Výpočet DMG

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Mike*van*Ghorenast, 8/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ja teda nevim ale docela by me taky zajimalo kde jste vzali 5 del, balicky jsou po 10,20,30 a jednou byl poukaz na 2 dela, o tom ze by nekdy bylo mozne ziskat 5 del jsem teda neslysel a a ni nenašel na foru
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☢Arrow☢, to byl jeden z těch balíčků:
    Balíček 1
    5 Voodoo děl, 50 Krystalů, 10 000 Voodoo munice, 10 Teleportů
     
  3. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    dekuji
     
  4. sewses

    sewses Perspektivní autor

    ☢Arrow☢
    a jednou byl poukaz na 2 dela nazdar a nevieš kde by som ten poukaz našiel ??
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj sewses,

    pokud se nepletu, 2 děla byly pro členy TGC, bylo to jen v určité době, je to přibližně 2 roky, při zavádění děl a nejsem si 100 % jistý, ale tato možnost již není. Hodně podobné, jako tomu je s "kladivem osudu" za 2 roky, si též nebude téměř nikdo pamatovat, že na začátku byla možnost získat např. 15 děl.

    pěkný den


    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/12/14
  6. socient

    socient Komisař fóra

    " Hodně podobné, jako tomu je s "klidivem osudu" za 2 roky, si též nebude téměř nikdo pamatovat, že na začátku byla možnost získat např. 15 děl. " hej ? taku moznost si veru nepamatam ani ja :)
     
    Naposledy upraveno: 19/11/14
    ЌŔǚΜρΐΐК tohle ocenil(a).
  7. Mike*van*Ghorenast

    Mike*van*Ghorenast Perspektivní autor

    Jelikož jsem zkoušel všechny děla dát dolů a všeljak prohazovat i přidávat po palubě,žádná změna nenastala. Talenty mám všechny na dmg 63tal. Opevko mám full. A těch 67 děl je následovně. 60bokor, 5balíček a ty dvě jsem dostal když začali rozdělovat hráče na premiové členy. S tima 60lib to bude těžké nemám jich tolik,abych dal na všechny paluby,jelikož mám voodoo děla.
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Socient,

    snad mi to odpustíš, už jsem starší člověk, byl to sice jen příklad, ale máš pravdu, správně tam mělo být napsáno "Ohnivá bouře". Prosím připomeň mi to za dva roky, že byla takováto možnost. Určitě se bude někdo ptát, " Proč má někdo na konci 5 ?", stejně tak jako hráčí viz. výše. Rád využiju tvou nápovědu. :)

    pěkný den
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce, zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.