Zimná akce 2013 / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. socient

    socient Komisař fóra

    super akcia , tlieskam
    teraz uz po restarte ide vziat darcek ale potom nenapise kto ho vzal a stane sa neviditelnym :)
     
  2. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    po konci akce opravili zásadní chybu ... :)
     
  3. Pučmeloun

    Pučmeloun Zelenáč fóra

    ctu na foru ze za poukazku dostanem 15 klicu
    napise mi to odmena pripsana na mori nic nemam, kouknu do deniku a ejhle
    2013-12-19 21:49:01
    Zakoupeno zboží: 0 x Zmrzlý klíč
    to si delate ze mne prdel ?
     
  4. METEROIĐ

    METEROIĐ Pisálek fóra

  5. socient

    socient Komisař fóra

    keby čítaš oficialne oznamenie vidis ze tam je chyba v pripisovani a METEROID teba vidim len spamovat s tymi smajlikmi , aby sa ti to nevypomstilo
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem o problému se ví bližší info i ZDE.
     
  7. .VEBA.

    .VEBA. Zelenáč fóra

    ja vim v cem je problem. seafight je hra v troskach ovladana podporou ktera svou neschopnost resit problemy dohani aroganci. osobne mi vyhrozovat lelze nebot hra mi schazuje player a stala se nehratelnou na rozdil od dalsich konkurencnich her co jedou bez problemu. tim padem pripadne banany a podobne veci neresim nebot ten banan stejne diky nevalne kvalite hry mam. jen jsem rad ze do hry nedavam penize nebot je hloupost platit za sunt.
     
  8. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    tak líčejsemdostal,hru vypnul a druhý den už byli pryč
     
  9. Fanka

    Fanka Pisálek fóra

    muzu se zeptat jestli se nekomu po dnesku z 20 otevrenych okynek v adventu pripsala cast designu?
    me teda ne :(
     
  10. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Já to zadal klíče jsem dostal , na moři je mám :D Už to možná stihly opravit :D Že by ?
     
  11. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Ano přisal se mi 4tý dílek za kalendář a úspěšně si jezdím v novém kabátku :D I když Bokor mi dává o 1% lepší DMG
     
  12. socient

    socient Komisař fóra

    me teda jo :) a o 12.00 jsem dostal i za zlodeja
    2013-12-20 12:00:00
    Získal si 1 x Kúsok Vianoce.
    2013-12-20 12:12:20
    Design lode kúpený: Bifröst
    a este mam 3345 pernikov - sice nie vela ale nie som tu cele dni :)
    Prajem pekný deň.
     
  13. Fanka nezapoměl(as) otevřít jedno okenko třeba? v tom případě bys ho dostala až zítra musiš jich mít otevřeno celkem dvacet
     
  14. socient

    socient Komisař fóra

    co se tyka cerneho trhu , mohli by pridat voodo děla na vymenu taky jako jsou i 55 f a 60 f treba za 200 perniku pro ty , co uz maji tito dela a chteji voodo dela a nechteji je za 750 € :)
     
  15. Fanka

    Fanka Pisálek fóra

    no ted sem na to koukal a chybi mi tam okynko 14.ale ja oteviral urcite vsechny.nebyl tu s tim 14 problem? ze se to treba nepripsalo tak to pak opravili a muselo se to otevrit znova?
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Fanka, ano v kalendáři došlo k chybě. Ne všichni mají tento problém ve stejný den, došlo k nahlášení a nyní čekám na odpověď. Přeji pěknou hru.
     
  17. The_Dark_Knight_CZ

    The_Dark_Knight_CZ Zelenáč fóra

    ahoj chtel bych se zeptat budou perníky na prodej a kdyz nedodelam dílky pujdou prodat ty co jsem ziskal
     
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "The_Dark_Knight_CZ,

    perníky na prodej budou v černém trhu sleduj v levé části " více perníků získáš zde", tato možnost bude později k dispozici, pokud jde o prodej dílků informace k tomu nemáme, ale nikdy tomu tak nebylo a ani tentokrát to jistě nepude.

    pěkný den
     
  19. MrLukas96*

    MrLukas96* Zelenáč fóra

    Neví někdo z moderátorů jestli půjdou koupit perníky za perly jako minulý rok ? Takže 1 perník = 100 perel ?
     
  20. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "MrLukas96*,
    zatím tyto informace nemáme, jak je obdržíme budete o tom informováni

    pěkný den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.