Želví Apokalypsa (17.5.2019 - 3.6.2019)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 19/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  2. Tom

    Tom Magnát fóra

    Faq k akci bude přidáno na jejím začátku.
     
  3. Kraken-52

    Kraken-52 Pisálek fóra

    alebo si pozrite z minuleho roku :)) tam FAQ funguje,stačí pozrieť kalendar minuly rok
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ano akce bude skoro stejná, ale aktuální FAQ s novými věcmi, designy a žebříčky bude k dispozici později.
     
  5. stafordvlkvlk

    stafordvlkvlk Pisálek fóra

    kde je ten FAQ
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    FAQ byl zveřejněný 2h před akcí
     
  7. Kraken-52

    Kraken-52 Pisálek fóra

    no super a kde mam kupiť municiu na akciu,ked už som ju kupil,kolko sa dalo a svetelnu nemam,lebo na zemnu treba aj svetelnu :(((
    taka dobra akcia a neda sa kupovavať municia kolko potrebujem
     
  8. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    musíš se s tím smířit že akce jsou dělané pro hráče kteří jsou tu déle a mají nahrabáno z jinych akcí anebo z truhel ale neboj BP myslí i na tebe vytáhni harpunu a harpunuj ale souhlásím stebou na tak dlouhou akcí je té munice strašně málo v černém obchodě též už musím harpunovat
     
  9. Tom

    Tom Magnát fóra

    Ano souhlasím není té munice moc ale doufám , že ji ještě obnoví v černém trhu ale je to jen má domněnka .
     
  10. djmeema.

    djmeema. Rádoby autor

    Holt člověk musí sáhnout do platební oblasti.:)Těch půl mega + dalších půl co jsem měl našetřené,bylo pryč za dopoledne...:D
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    -medved78- akce jsou dělané pro všechny. Na každé akci si někdo může něco najít a pokud se mi akce nelíbí nebo mi nevyhovuje prodělek tak se jí neúčastním, ale názor, že jsou akce dělané pro lodě co jsou tu déle je chybný. Bylo by podle tebe fér aby loď, která se tu plachtí s vylepšováním několik let a šetří si munici na akce měla stejné podmínky jako loď, která je tu týden i s cestou? Mělo by pak vůbec smysl vylepšovat loď a dělat PZ?
     
  12. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Ono už se neříká "jezdí na botu" ale "pachtí s vylepšováním" ?:rolleyes:
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tohle vlákno není o programech pokud sis nevšiml. Obviňovat všechny lepší lodě z používání programů není fér. Je spousta fullek, který se dostaly tam kde jsou jen díky spoustě hodin tady odježděných a případně penězům. To ale nic nemění na tom, že každá loď pokud nezačla hrát dnes si na akci něco najde.
     
  14. Maniak

    Maniak Pisálek fóra

    Stejně tak není fér cena balíčků Čechů a Slováků vůči ostatním zemím. Když se tady tahá ta "férovost".
     
    djmeema. tohle ocenil(a).
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to sem taky nepatří, ale vysvětlím ti to.
    Ceny balíčků nemůžeš porovnávat přepočtem ceny.
    Ceny se počítají podle průměrného platu různých zemí. Takže v zemích, které mají euro mají různé ceny protože někde mají vyšší průměrný plat a někde nižší.
     
  16. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    tak potom ma zaujima že prečo su u nás na slovensku take drahe baličky :D :D ked na slovensku človek ledva vyzije z toho platu :D
     
  17. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    ahoj použil jsem želví tlustopis byl jsem na bonus mapě ani né 5 minut a naskočil za 30 min neplánovany reset takže jsem z té mapy nic neměl náhrada vráceni tlustopisu asi nebude ale pro jistotu jsem si vyfotil časy pomuže napsat na centrálu?
     
  18. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    noo dobře tak se budeme chytat za slovička akce jsou dělane téměř pro déle hrajici hráče kteří mají munici z beden které posbirali během mesicu či let protože slabši hrač nemá tolik možnosti tak bud tu akci bude ignorovat a plnit si ukoly anebo bude harpunovat na munici
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -medved78-, bohužel nepomůže.
    Ano vždy je akce výnosnější pro déle hrající hráče. Znám kolem sebe hráče, kteří mají i miliony akční munice, je jim to také málo. Nicméně jestli se nepletu již byl návrh na úpravu pro slabší lodě a vždy došlo k zamítnutí , že každý hráč někdy začínal. Tudíž si myslím, že je zbytečné na to takto koukat neustále, když se založí návrh na úpravu pro slabší hráče a většina hráčů to smete ze stolu.
    Nicméně dodám, že je opravdu o tom aby si každý hráč něco našel, jsou hráči co stojí například jen 12 hodin u Cassiopi a jedou na žebříček za dutou.
     
  20. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    Musíme jíst,pít,spát a vylučovat..vše ostatní pouze chceme..prostě to vypněte když to BP chce takhle bačovat:cool:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.