Želví Apokalypsa (17.5.2019 - 3.6.2019)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 19/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Ahoj, mně by zajímalo kde seženu perníky na královnu :) předpokládám že to není chyba, protože BP chyba nedělá a když ano, tak to rychle opraví :)


    [​IMG]
     
  2. Tom

    Tom Magnát fóra

    Je to chyba zobrazuje se to jen někomu a snad ti musí být jasné že když herní měna jsou duše tak perníky určitě k použití nebudou. Nebo snad hraješ první den ?

    2.png
     
  3. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Tome, bohužel tvoje odpověd vzor 34 nevysvětluje to že to tam někdo má a někdo nemá , zdrovna tak jako výměnu munice za konfetku co tam má pár lidí ...

    [​IMG]
     
  4. Tom

    Tom Magnát fóra

    Jak nevysvětluje píši , že je to chyba.
     
  5. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    chyba je to v každém případě, ale je zajímavé že u hráčú do lvl cca 30 :)
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak jednak sice nevidím ani jeden z tebou daných obrázků. Nicméně v takovém stavu bych rozhodně napsal na podporu s danými screany ať mohou předat situaci dále s žádostí o kontrolu. Jen mě tak napadlo nekupoval jsi nějaký balíček nyní?
     
  7. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    nekupoval, ale vypadá to na nějaký čurbes ještě ze zimní akce , nebo kdy byli perníky naposled
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    I tak to nemění nic natom, že pakliže to máš na svém účtu měl jsi již dávno napsat na podporu.
     
  9. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Dávno určitě ne, předevčírem, když tam byli za perníky železné harpuny , tak jedno BA tvrdilo na chatu, že to je chyba zobrazení , že to nejsou perníky ale želví tlustopisy. Tak jsem jen čekal co z toho vypadne.
     
  10. Tom

    Tom Magnát fóra

    Ano to jsem si myslel , nýbrž jsem se zmýlil. Nyní vím , že to je asi jen chyba u některých hráčů. A ano , chyba u zobrazení když to nejde koupit.
     
  11. [BoReCeK][Fen]

    [BoReCeK][Fen] Pisálek fóra

    chcel by som sa spytat co zname ked mi napisalo ze : Zvladli ste to! Zachvilu dostanete casiopeinu moc ..
     
  12. djmeema.

    djmeema. Rádoby autor

    Ahoj.Najezdnicka insignia v platební oblasti 250 ks dělo zkázonos na 4ce je skutečné,nebo chyba?Díky za odpověď ☺
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    [BoReCeK][Fen] bylo by fajn si přečíst FAQ k akci kde to máš vysvětlené. Je to výhoda na serveru pro dalších 24h
    djmeema. který balíček a kde myslíš? Jaký je obsah?
     
  14. djmeema.

    djmeema. Rádoby autor

    Je to bitva s želvami ten nejdražší balíček.Na hlavní stránce mi to ukazuje 250 zkázonošu.
    Teď koukám ale na fórum a tady to je jinak(25ks)☺☺Tak asi nějaká chyba...Mel bych nejdříve číst fórum:D
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to samozřejmě jen 25 děl, je potřeba si to zkontrolovat i podle fóra.
     
  16. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    že na mapách bude u hnízd snížené hp a navíc ti bude dávat 2 duše a navíc u akčních beden též dostaneš 3-4 duše
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    není třeba to tu vypisovat, je to psané ve FAQ k akci a každý si to může přečíst.
     
  18. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    máš pravdu ale ber v úvahu že tu též hrají děti a hráči co mají místo mozku koule ( myšleno munici ) na chatu máme též hráče kteří si neuměj ani najít zda jsou nové vouchery a ptají se nás na hře zda není náhodou novy kod
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/5/19
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ale musíš to brát tak jak jsme tu zmiňovali již několikrát. Je potřeba aby bylo herní forum aktivní, než na to doplatí hráči co neumějí EN či jiný jazyk a používají ho protože nač držet něco kde není vidět nějaká požadovaná aktivita.
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    -medved78- děti to umí s netem líp než starší lidé, děti si bez problémů to forum a v něm co potřebují najdou. To, že se na chatu ptají jestli není nový kód není tím, že by si to neuměli když se jim popíše postup na foru najít, ale proto, že jsou líní to forum otevřít a dokud se najdou tací, kteří jim to vyhledají a na chat napíšou jejich lenost menší nebude a pořád se budou ptát. Upřímně proč by se měli namáhat forum otevřít, když jim to vždycky někdo najde a napíše a oni nemusí hnout prstem.
    Jak ale píše kolega, pokud nebude na foru aktivita (ta vzniká pokud hráč ze své lodě klikne na odkaz forum a brouzdá na něm) může se stát, že nám forum zruší a potom budete odkázáni jen na fora cizojazyčná. V momentě kdy nám zruší forum budou CM pouze hlídat chat a informovat se o hře bude jen Vaše starost.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.