Všeobecné dotazy pro Leo a Poseidona

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 21/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    2024-09-04 11:28:28 0 x Ohnivá munice připsáno. Důvod: Prokleté duše
    2024-09-04 11:27:12 0 x Ledově ohnivá munice připsáno. Důvod: Zářící duše

    2024-09-04 11:28:28 0 x Ohnivá munice připsáno. Důvod: Prokleté duše
    2024-09-04 11:27:12 0 x Ledově ohnivá munice připsáno. Důvod: Zářící duše

    Prokleté duše budou vyměněny za munici Ignis, zářící duše za ledově ohnivou munici.
    Tudíž to sedí, pokud to máte naopak což mi je divné tak leda na podporu aby to předala dále. Výpis ze 2 lodí je ok tak nevím.
     
  2. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    tak mě to ani nevadí :D kvuliva 5K munice nebudu bořit zed :D pro mě je to aspon nostalgicka munice a moc rad si ji necham :D
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    -cat- to je jedna a ta samá munice

    Screenshot_2.png
     
  4. -cat-

    -cat- Zelenáč fóra

    NESEDÍ - Ohnivá munice není munice IGNIS , Ohnivá má poškození 14 a už se nedá koupit a IGNIS 100. Taky to nechci kvůli pár kuličkám hrotit , ale jde o princip ,při kurzu 1 : 100
    2024-09-04 02:26:18
    50000 x Ledově ohnivá munice připsáno. Důvod: Zářící duše
    2024-09-04 02:26:43
    5000 x Ohnivá munice připsáno. Důvod: Prokleté duše - mohl jsem mít 5000 ignis , takhle mám šunt za zlato :):D

    Ukončíme to , ty máš svou pravdu , já svou , ty obhajuješ chlebodárce , já svoji peněženku .
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/9/24
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Kdyby ses místo obviňování někoho raději prošel pravidla a nepsal tu X příspěvků za sebou. Nikdo tu nikoho nehájí. Problém je, že BP jednou používá pro tyto munice CZ názvy a jindy EN. Co já jsem se díval do systému tam je napsáno Ignis, že se připisovala. Takže jediné co můžeme udělat je se přeptat, ale bohužel informace v deníku BP hovoří, že je vše jak má.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    dívala ses jestli jsi opravdu dostala ohnivou munici za zlato nebo Ignis? Pokud jsi dostala obyčejnou za zlato a je to jasně vidět v munici v porovnání s deníkem tak napiš na podporu a přidej výpis z deníku, ale nikdo jiný zatím nepsal, že by dostali jinou munici. Mám od všeho něco takže u sebe to neověřím.