Všeobecné dotazy pro Leo a Poseidona

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 21/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Nepodváděj a nemusíš se ptát
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 nech tu prosím zbytečného spamování. Buď hráči odpověz a nebo nic nepiš. Toto není vlákno pro volnou diskuzi.
    cz¤REBELS¤cz jsem kapku zmatený o co ti jde. Dostaneš debuff na 14 dní to je modré očíčko. Až ti debuff vyprší naskočí ti jizva podle toho kolikátej si měl debuff. V případě druhého bude očíčko fialové to budeš mít na 3 měsíce. Omezení jednotlivejch jizev najdeš ZDE.
     
  3. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Ahoj díky jinak já nikomu přístupové údaje nedal nikdy na mém účtě nikdo nehrál.To vím na stopro.
     
  4. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ahoj. Napis prosim,jak to s tebou nakonec dopadne. Nejak,aby to nebylo proti pravidlum fora.
    Díky
     
  5. _-Stormrage-_

    _-Stormrage-_ Zelenáč fóra

    Dobrý deň,
    chcel by som sa opýtať na bližšiu špecifikáciu Vodoo opevnení konkrétne "Zesilovač voodoo / Zosilovač voodoo"
    kde je napísané na fóre "zvyšuje poškození voodoo municemi Voodoo úder, Vodoo munice, Munice požírač duší.". Avšak keď toto opevnenie nasadím a použijem muníciu požírač duší na NPC, nemá to žiadny efekt, resp. nenastane žiadne vyššie poškodenie. Ako je to možné? Alebo sa to týka len streľby na hráča?
    Vopred ďakujem za odpoveď.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    mělo by to platit jen na HP
     
  7. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    Chtěl bych se zeptat , proč když kliknu v lodním deníku na příjmy objeví se tam několikrát - Příšera usmrcena.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Upřímně filtry nepoužívám protože buď neukazují co bych chtěl a nebo kraviny a nebo spoustu přebytečných věcí, ale předám dál. Ono by spíš bylo lepší je asi zrušit spíš. Je to totiž dlouhodobý problém co si myslím, že byl i dřív již hlášen.
     
  9. testosteron

    testosteron Zelenáč fóra

    ahoj a můžu vědět k čemu jsou ty buffy , hráč Leͥgeͣnͫd༻ᴳᵒᵈ má modrou jizvu lítá tu 150 km za hodinu a dává mi rány za 350 tak asi se jim to vyplatí se nedivte žýe botí začnu taky protože normálně to nejde a boti tu mají všeck
     
    *****štěpánek***** tohle ocenil(a).
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nejspíš přišel na kombinaci předmětů, která mu umožňuje hodnoty zvýšit, ale určitě se mu to nevyplatí. Rány co ti dává záleží taky na tvé obraně.
     
  11. 亗…•Ezziee•…亗

    亗…•Ezziee•…亗 Zelenáč fóra

    proc je pri svobede tak malo vraku a truhel ? ta hodinu 5 vraku a 8 truhel smutne
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nevím jak to mají přesně nastavené. Ale ono půjde o server a množství hráčů na něm, kteří harpunují a sbírají truhly. Ale jelikož je úkol na celý den 30 truhel už z toho hlediska neočekávám, že jich bude tolik od poslední úpravy. Nicméně mi to nepřijde tak hrozné jak píšeš:
    Zlatý věk pirátství2023-11-17 15:29:30
    Zlatý věk pirátství2023-11-17 16:02:29
    Zhruba na každé mapě aspoň 2 truhly a aspoň i vraků bych řekl víc. Tudíž cca 33 min na 30 truhel. Nicméně některé oblasti jsou do trofejí a tam zajisté bude o truhly zájem.
     
  13. Lucinka

    Lucinka Zelenáč fóra

    měl bych dotaz ,jak to je s tím snižujícím výnosem ,když se přihlásím mám tam ikonu + 10, a po jaký době mi naskočí mínusová ikona ?
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    To záleží na tom jak dlouho jsi hrála předtím. Pokud bys třeba týden nehrála a vrátila se do hry tak začneš jakoby s čistým štítem. První hodina každý den po nalogování je +10%. Od nalogování můžeš hrát 8 h bez postihu. Potom ti každou hodinu naskočí -10%. to znamená, že pokud budeš hrát třeba 10 h bez přestávky tak budeš mít -20% výnosu. Aby ses znovu dostala na začátek musíš zjednodušeně nehrát stejně dlouho jako jsi hrála. To znamená 2 h off ti vymažou minusové hodnoty a dalších 8 h tě vrátí na začátek odpočtu takže zase budeš moct hrát 8h bez postihu. Pokud by jsi hrála 10 h (-20%), ale byla off jen 8 h tak se po nalogování vrátíš do momentu jako by jsi už měla odehrané 2 h z osmihodinového hraní bez postihu.
    Snad jsem to popsala dobře na pochopení.
     
  15. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    Nebotuješ ,hraje čistě a potrestají Tě ,za to že hraješ déle ,když třeba přes týden nemáš čas a v sobotu ano ,to je kravina kdo si to vymyslel
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    na online pokeru nebo dalších podobných hrách máš také různé typy omezení jako prevenci před gamblerstvím. Tady je to jako prevence a zároven to snižuje výdělek těm, kteří hrají až moc dlouho at už z jakéhokoli důvodu.
     
  17. Sniperczzz

    Sniperczzz Pisálek fóra

    za poctive hrani poctiva odmena :)

    proc do toho pletete online poker a dalsi hry neochota reseni nepoctivych hracu a neschopnost ze strany bg nic delat a neschopnost programatoru hazi poctive hrace do jednoho pytle.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/11/23
  18. -RYS-

    -RYS- Pisálek fóra

    To znamená ,kdo hraje poctivě a ,že chce být před botery, už je pěkná blbost když potřebuji vyvolat admirála do úkolu a když se mi to podaří je na jiné mapě a než se tam dostanu je po něm ,to je u vás taky spravedlivé , už diktujete jak dlouho má kdo hrát ,nechcete snad tady zařídit píchačky.
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Už jsem to tu psal jednou zanechte tu diskuzí. Toto vlákno není pro nějaké diskuze nýbrž pro otázku hráče na kterou se snažíme odpovědět. Je zajímavé, že klesající výnos je ve hře asi 4 roky co se pohybuje v různejch úpravách a najednou to někdo řeší. Ano bohužel byl to plán proti botům což nevyšlo tak jak bylo zamýšleno, ale určitě pokud člověk nesedí na nemocenské, pracáku a podobně tak při běžném zaměstnání nevidím moc problém.
    Sniperczzz co kdybys taky dodržoval pravidla, když už by jsi chtěl něco dalšího. Nicméně, ne že bych *** schvaloval to rozhodně ne, ale zas na druhou stranu spousta hráčů si neuvědomuje, že i ti boteři jsou prospěšní v tom, že skáče častěji nějaký admirál ať už akční či běžný a podobně.
     
  20. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    EDIT

    Nechápu jak je to možné,ani nevím jak se ty programy hledají a jak se
    nastavují říkám po sté že nevím vůbec co to je, banujete poctivé hráče vše jsem si
    nahrál poctivě chci konkrétní důkaz jak jsem to použil a co jsem použil.No to snad není pravda já nebyl pul roku na moři tak to si dělaj kozy Leo dělejte s tím něco.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/11/23