Všeobecné dotazy pro Leo a Poseidona

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 21/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Njn bohužel je to těžké. Hold i jiné společnosti pracují hůře než BP :) Ale je to hlášené.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jen upozorním, že forum ani chat není BP program, takže je tam složitější oprava, musí kontaktovat firmy, které tyto programy poskytují.
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Kupodivu to opravili rychleji než BP ;)
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Toto možná, ale než vůbec vyřešili takovou možnost kopírování z herního chatu a další no jeje.
     
  5. LukoCZ

    LukoCZ Pisálek fóra

    Ahoj, padl mi truhly na ponorkách tenhle předmět Získal jsi 1 x Láskyplný dárek k výročí. Vůbec nemám zdání co to je a k čemu to slouží :)
    Díky za odpověd.
     
  6. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    • Zbytečná citace-var
    Předpokladam že to bude společnik omrkni to
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/8/24
    LukoCZ tohle ocenil(a).
  7. LukoCZ

    LukoCZ Pisálek fóra

    Ano máš pravdu :) Koukal jsem a je tam díky.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prosím dle pravidel. Děkuji
     
  9. DanteHellu

    DanteHellu Zelenáč fóra

    co je to za znak vedla mojej lode? vyzera ako futbalova lopta a ukazuje odpocet
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Odhaduji, že sis zadala poukázku a je to bonus pro vylepšenou fotbalovou munici (Silná střela).
     
  11. gladiator999777

    gladiator999777 Pisálek fóra

    Kde prosím najdu dračí truhly?
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    před pár dny byla v obchodě, snad se tam objeví častěji
     
  13. LukoCZ

    LukoCZ Pisálek fóra

    Ahoj, zajímalo by mě jak mám rozumět v sekci tvoje hodnost- zářez za boty.?
    Díky za odpověd
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Hráči, kteří jsou potrestání debuffem či jizvou tam mají postupně hodnotu což jim snižuje následně hodnost.
     
  15. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    No a na jak dlouho to je?Také díky BP disponuji touto nádherou.No a od te doby už jsem do hry nedal ani vorla,jejich boj.
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To bohužel nevím, někdo se tu nato ptal tak jsem se ptal dál bohužel to BP neřeklo. Osobně si myslím, že napořád.
     
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nevíte prosím, kdy budou do výrobní dílny přidaný hromový blesky a bude možnost je vylepšovat? Nebo přesněji: proč tam ještě nejsou? ;)
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Vždycky se nejdřív zavede novinka a teprve po nějaké době se umožní výroba a vylepšování.
     
  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Chápu, ale hromový blesky už jsou docela dlouho, aspoň se mi to zdá. No nic, nezbývá než čekat.
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jako dle herního fóra bych odhadoval konec 06/2023, ale zase si vem, že v platebních balíčcích jsou zatím jen občas 2 stupně a recepty ve výsledku snad ani v platebce nejsou. Očekával bych až se objeví v platební oblasti tak 3 stupeň. A i tak tam budou spíš jen do 2 stupně. Vem si jak dlouho vždy trvalo dostat vůbec do nabídky 5 stupeň a to byl v platebce jakou dobu 6 stupeň již. Základem je vždy zisk v platebce.