Všeobecné dotazy pro Leo a Poseidona

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 21/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel rozhodnutí centrály. Jak psala Leo již žádala o změnu, ale více neovlivníme.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    znova jsem poslala návrh aby se login počítal kdykoli mezi dvěma ranními restarty, ale jak píše Poseidon rozhodnutí je na centrále.
     
  3. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Prostě by to bylo nejlepší dle datumu.Dnes je 30 tak kdykoliv v ten den,zítra 31 atd...jenže to je asi moc složité žejo
     
  4. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    složite nic neni před rokem sem se tu hadal o automaticke odpalovani torped a že to prej nejde z duvodu že kdždy slot ma svoji dobu nabijeni po roce se vratim a ejhle ono to přece jen šlo udělat takže si myslim že časem se to spravy
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    takže jsem se teď dozvěděla, že je to o datumu a ne o čase. Takže i když se v pondělí přihlásíte v 11 dopoledne a v úterý až v 6 odpoledne tak se to pořád počítá jako loginy den po sobě.
     
  6. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    super ja sem si řikal že by to byla hloupost :) ale hlavni je že se to vše vysvětlilo ;) super Leo děkujem za info
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jen to upřesním login se počítá pokud se přihlásíte mezi 00:01 a 23:59, to je brané jako den, ne mezi ranními restarty
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Díky za info, podle mně je to nejlogičtější varianta ;)
     
  9. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    To dračí pouto získám jen z draka? V úkolech to nějak nemůžu najít 57 level sem dal, ted na 58 to pouto jaksi ee, jen z draka a to je na pár ran glo.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Dračí pouto jde v omezeném množství koupit za tyčinky čiči a mince safanad, objevuje se v některých platebních balíčcích. Jinak základ nastavený centrálou je na HP z Kalytron zraněný možné ho získat. A dával ho i úkol některý. Vše je to uvedené u daného předmětu. Není to předmět do PZ je to jako behemontův medailon nikoliv předmět potřebný do PZ i když by se to tak dalo částečně brát, jelikož tam potřebuješ HP danému NPC.
     
  11. papa-xXx

    papa-xXx Aktivní autor

    chcem sa spytat tie ulohy co davaju miesta na zbrane nejak po splneni ulohy miesto nedostavam len BS je tam nejaky limit ci
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano je celkový limit extra slotů pro zbraně myslím na 46. Hráči co dělali znovu úkoly Cesta do Atlantidy neměli již dostat opět sloty, ale dostali tudíž pak nemají šanci je dostat v PZ. Proto je ani nemáš v lodním deníku již.
     
  13. papa-xXx

    papa-xXx Aktivní autor

    ok dik
     
  14. Ratus-Ratus

    Ratus-Ratus Zelenáč fóra

    Jak mám udělat úkol Kde bloumají draci kde potřebuji nastřílet 1000000 Kalytron. Když se přihlásím a hlídám si ho, pokaždé se objeví na 57/1. Úkol je pro 56/2. Za pět dní a asi osum hodin hraní každý den se jinde neobjevil.
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Je to prostě o štěstí. Někdy to přijde, že vyskočí na dané mapě. Je to denní opakovací úkol a také mi kolikrát vyskočí na mapách kam nemohu a úkol za skoro celý den neudělám.
     
  16. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    Ahoj chci se zeptat ohledne toho ukolu na bigpoint zadna zmena nebo info ? dekuji
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel nikoliv. Upřímně reakce už nebyla moc pozitivní v době kdy se to hlásilo.
     
  18. ._=ˇSurboš._ˇ

    ._=ˇSurboš._ˇ Zelenáč fóra

    je nová akce a není žádný kód do hry. Stalo se mi že jsem ho hledal už při minulé akci a byl napsaný kdesi bokem a néé v hlavním přehledu - PROČ
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Poukázky pokud se k nám kód dostane dáváme do vlákna poukázek. V základu kódy jsou dávány tak, že ani není v plánu centrály je na fóra dávat. My je však sem dáváme z dobré vůle do daného vlákna poukázek, kde jsou poukázky po celý rok vždy.
     
  20. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Celou dobu, co hraji tuto hru, a je to už hodně dlouho, zdravím po nalogování na chatu "hoj všichni". Od včerejška mi to nejde. Pokud napíšu "hoj všichni", objeví se mi: "Systém: Tvé zadání je neplatné." Mohl bych vědět proč?
    Už jsem to zjistil: v textu nesmí být mezery, tak to se někomu hodně povedlo ;)
     
    Naposledy upraveno: 2/8/24