Zimná akce 2013 / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. METEROIĐ

    METEROIĐ Pisálek fóra

  2. METEROIĐ

    METEROIĐ Pisálek fóra

    a prečo by tam nemal biť ? maš tam enemakou ? :D
     
  3. Čierny trh zostáva prístupný aj po skončení akcie do 2. 1. 2014. Presný čas ešte doplníme.
    a za co půjdou prosim koupit Hlavně atd zas za perle? díky
     
  4. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj 亗☆亗Savage☆★Opress亗★亗,

    všetko bude dostupné za perníky tak ako teraz.
     
  5. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    mám dotaz, když akce končí 24.12. a černý trh je až do 2.1., tak můžem čekat že nám klíče a zbylé perníky za tu ledovku vymění kdy? Podle té minulé akce to tak vidím v druhé půlce ledna, to jako budem čekat měsíc od konce akce???
     
  6. Super jen otázka:)? Když mi budou končit hlavně 29,12, tak je tedy do 2,1, 2014 budu moct koupit ještě jednou ? Možná je to hloupý dotaz, ale radši chci mít jistotu Verbeio, díky předem za odpověď:D
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    pro radegast.cz, určitě to bude až po 2.1.2014, do té doby využijte trh k nákupu herních součástí, o výměně budete informováni - přesný čas zatím neni znám

    pro ™亗{{King☆Of☆Hell}}亗™, hloupý dotaz to není, více hráčů by chtělo znát odpověď, budu pouze čerpat z předešlých eventů, při jednom z posledních eventů to nešlo, trh byl pouze na 14 dní, ale při jednom z temných rituálů tato možnost šla, trh byl stejně jako nyní déle jak 14 dní.

    pěkný den
     
  8. socient

    socient Komisař fóra

    co takto nechat zlodeja darceka do 24.12. lebo aj dnes ako predosle 3 dni zasa nefunguje od 12:00 ale az po pravidelnom reštarte ...
     
  9. BARY69

    BARY69 Pisálek fóra

    ahoj i desink?
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj BARY69, ano i design by tam měl být.
     
  11. f1d0rkka

    f1d0rkka Zelenáč fóra

    ahoj proč když je akce ta zimní slavnost se nekona zadna akce v trzisti ....v karte udalosti? nebo kdy je to zpristupnene?
     
  12. Ahoj f1d0rkka:)
    je to jednoduché, protože zvýhodněná sněhová munice kterou potřebuješ na event je v černém trhu a jiank pravidelná mega happy hour (MHH) je každý týden, tak jako vždy a normální happy hour (HH) byla zrovna včera.;)
     
  13. *Sinthoras*

    *Sinthoras* Pisálek fóra

    Tak dnes jsem na druhou truhlu za poukaz dostal dílek (v pořadí od začátku akce 8.) Sněhuláka jsem střílel 2x vždy jsem sebral 3 dárky a na ten 6. jsem ho dostal. Teď jenom musim nějak nasbírat 340 perníků a design bude tam a to úplně zadarmo snad :D
     
  14. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Ahoj Piráti!

    Zesílení v Černém Trhu bude k dispozici do 21.12. 2013 23:59


    co to jako je "zesílení"
     
  15. socient

    socient Komisař fóra

    nalestene hlavne , zosilnena horna paluba a hmlova stena
     
  16. Suchy_CSA[UEK]

    Suchy_CSA[UEK] Pisálek fóra

    nějak se nám to pokakalo,ve všech prohlížečích se dozvím jediné LOST CONECTION
     
  17. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    LOST CONNECTION znamená že probíhá odpočet do restartu, proto tě to nepustí na moře, až proběhne restart tak se můžeš normálně přihlásit
     
  18. -GoldSteel-

    -GoldSteel- Pisálek fóra

    mužu se zeptat kdo dostal klíče za ten kod?COLDKEYS mě to nepřipsalo nic
     
  19. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    mne to tiež nedalo:
    2013-12-19 20:21:16
    Tovar kúpený: 0 x Ľadový kľúč
     
  20. branik123

    branik123 Zelenáč fóra

    me to taky nic nepripsalo
    2013-12-19 21:01:24Zakoupeno zboží: 0 x Zmrzlý klíč
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.