Všeobecné dotazy pro Leo a Poseidona

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 21/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. aver

  aver Pisálek fóra

  ajo, to musim byt na mapach, pro ktery sbiram reputaci? :D
   
 2. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  nesbíráš reputaci dokud nemáš otevřenou aspon jednu trofej. Ted plníš úkoly na otevření trofeje a ty se musí dělat na mapách k té trofeji. Všechny úkoly jen na mapách, ne v přístavu, kromě třeba trhliny. Taky se počítají třeba odměny z kapitána jen pokud je vyzvedneš jen na těch mapách, ne v přístavu.
   
 3. Alda.cz

  Alda.cz Pisálek fóra

  Zdravíčko,
  kupoval jsem dnes večer větší množství sněhové munice. Nákup proběhl nadvakrát, poprvé malý - munice se připsala, druhý velký, munice se nepřipsala, ale perly se odečetly. Je tam nějaký problém? Nebo je nějaké omezení, kolik se může maximálně jednorázově kupovat munice? Psal jsem i na podporu, můžete se mi na to prosím podívat? Díky
   
 4. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  My se ti tu nato rozhodně nepodíváme to může leda podpora. Pokud jsi tam napsal tak nezbývá než vyčkat.
   
 5. Alda.cz

  Alda.cz Pisálek fóra

  Dík za odpověď. Ptal jsem se jestli je tam omezení nebo nějaká chyba.
   
 6. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Bohužel takovéto informace BP nedává. Pokud je tam limit pro balíček jakožto, že u 2 balíčků je napsaný tak to vidíš. Pokud je nějakej jnej tak my to sami nevíme. Takže za mě by být neměl, ale jestli tam BP něco má když to nepoví tak se to prostě neví.
   
 7. Jan.V.cz

  Jan.V.cz Pisálek fóra

  Chtěl bych se zeptat co je to za munici https://prnt.sc/PsLFhPYmubOf . tento efekt jsem u žadné nenašel a na foru také ne.
  Děkuji za odpověd.
   
 8. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  to bude hořící ledová. Mrkni do abecedního FAQ na munice, jsou tam i efekty.
   
 9. ...VictoryCZL...

  ...VictoryCZL... Pilný autor

  Jan.V.cz

  Kdepak hořící ledová.Tohle dělají designy,sám na něm jezdím,třeba Hořící holandan.Efekt dělá u munice z trhliny,výbušné,vylepšené výbušné.Jinak jsem rád že ještě hraješ,s pozdravem vodník.Občas jde koupit design admirála Qvintora,ten to dělá taky,sem tam je i hořící holndan ke koupi,a ještě to dělá jeden,ten ale nemam a tak nevim jmeno.Škoda že jich BP,nedělá víc,jezdí na to mmraky hraču.
   
  nazgul tohle ocenil(a).
 10. Jan.V.cz

  Jan.V.cz Pisálek fóra

  Děkuji za podrobné rozebrání Vodníku :) . Pár let jsem nehrál a z lodi se stala kocápka :D
   
  ...VictoryCZL... tohle ocenil(a).
 11. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Jen dodatek kromě toho, že designy mají některé svůj speciální efekt, také ho mají i některé munice počas vybraných akcí.
   
 12. juraj888

  juraj888 Perspektivní autor

  tento konkrétny efekt tuším spôsobuje zimné svetlo ... ale nie som si istý
   
 13. ...VictoryCZL...

  ...VictoryCZL... Pilný autor

  • juraj888

   Hořící Holanďan (1 plachta),Hořící Holanďan (3plachty),Admirál Quvintor.To jsou designy.Munice zpusobující efekt- Dutá,výbušná,vylepšená výbušná,munice z trhliny a munice drancovníku.... Zimní světlo nemá na efekt žádný vliv.Tyto efekty dělají opravdu designy,ač to není třeba u adm.quvintor na foru uvedené.Jinak jak psal Poseidon tak u některých akcí to dělají pak všechny designy,používající akční munici.
   
 14. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  konečně jsem se dostala k tomu to ověřit. Municí mající tento efekt s některými designy je více. Doplnila jsem je ke zmíněným třem designům. Pokud víte i o jiných, které to mají dejte vědět.

  Speciální efekt munice: dutá, výbušná, vylepšená výbušná, zesílená výbušná, z trhliny, drancovníků, protipancéřová a šrotová

  Screenshot_2.png
   
  ...VictoryCZL... tohle ocenil(a).
 15. ...VictoryCZL...

  ...VictoryCZL... Pilný autor

  To je fajn TL.No nevím už o žádném právě,jako bral bych je všemi 10ti,byl by o ně velký zájem.
   
 16. Geralt64

  Geralt64 Velvyslanec fóra

  Patch day 2024:
  Vylepšení:
  • Historii úkolů jsme přesunuli z domovské stránky do klienta, novou záložku najdete v okně úkolů
  2 dotazy: v čem to vylepšení spočívá a k čemu vůbec historie úkolů je? Nikdy jsem se na to nekouknul, když to bylo na hlavní stránce, teď jsem to zkusil. Ztráta času. Rozhodně je ten seznam dokončených úkolů nekompletní a opravdu nechápu, k čemu mi je vědět, že 18.3.2014 ve 13:49:34 jsem dokončil úkol Eskortuj zajatce.
   
 17. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Pravděpodobně si o to někdo žádal a nebo je to úspora na hlavní stránce. Bohužel nemám přehled všech úprav co se dějí. Ale na DC se jednou za čas vedou diskuze mezi tvůrci a hráči vždy je to myslím na hodinu a hráči toho tam žádají dost. Co je pro jednoho nesmysl pro druhého je užitečná situace, bohužel se nelze zavděčit všem.
   
 18. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  občas řešíme problémy hráčů, kdy třeba tvrdí, že nedostali odměnu z úkolu nebo neví který úkol v určité sadě dělali jako poslední. Mimo jiné toto slouží k tomu aby ses mohl podívat které úkoly jsi už udělal a kde máš pokračovat. Také je to dobré pro kontrolu odměn za úkoly, protože tam máš i datum a čas. Občas se taky stane, že hráč omylem úkol přeruší a pak se rozčiluje, že mu zmizel. Tahle záložka je tam taky. Je to dobré pro celkovou kontrolu.
   
 19. Geralt64

  Geralt64 Velvyslanec fóra

  Chápu, s tím se dá souhlasit. Ale aby to tak bylo, tak by tam ovšem musely být všechny úkoly. A to rozhodně nejsou. Podle přehledu dokončených úkolů jsem v období od 13.9.2023 do 8.1.2024 neudělal ani jeden úkol a to je absolutní nesmysl. Už jen proto, že v období 09-11/23 byla sezona a dělal jsem úkoly do sezony.
   
 20. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  jsou tam 3 záložky, přijaté, zrušené a dokončené, koukáš do správné záložky?