Výroba

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem c3laskon, 10/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  tak je sepiš sem, trošku je proberem, přeložím je pošlu v jednom emailu najednou centrále, nebo založ anketu na foru at můžou hlasovat i ostatní hráči. NE každý nápad se dá realizovat a ne každý nápad jim zapadá do plánů.
   
 2. c3laskon

  c3laskon Perspektivní autor

  Tak sem to Leo zkusil a jestli to bude mít nějaky ohlas tak zas něco vymyslim snad sem to udělal spravně :)
   
 3. c3laskon

  c3laskon Perspektivní autor

  Vyroba stale nezobrazuje u některych předmětu vyrobu 0 stupně a katalyzatorova komnata take nejde je ještě přiliš brzo nebo už proběhl restart?
   
 4. Starbek

  Starbek Zelenáč fóra

  Možná podobný dotaz byl ,ale poraďte kde sehnat materialy jako ebenové dřevo či dračí ingoty? Receptů na výrobu i rozšíření sem koupil a sehnal plno ,ale jsou mi nanic.
   
 5. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  některé předměty bývají například v truhlách.
   
 6. Starbek

  Starbek Zelenáč fóra

  V normalních truhlách určitě nejsou ,doufal jsem že bude něco v těch akčních co jsou nyní,ale klíče nám včera vyměnily za obyč. a ted nejdou žádné koupit k akčním truhlám.
   
 7. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Většinou pro Maraudera pokud neběží současně s jinou akcí jsou klíče v platebce. Co se týče předmětů jak již psala Leo některé jsou v truhlách, některé se objevují v admirálech, něco se objevuje v akcích. Ale není toho zas moc. Já naopak většinou zas dostával spíš předměty než recepty je to o štěstí. Nicméně něco vozí i kapitáni.
   
 8. ...VictoryCZL...

  ...VictoryCZL... Pilný autor

  Ty materialy jsou v truhlách o určité akce,a klíče k truhlám nejsou ale :)