Všeobecné dotazy pro Leo a Poseidona

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 21/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    ja mam 6 hromu 1 stupně a 24 hromu 0 stupně a už bys chtěl 6 stupen? :D neblazni ne každej vyhrava ve sportce jako ty :D
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mám dotaz nebo spíš upozornění na chybu. Asi. V bezpečném přístavu 6 a zadavatele Walter Buckingham mám úkol Sémě budoucí cesty (poraz 5x Věhlas a 5x Jestřábí oko). Úkol ale nemůžu přijmout, protože, jak je uvedeno, Musíš být na levelu 1-20. Do tohohle přístavu se ale nikdo s levelem do 20 přece nemůže dostat ;)
    A nejsem si sice jistej, ale myslím, že ještě nedávno jsem tento úkol do sezony dělával.
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Úkol jako takový je hlášen již nějakou dobu přes ligu kapitánů a není to jediný úkol, ještě tam je jeden pokud se nepletu, který se mi nepodařilo najít. Podívám se do přístavu a ještě to k tomu doplním tuto informaci. Je to od doby zavedení nových levelů, kdy vznikla omezení na Raid mapu i. Pakliže narazíš i na nějaký další dej vědět, tyto informace nemáme a pro zpětné levely je ani nemáme jak dohledat :(.
     
  4. *C.ACTIVE*

    *C.ACTIVE* Pisálek fóra

    Mám dotaz u behemotha píšete lvl 16-50lvl ted tam píšete 1-20 lvl takže ste to upravovali? nemohu se tam dostat to byl důvod proč nedělám lvl abych tam mohl
     
  5. Black-Merlin*CZ*

    Black-Merlin*CZ* Pisálek fóra

    nevite proc mi nepise jakeho mam vojaka kdyz najedu na neho myši ani v sezone mi nechce ukazovaz o jake mapy se tam jedna sice tam je napis ale clověk si nemuže pamatovat všechno
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    *C.ACTIVE* přístup k bojovým mapám byl upravovaný nedávno, aby to bylo rovnoměrnější.
    Black-Merlin*CZ* asi máš vyplé popisky, nejspíš se ti neukazuje popis u ničeho, ani třeba u děl. Jdi do Možnosti - grafika - a zapni si Tooltipy
     
  7. Black-Merlin*CZ*

    Black-Merlin*CZ* Pisálek fóra

    děkuji moc bylo to tim jsi hodna
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Obrácený případ: u zadavatele Fang Weisheng na 31/1 je úkol Dolování bodů Bigpoint. Tam by to omezení levelem mělo být, protože úkol si vezmu, ale splnit ho nemůžu, protože nemůžu použít tyčinku či-či.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    S tím bych asi počkal stále se čeká na řešení zisku této herní měny.
     
  11. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    • Nevhodný obsah
    EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/9/24
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak kromě toho, že to nepatří do tohoto vlákna, chtělo by to psát srozumitelně a bez urážek, osočování a caps locku. Obecně dle pravidel. A to, že ti BP něco pošle proč ne, jednak je to jeho rozhodnutí, ale zajisté sis potvrdil informační bulletin ve hře kvůli tomu aby si získal za něho heroldův odkaz, tudíž jsi jim sám tuto možnost dal.
     
  13. _vaness_CZ

    _vaness_CZ Pisálek fóra

    Dobré dopoledne,
    můžete mi poradit jak použít "vrstvený pancéřový plát" ? Mám jej nasazen a nic se neděje. Nebo musím být na nějaké vybrané mapě?
    Je psáno použití na mapách PVP mořská hladina i Atlantida. Děkuji
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Používáš ho proti hráčům? Tyto pláty mají bonus jen v PvP boji to znamená jen proti hráčům.
     
  15. _vaness_CZ

    _vaness_CZ Pisálek fóra

    tak dík, zatím jsem nezkusil
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nemáš zač, na foru u toho předmětu je to napsané
     
  17. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Jde Vám tlačítko na moři Sezoní postup?Mě ne.
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  19. -cat-

    -cat- Zelenáč fóra

    Ahoj , mám problém , je taky možný , že se pletu. Z minulé akce byli prokletý duše vyměněny ,ne za munici IGNIS , ale za obyčejnou ohniovu munici , která už nějaká pátek nejde koupit a je i k ničemu .
     
  20. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    A jo sem si ani nevšim :D taky jsem ji dostal misto ledově ohnive dali ohnivou munici :D