Všeobecné dotazy pro Leo a Poseidona

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 21/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    už jednou jsem tě varovala, že se nesmí zveřejnovat komunikace s podporou. Tentokrát už jsi dostal varovný body, ještě jedno porušení pravidel fora a dostaneš ban.
    Nemůžu s tím nic dělat, centrála má různé typy záznamů do kterých my nevidíme. Podle nich máš záznamy s botem.
     
  2. Sniperczzz

    Sniperczzz Pisálek fóra

    sam uz neverim nicemu a to hraji pres bp cca 20 roku hry ktere uz ani nejsou podpora na bodu mrazu tady uz necekam nic:)A hraci co maji tak co to znamena ja myslim ze nic jako kdyby se nic nedelo svesela hrajou dale a jenom se smeji
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    podpora není všemocná, musí se taky řídit určitými postupy. Tresty pro podvodníky jsou jen v kompetenci centrály. Spousta hráčů dostává debuff. Někteří z nich raděj přestanou hrát než aby hráli ručně a někteří přestanou podvádět. Někteří ještě nebyli chycení, ale věřím, že i na ně dojde.
     
  4. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    No a někteří dostávají ban za nic jako já a nikdo s tím nic neudělá,mě to připadá,že tam je prostě úplně tupý člověk.
    Leo včera mi skončil jeden ban a začal další,který mám až někdy do května 24 a stále nevím za co.Včera mi šli už konečně nahodit děla a rychlost,konečně už po víc jak půl roce hraju
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! být tebou přečtu si pravidla fora jinak budeš mít zbytečně ban. Je naprosto zbytečný citovat příspěvek, který je poslední, je jasné, že odpovídáš na něj a pokud ne stačí oslovit hráče nebo admina nickem. Na poslední příspěvek nedávej Odpovědět nebo Citovat ale rovnou piš do okna dole.

    taky doporučuju neurážet členy BP, jsou to taky lidi, kteří se musí držet nařízených postupů a pravidel. Když ti podpora napíše, že centrála rozhodla, že jsi nějakým způsobem porušil pravidla tak s tím nic dalšího podpora dělat nemůže.. Tvůj účet byl kontrolovaný i ručně a bylo potvrzené, že debuff je oprávněný. Nemusí jít přímo o to, že ty zapneš boota. Ve vláknu Debuffu na foru máš vypsané základní důvody debuffu a vzhledem k tomu, že máš třetí v řadě tak nejspíš máš nebo děláš něco na účtu průběžně po celou dobu, třeba si to ani neuvědomuješ. Rozhodně není možné aby jsi třeba před půl rokem něco použil a pak za to dostal debuff 3x za sebou. Po každém debuffu se dělá nová kontrola za další období.
     
  6. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Leo tak to už jsem s toho úplný jelen nechápu co bych asi dělal nevědomky prostě jsem se jen přihlásil na hlavní stránku a na moře jsem se nedostal maksimálně jsem pročítal forum a vybíral poukázky,tak nevím co bych asi tak používal.Prostě to nechápu a nepochopím.
     
  7. diament1

    diament1 Pisálek fóra

    BP v životě nepřizná svoji chybu. Budou jen a jen kopat kolem sebe a když něco tak budou reakce tipu buď ticho nebo dostaneš ban. Tady dovolání nikdy nebylo a nebude. Místo toho aby podpora byla pro lidi tak je proti ním.
     
  8. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Leo jak píšeš mužeš něco dělat ani si neuvědomuješ že dělaš něco za co dostaneš Debuff . Ale také by podpora mohla napsat za co ten Debuff dostaneš .Případně se vyhneš dalšimu zbytečnému Debuffu.
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    diament1 četl jsi tu část o tom, že tresty řeší jen centrála? Ta je výš než podpora a podpora není všemocná. Navíc, průběžně se při každé vlně několik účtů prověřuje ručně a u všech bylo potvrzeno, že nějakým způsobem porušili pravidla tak co víc bys chtěl?

    cz¤REBELS¤cz orientační výčet máš vypsaný ve vláknu Mame Tě v abecedním FAQ. Další výčet toho co je zakázané najdeš ve VOP na hlavní stránce dole, který každý hráč musel potvrdit aby se vůbec dostal do hry. To, že je nikdo nečte už není chyba BP.
     
  10. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Leo maš pravdu ale i přesto by tato možnost mohla byt brana v ubahu a do deniku napsana zaco. Jen muj nazor. Ale dik za odpoved.
     
  11. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    • Spam upozornění
    Leo jak píšeš mužeš něco dělat ani si neuvědomuješ že dělaš něco za co dostaneš Debuff . Ale také by podpora mohla napsat za co ten Debuff dostaneš .Případně se vyhneš dalšimu zbytečnému Debuffu.je to pravda

    BP v životě nepřizná svoji chybu. Budou jen a jen kopat kolem sebe a když něco tak budou reakce tipu buď ticho nebo dostaneš ban. Tady dovolání nikdy nebylo a nebude. Místo toho aby podpora byla pro lidi tak je proti ním.Atohle taky

    BAN BAN BAN BANANA NA.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/11/23
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    o ban na forum jsem ti psala, protože jsi porušoval pravidla fora ne proto, že bych tě chtěla umlčet. Hlavní důvod debuffu je ve většině případů použití boota nebo proto, že Váš účet pustil na boota někdo jiný. Taky se trestá pushing (pomáhání si s jinými účty) zneužévání chyb ve hře a další porušení. Tyto věci si snad každý uvědomuje jestli je dělá.
    Tuhle diskuzi už ukončíme, protože jak psal Poseidon tohle vlákno slouží k všeobecným dotazům na nás, které nespadají do žádného diskuzního vlákna, které na foru je.
     
