Všeobecné dotazy pro Leo a Poseidona

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 21/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Leo promiň, ale nejsem tupounek ;) V přijatých momentálně nic nemám, ve zrušených mám poslední zrušený úkol 2.9.2022, od té doby jsem prý nepřerušil nic, což je podle mně taky nesmysl a v ukončených mám:
    https://prnt.sc/ZitNoByUA4db - posledního ukončený úkol (bez názvu) 12.9.23´, další ukončený 9.1.24´
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Upřímně by ses divil, ale kolikráte hráči tvrdí něco a je skutečnost, kterou odhalí podpora úplně jiná. Ale já osobně toto okno nesleduji jen, když jsem kopíroval úkoly například pro potřeby herního fóra. Zkusím dát situaci k prověření také mám 16.1. a pak až 06.03. Buď došlo ke ztrátě a nebo se tam některé úkoly nezapisují. Jelikož pohled BP a hráče na 2 věci nemusí být totožný. A je hlášený i lodní deník, kde také filtr ukazuje kraviny a nebo neukazuje co má a podobně.
    Každému stačí něco jiného. Mně osobně je celá hodnost ukradená nic mi to nedá a dokud tu budou programy nemluví to o ničem a pro spoustu hráčů je to zas důležitá ikona.

    EDIT: Takže čekám na vyjádření co akční úkoly. Ale situace je prý nastavena, že by tam měli být správně zůstat pouze úkoly, které se neresetují. A ty co se resetují mají resetem zmizet vždy.
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Taky toto okno nesleduji, kdyby v Patch day nebylo, že se přesunulo jinam, ani bych o něm nevěděl. Ale chápu, že při nějakých dohadech je to potřebné.
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jen dodám pro akci je to stejné. Prostě tam jsou defakto jen levelové úkoly co se neresetují. Včera jsem tam měl trhlinu a dnes po resetu už nemám. To samé platí pro akce koncem akce dojde k odstranění. Jak mi bylo řečeno funguje to takto celou dobu.
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    No že bych tam 4 měsíce neměl vůbec nic je dost divný.
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Dělal jsi level nějakej? Divný to není. Pokud se mažou denní úkoly, akční úkoly, úkoly na trhlinu, trofeje a podobně tak pokud neděláš level nemáš tam pomalu co mít.
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To už je hodně dlouho, co jsem udělal lvl 55. Jaký úkoly se tam teda zaznamenávaj? Dělám více méně pořád stejný úkoly, kromě akčních samozřejmě. Ale 4 měsíce tam nic nemám, potom v 01/24 tam mám asi 20 úkolů, pak v 02/24 zase vůbec nic. Nechápu, jak ten zápis funguje. Pokud by to mělo sloužit pro nějakou kontrolu, tak asi těžko, když se něco uchová a něco ne.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Slouží to hlavně pro hráče, kteří si tam mohou porovnat úkoly a případně doložit podpoře. Jak jsem to již psal výše, ale tak znovu:
    Opakovací úkoly při jejich jejich resetu zmizí. To samé se týká akčních úkolů ty koncem akce zmizí. Levelové úkoly, které se neresetují a levely by měli zůstat. Je tam pár úkolů, které nevím co jsou, ale bohužel přesný soupis nemám. Nicméně funguje to takto dlouhodobě jak mi bylo řečeno a není to žádná novinka.
     
  9. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    omlouvam se predem ze pisu sem chci se zeptat akcni 35 lod nejezdi a golema jsem jeste tez nevidela ?
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Elitní 35 opravují a golemové budou až 3 den. Je to ve FAQ
     
  11. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    dekuji
     
  12. Bufinek

    Bufinek Pisálek fóra

    Krásný den přeji , minulý týden jsem změnila náš dosluhující PC a světe div se
    2024-04-08 14:10:28
    Připsáno: Používání botů odhaleno! do 2024-04-22
    Tuto hru hraji od roku 2012 ráda jsem ji hrála , ale po této události už to nedává smysl . Manžel mi vysvětlil , že se to mohlo stát po nainstalování nového PC , kde se mění ID počítače a skript BP to zřejmě vyhodnotil jako použití jiného programu. Jsem již starší , a nemám zapotřebí a ani neumím instalovat nějaké nelegální programy. A na závěr, hráči kteří vymění PC by si měli dávat pozor aby také nedostali BAN , již se k této hře zřejmě už nevrátím . po těch letech je to velké zklamání od BP a samozřejmě od podpory která neumí, nebo spíše nechce nic řešit , aby si nerozházela centrálu BP. Dekuji za předešlé roky strávené s touto hrou , ale končím , neboť BP nerozlišuje botery a poctivé hráče.
     
