citácia podla Teba zbytočná, keď mam nad sebou ešte aj tvoj prispevok...
    Ale čo sa tyka akcie tak palec hore BP že ste dali znovu snehuliakov, ale tiež len dufam že neznížia odmeny alebo neodoberu z nich kryštaly :/
    Neviem ako ostatne servery, ale na GE4 sme furt bez snehuliakov :D
     
    Naposledy upraveno: 24/12/13
  19. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Ahoj Piráti!

    od teď až do 27.12. 12:00 budete na mapách potkávat NPC Evil Snowman.

    A podle mě je už 12:23 a sněhuláci nikde ?? Zase si z nás někdo dělá ***.
     
  20. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    zatím nic... čeká se na restart na svitcích :D :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.