Všeobecné dotazy pro Leo a Poseidona

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 21/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tenhle problém byl už nahlášený, ale jestli to budou měnit nevíme.
     
  2. (RISEN1990)

    (RISEN1990) Pisálek fóra

    tak už nemusíme kupovat ani bukanyr když nemužem koupit gemini mapy prima ušetrime na kořalku
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pro to aby se objevily nově vypočtené hodnosti je potřeba mít dva loginy (dva dny). Login se počítá za 24 h od prvního přihlášení po avizované změně v hodnostech. Další login pak po dalších 24h.
     
  4. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Tak jak je možné že jsem potkal už 2 lodě co mají před lodí placky?Jedna mela i jizvu,vskutku pozoruhodné že?Ještě bych se chtěl zeptat na zářez za boty.Tam mám1.Jestli to někdy zmizí a co to vlastně je?
     
    Naposledy upraveno: 19/7/24
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pravděpodobně máš jizvu nebo debuff ne? Co se týče hodností já teda nepotkal zatím nikoho. Možná grafická chyba a nebo nějaká jiná.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ...VictoryCZL... hodnosti by se měly objevit po druhém loginu. Právě se řeší objevení hodností u těch co už dva loginy mají.
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Když už zavádějí novinku s přihlašováním, tak by mi přišlo logičtější, počítat přihlášení za kalendářní den, tedy kdykoli během kalendářního dne a ne po 24 hod od přihlášení. Když se jeden den přihlásím večer a druhý den jen dopoledne a večer už ne, tak se mi to tedy nepočítá?
     
  8. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Poseidone ano.Mam jizvu,tedy měl jsem,už je pryč od 7, jde mi o to jestli mi zmizí ta 1čka,konkrétně zářez za boty se to jmenuje.
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  10. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    Hoj pouze bych chtela upozornit na chybku v popisu pz 57 neni tam kalytron zraneny ale tezce zraneny kalytron a zaroven poprosit o radu zda nekdo nevi co sutit na predmet dokumenty zamykacu ? dekuji
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Opraveno, děkuji. Co se týče předmětu nemáš ho v EN? Nevím co je to za úkol, úkoly píšeme postupně jak je děláme.
     
  12. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    Neni zac a bohuzel ang neni ma silna stranka ukol je v pzna 58 a jmenuje se nepokojni domorodci v popisu je pouze schromazdi 5 krat dokumentace zamykacu nic vic
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel přehled v CZ/SK nemáme dokud to neděláme, máme něco málo v EN, ale jinak vše děláme až když se tam dostaneme. Takže jedině se přepnout na EN a opsat si asi název protože nevím jak jinak dohledat. Úkolů na nějaký předmět na level 58 je víc :(. PZ na 58 by měl být opět draconis.

    EDIT: Nevím jestli je to ono, ale možná je to předmět z HMS lodí, ale je to opravdu jen odhad bohužel.
     
    Mikinka.cz tohle ocenil(a).
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Mikinka.cz Předmět je z HMS lodí kromě HMS Majestic, HMS Royal Oak a HMS Commonwealth
     
  15. DanteHellu

    DanteHellu Zelenáč fóra

    caute, co je lod pokladou a ako ju pouzijem kedze nejde aktivovat a na fore som nic nenasiel o tom predmete, diki
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to je předmět, který můžeš použít na nové bojové mapě. Najdi si vlákno Kalytronovo útočiště, tam najdeš popis
     
  17. DanteHellu

    DanteHellu Zelenáč fóra

    super dakujem :)
     
  18. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    Poraz 10x příšeru Šadhavar kde toto najdu , ke kterým by to šlo ,není
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    v oblasti Al'mahareen, najdi si v abecední FAQ příšery
     
  20. _vaness_CZ

    _vaness_CZ Pisálek fóra

    Ahoj, prosím z čeho padá "dračí amulet" , mám jich 22 , ale nevím kdo jej dává. Děkuji