    nazgul tohle ocenil(a).
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Rozhodně to nebude změnou PC. Jelikož se také loguji z více počítačů a tento problém jsem neměl. Kdyby tomu tak bylo bylo by takových banů, kdy si někdo nechá nastavit herní účet od někoho kdo tomu rozumí. Nemělo by se to dít, ale bohužel děje.
    Co se týče debuffu nemusí se jednat pouze o program, ale o jakékoliv porušení pravidel. Bohužel podpora tento důvod nezná, zná ho pouze centrála pro případ soudního řešení aby měla argumenty v ruce. Takže podpora si nemá co rozházet. Toto je čistě v kompetenci centrály. Podpora se X krát snažila a dávala hráče na kontrolu. Bohužel vždy jí bylo potvrzeno, že debuff je oprávněný. Taktéž v rámci rozhodnutí centrály, která skript kontroluje si stojí zatím, že k chybě dojít nemůže. Spousta hráčů si řiká, když mohou jiní, tak mohu i já. I kolegové z podpory řešili hráče co prej nikdy nic a poté se hráč sám přiznal nakonec jestli by to nemohlo být tím, že někdy něco použil. Tak se pak nedivím, že těžko kolegové mohou věřit něčemu, ze strany hráčů a divím se jim, že se vůbec snažili nějaké hráče předat. Je zapotřebí uvažovat nad tím, pokud hráč někdy někoho pustí na účet vždy stačí aby ten co ho pustil nalogoval do nepovoleného programu a to stačí. Ale co přesně script sleduje ví jen BP, ale každý má právo se obrátit písemnou formou v jednom z mezinárodních jazyků na právní oddělení. Je to na každém hráči. Ale znám hráče co dostávali debuff a neřešili to. Po úpravách řekli, že ho přestanou používat a ejhle debuff není tudíž je potřeba uvažovat nad tím co dělám, či koho si pouštím na účet.
     
  14. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Mají v tom bordel že svět neviděl,ja mám debuff taky a vubec nevím za co,podpora nepomohla tak píšu na centrálu BP.Jinak nemá smysl pokračovat,rok práce na lodi pryč.
     
    zabijak_kober, Bufinek a nazgul tohle ocenili.
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To můžeš, jen dodám, že musíš písemnou formou a v jednom z mezinárodních jazyků. Protože jinak se to dostane na podporu.
    A ta nemá jak pomoct pakliže rozhodnutí centrály je takové jaké jsem psal.
     
  16. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    Opravdu si někdo myslí , že když to nějaký hráč hraje poctivě od roku 2012 , tak si najednou pořídí prográmek ? S centrálou BP jsem už taky jednou měl tu čest si dopisovat, ale tak arogantní odpovědi jsem nečekal. Po tomto co jsem dnes přečetl odpověď od poseidona , mě přivádí k zamyšlení nač je tu česká podpora . To se mám ve svém vším věku učit mezinárodní jazyk , nebo platit překladatele ? Né to asi ne , to raději potěch letech raději skončím , abych z nesmyslného rozhodnutí nějakého skriptu , který je samozřejmě taky jen program a ten se najednou rozhodne dát Ban . Ne děkuji . Česká podpora jen papouškuje centrálu , ale nic nevyřeší a nás hráčů v této zemi se ani něco vyřešit nepokouší
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel jak jsem již několikráte psal, centrála má tyto informace pro potřebu případného soudního řešení. Tudíž stejně k tomu budeš asi potřebovat si myslím, nějakého právníka. Tak podpora je tu mezi hráči a centrálou tak jako my. Pakliže je nám řečeno, že ten debuff je oprávněný a konkrétní informace centrála nám ani podpoře nedá tak s tím nenaděláme nic. A to to bys pak mohl rovnou namítat jakékoliv podpoře, protože všechny jsou na tom stejně.
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    spousta hráčů, kteří vidí, že někomu program pořád prochází si ho i po letech pořídí taky a pak se diví, jak to, že oni byli chycení.
    Podpora je celým názvem Technická podpora, to znamená, že řeší problémy ve hře a s jednotlivými herními účty, ale ani podpora není všemocná, musí se řídit určitými postupy a nařízeními. Debuffy jsou jen v kompetenci centrály, podpora nedostává informace k jednotlivým účtům, protože tak centrála rozhodla. Když budeš mít problém ve hře jako třeba neobdržená odměna, něco ti nepůjde aktivovat, uděláš špatný nákup nebo jiný problém tak se samozřejmě podpora bude snažit ti pomoct, ale co se týče debuffů, řešení si vyhrazuje pouze centrála. Nemá moc smysl se tu nad tím rozčilovat a házet špínu na podporu, protože v tomto nemá jinou možnost.
     
  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nechci se zastávat ani hráčů, ani BP. Ale o scriptu, který má odhalovat použití nepovolených programů mám své mínění. Podle mně script stále neumí většinu programů poznat. Jak jinak si vysvětlit třeba elitní ligu. Hraju denně cca 3 hodiny. Samozřejmě nehraju jen na elitní body, ale jestli má někdo za měsíc 10x víc elitních bodů než já, tak si nedovedu představit, kolik času tu musí denně trávit. Dále tvrdíte, že script nedělá chyby. Ten script je od nějaké externí firmy? Tak nějak si nedovedu představit, že by ti stejní programátoři, který nejsou schopní bez problémů spustit ani akci, která se po x-té opakuje, byli schopni vytvořit bezchybný script na detekování nepovolených programů ;)
     
    Canabis-cz, pistac.cz a ..ζαקקy.. tohle ocenili.
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    O tom, že script neumí odhalit všechny programy se víc samozřejmě. To se nepopírá a dochází k úpravám aby odhalil co nejvíce, optimálně vše. Kdo je tvůrcem scriptu je interní informace.