Založení ankety

Diskuze na fóru 'Nápady a návrhy' zahájená uživatelem Poseidon, 24/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Založení ankety

  Jak založím anketu?

  Založení ankety je velice jednoduché.
  1. Je zapotřebí si vybrat kategorii kam budu anketu vkládat. Zdali se jedná o návrh či nápad pro vylepšení hry, nebo o anketu za účelem získat názor či radu od jiných hráčů.
  2. Pakliže jsme si vybrali kategorii je zapotřebí v pravém horním rohu klepnout na tlačítko založit nové vlákno:
   Anketa1.png
  3. Po klepnutí na toto tlačítko se zobrazí klasické okno, které se využívá pro psaní jakéhokoliv příspěvku. Kde je zapotřebí zvolit co nejvhodnější název vlákna aby nalákal co nejvíce hráčů a popsat o co jde. Pozor nedávejte ihned založit vlákno!!
   Anketa2.png
  4. Nyní když se na stránce posuneme o něco níže zobrazí se nám kategorie Vytvořit anketu. Zde je zapotřebí vyplnit otázku na jakou se ptáte a následně zvolit možné odpovědi. Pakliže chcete více možných odpovědí můžete si přidat další za pomoci tlačítka Přidat doplňující odpověď.
  5. Jakmile máte zadané možnosti můžete si ještě vybrat několik detailů, které jsou již čistě na Vás. Jedná se o počet hlasů, které může hlasující dát. Nejlepší je nechat hodnoty výchozí a to je 1 hlasující 1 hlas. Můžete také vybrat jak dlouho má zůstat anketa aktivní, či jestli mohou uživatelé vidět výsledky bez hlasování a několik dalších možností.
   Anketa3.png
  6. Pakliže se rozhodnete nastavit omezení, jak dlouho budou moci ostatní hráči hlasovat, nezapomeňte, že minimální doba po kterou musí být anketa otevřena je 14 dní.
  7. Nyní již můžete dát volbu Založit vlákno a tím dojde k založení Vlákna spolu s anketou.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.