  13. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    • Spam
    Leo no jasně a není to náhodou tak ,že ten kdo cáluje tak je v pohodě konečně se mě někdo zastal když jste neschopný.BP v životě nepřizná svoji chybu. Budou jen a jen kopat kolem sebe a když něco tak budou reakce tipu buď ticho nebo dostaneš ban. Tady dovolání nikdy nebylo a nebude. Místo toho aby podpora byla pro lidi tak je proti ním. a pokud jsem měl dva účty tak to už je dvaroky spátky píšeš že je kontrola ne pul roku spátky a ten účet už mi zmizel před cca dvěma léty asi jste mi ho ukradli a tam bylo taky vše v pořádku.

    A to je ten důvod proč chceme vědět za jaký konkrétní přestupek jde a snad to pochopíš ne?.

    Myslím si že nejsem jediný.Dokaž mi to pokud jsem ,děkuji ti a s těmi bany nesouhlasíme ,tady nikdo nemůže napsat svoji pravdu,snad to čteš a už nic psát nebudu hlavně že hraju a tahle hra mě baví jinak bych ji nehrál už 14 let..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/11/23
    UnKnoW tohle ocenil(a).
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    A nedá si říct a nedá. Dokonce sis o něj řekl. Jednak jak napsala leo i já mockrát. Toto není diskuzní téma. Napsat si reakci pokud bude slušná můžeš ale ne v tomto vláknu, které je za jiným účelem a již několikráte to zde bylo. Důkaz banu má pouze centrála, která si řeší tyto tresty a má je pro případ, že by se někdo rozhodl řešit postih soudní cestou. Tyto informace nemáme ani my ani podpora. Pakliže předáme s prosbou o opětovnou kontrolu dostaneme maximálně vyjádření, že byla kontrola provedena a buď kontrola potvrdila předchozí výsledek či nikoliv. Ale žádná konkrétní data nedostaneme. A co se někteří diví, když nejsou schopni dodržet pravidla daná zde, pak se nedivím, že poruší pravidla i někde jinde :( .
    cz¤REBELS¤cz to jsem sice také navrhoval, ale bohužel. Nicméně ono je problém spousta hráčů se nechá i někdy pustit. Pak je někdo přihlásí do programu a je tu debuff na světě. Teď nemyslím, že bys to měl být ty. Jen, že prostě je to snadné stačí aby měl systém potřebná data o jakékoliv verzi porušení pravidel za sledované období a je to. A nemusí se jednat, že jsi přímo jezdil na botu, ale, že někdo kdo tě někdy pustil tě jen do něho přihlásil. Proto je nejlepší provést změnu hesla i e-mailu. Prostě co nejvíc minimalizovat všechny možnosti.
    Ale jak jsem zde již psal, bohužel tato data nemáme my ani podpora. Pro nás je jediné štěstí, že zatím je tu stále šance požádat o opětovnou kontrolu. Bohužel většinou je trest potvrzen a tak je jen otázkou času kdy i tuto možnost zruší jak již bylo dříve.
    A prosím opět znovu. Konec diskuzí zde, od toho toto vlákno není.
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jen pro upřesnění, dodatečná kontrola se provádí pouze výjimečně pokud je vysoká pochybnost. Neznamená to, že každý účet hráčů, kteří dostali debuff se posílá na prověření.
     
  16. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Leo. Poseidone. Děkuji za odpovědi a ochotu .
     
  17. Sniperczzz

    Sniperczzz Pisálek fóra

    poseidon a da se vubec vam adminut a vsem co tady delaji ze to mysli vazne a nedelaji si srandu z hracama ja nevim za leta hrani z moji zkusenosti je to na bode mrazu
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    sice tvé otázce moc nerozumím, ale protože jsme oba blízko centrále víme, že se opravdu snaží hráčům vyhovět ať už v zavádění návrhů z discordu a fór, designů o které si hráči žádají nebo ve snaze znechutit booterům hru s programem natolik aby buď přestali bootovat nebo hrát. Sice je to pro BP finanční ztráta pokud hráči odejdou, ale i to riskují. Nynější tým naslouchá jak nám tak Vám hráčům takže pokud otázka zněla jestli centrále záleží na Vás tak odpověď je ano, záleží.
     
  19. aver

    aver Pisálek fóra

    nazdar leo a poseidoone, jsem se chtel zeptat, nepricitaji se mne asklepaky do tech novych trofeji, je to jenom u me, nebo je to nejakej globalni problem? :D
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jsi na správných mapách?