Chyby Vyskytla se chyba

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ***ANGELIKA***, 6/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. §§§vampír§§§

    §§§vampír§§§ Zelenáč fóra

    Tak to už si děláte prdel. Aby jste po týdnu nebyli schopni opravit chyby a nedá se koupit munice to je opravdu k pláči. Už tady budou jen nováčci co nevidí ty podvody a vaší neschopnost.
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  2. -Applejack-

    -Applejack- Zelenáč fóra

    dnes stále nefunkční.... dnes je to týden... podržte minutu ticha - smutku za nestřílení...protože bez munice to nejde
     
    .xlordx. a ***ANGELIKA*** tohle ocenili.
  3. .xlordx.

    .xlordx. Zelenáč fóra

    Mohl by mi někdo říct, kdy už konečně opraví nakupování? Munici už nemám, otroci my vypršeli.... Takhle jsem méně cenný soupeř pro ostatní hráče.:D Jedině otroky mohu získat z truhel. Ale truhličkovat nechci, protože se bojím že najdu premium které se mi na 90% už nikdy nepřipíše. Nechápu co tam v Německu vymýšlí, myslím že už je to 10 den a stále nejsou schopni opravit chyby.
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  4. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    tady nikdy nic neopraví hned,samozřejmě pokud nejde o platební oblast :D to ví všichni :)
     
  5. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    tak nam po dnesnim restartu opet nejde nakupovat munice ba co vic nejde ani prepadat
     
  6. -Applejack-

    -Applejack- Zelenáč fóra

    :( stále nejde, je prima, že o tom vědí a je to v řešení...a je i po akci.. :(
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  7. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    tak ted mne BP pobavila chyby jako nakup munice a prepadavani ktere trvavaji uz 2 tydny opravit nejde ale jak sme 2 dni vydelavali o 100 perel vic na tencli to de opravit hned hanba BP
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  8. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    dneska měli vrátit premka z truhel zatim jsem teda nic nedostal nevím jak ostatní?? no už jsem se s ním rozloučil
     
  9. JáSisi

    JáSisi Zelenáč fóra

    Tak kdy bude oraven ten nákup minice? copak nechapou že ti hráči co jim to nejde stojí?
     
  10. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    je chba v přihlašovacím bonusu ,připisuje to jen krystal ne perly

    tady nefunguje nic ,ani přejmenovaní ,prostě nic ,jen platebka ,a výprodeje ,blázen kdo do tohoto ještě bude rvát prachy . Jediný co tadY funguje ,jsou BANNy od CM za kritiku tohoto stavu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/9/16
    ***ANGELIKA*** a strýcu tohle ocenili.
  11. -Honďák-cz

    -Honďák-cz Pisálek fóra

    V tom přihlašovacím bonusu již 15x se perly nepřipsaly.To je co registruju.Možná že je to dýl.
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *==danger==*, prosím dle pravidel. Nicméně stačí se zeptat problém je dávno hlášen.
     
  13. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    mam dotaz kdyz nakupuji munici na mape ktera patri jinemu cechu ubira mi to vic zlata to je naka zmena
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kywa, bohužel nemáme žádné takové informace ale nezdá se mi to. Není to spíše, že by se jí připsalo méně?
     
  15. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    ne munici mam v poho ale u jednoho cechu mi to odecita o 200000 zlata vic
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kywa, jedině popsat situaci na podpoře ta si to může zkusit. Ale zatím žádné informace o změně nejsou.
     
  17. ***ANGELIKA***

    ***ANGELIKA*** Pisálek fóra

    • doubleposting, nevhodné výrazy
    V každém případě po této zkušenosti už ani korunu. Jen blázen by jim cpal peníze za nic a podporoval EDIT. Škoda bývala to super hra a přijde spojení s nějakou skupinou EDIT všechno EDIT.

    Tady už nejde o pochopení a jejich omluvy jsou výsměch pro všechny, kteří jim ještě platí a kupují jejich EDIT, které jim stejně během pár dnů vezmou. A smějí se všem co jich do dnešního dne živili. Jen tak dál.
     
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

  19. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    ahoj poseidon popsat tu situaci na podpore pro mne znamena ban je to silny cech ale dekuji za nazor
     
  20. -Honďák-cz

    -Honďák-cz Pisálek fóra

    V tom přihlašovacím bonusu již 28x se perly nepřipsaly.To je co registruju.Možná že je to dýl.
    Bude se s tím něco dělat?Trvá to nějak dlouho