Všeobecné dotazy pro Leo a Poseidona

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 21/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. radegast.cz

  radegast.cz Rádoby autor

  a jak mohu napsat centrále ?
   
 2. nazgul

  nazgul Zelenáč fóra

  Nic jsem ale neudělal, nevím o ničem v čem bych cokoli porušil. To mě vadí nejvíc. Z lodi jste mi udělaly šrot a škopek. Rok a půl se honím za hodnostmi před i za lodi. Pokud bych podváděl, tak ani neceknu. Nikdo není schopen říct co že jsem měl vůbec udělat. Pokud dostanu trest, chci vědět laskavě za co, protože pokud bych hrál, budu stejně a čeká mě to znovu tedy? Neprehanite to už tak trochu?Narodil jsem se když leťel Gagarin do vesmíru, nejsem žádný podvodník ani kriminálník, laskavě ho ze mě nedělejte. Nikdo Vám na to nedal sebemenší právo. Tak si ten účet nechte a hold budu hrát něco jiného, svět se nezbourá. Ale děkuji za krásných 16 let na vodě.
   
  ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
 3. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  radegast.cz na hlavní stránce dole v sekci Tiráž jsou kontakty na centrálu. Jak psal Poseidon nejlepší je dopisem v EN nebo DE jazyce.
   
 4. Bufinek

  Bufinek Pisálek fóra

  Pěkné odpoledne všem, nejprve jsem lodičku oplakala, a to doslova. Ale víte co? Nejsem extra platící hráč. Přesto jsem si spočítala, kolik bych ještě letos do lodičky dala, pokud bych dodržela svá pravidla. Takže každý měsíc Bokor, permanentka do sezóny, v létě balíček, aby se mi otevřel bukanýr, a na podzim sekající ostří. Ty peníze jsem včera vzala, a zajeli jsme ke kaktusáři, který ruší svoji sbírku. Ty peníze jsem utratila. Mám krásné nové kousky do sbírky, které mi dělají radost, a nepokřikují na mě bez důvodu, že jsem podvodník. Takže bezpáteřní Seafighte - díky :)
   
 5. Bufinek

  Bufinek Pisálek fóra

  Na účet jsem si nikoho nepustila, nelegální programy nainstalované nemám. Fakt musíte za každou cenu tvrdit, že jsme ty bany dostali oprávněně? No nic, je to stále dokola. Mějte se fajn.
   
 6. ...VictoryCZL...

  ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

  Přesně. Nejsou schopní ani spustit jakoukoliv akci, zabránit hackerům v napadání serveru, není to tak dlouho co hra nešla pořádně 3 dny, ale budou si mlektat tu svojí, že my jsme podvodníci, neskutečně mě to uráží, nejsou schopni říct za co ty debuffy jsou. Nic jsem neudělal a pokud budu hrát, tak úplně stejně jako do teď. Má to tedy smysl? Nemá. (příspěvek výš jsem psal já z Nazgula) zajímavé že ten debuff nemá, a to se hraje stejně na obou lodích, jen na jiných serverech. Vysvětlení??? Nikdo nedá. Prostě amatéři. Já chci vědět co jsem porušil, nic víc.
   
  zabijak_kober tohle ocenil(a).
 7. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  radegast.cz tvůj příspěvek jsem smazala protože píšeš lež. Pokud nemáš svoje fakta ověřená, jako že nemáš, tak tu nešiř klamné zprávy !
  Bufinek mírní se ve svých výrazech

  Tuhle diskuzi tady ukončíme. tohle vlákno slouží k něčemu jinému.
   
 8. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Podpora přešla na nový systém, který může odpovědi podpory (dočasně) přesunout do nevyžádané pošty nebo spamu. Pokud jste tedy psali na podporu nebo budete psát zkontrolujte si potom příchozí odpověď i v těchto sekcích.
   
 9. Geralt64

  Geralt64 Velvyslanec fóra

  Dnes jsem v Tržnici objevil Regenerační munici 2. stupně. Proboha proč? On ještě někdo regenerační munici používá? Neměl jsem regenerační děla nasazená nejmíň 5 let a regenerační munice mám asi 70M (nekoupil jsem ani jeden kus, všechno z kotle). Myslím, že už jsem tu kdysi psal, že by byla dobrá nějaká akce, kde by se dalo regenerování použít a rege munici spotřebovávat. Nebo kdyby se aspoň rege munice dala předělávat třeba na explozivku. Nebo rozebírat rege děla na jádra. A místo toho regenerační munice 2. stupně. Směšné ;)
   
  UnKnoW tohle ocenil(a).
 10. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Bližší informace budou během příštího týdne
   
 11. LeNTS95

  LeNTS95 Zelenáč fóra

  Ahojte dá sa nijakým spôsobom hrať na iphone(telefóne)? Vďaka za odpoveď.
   
 12. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Nevím o tom. Jeden hráč tu uváděl na fóru, že na androidu posílá kapitány. Mně to nejde a myslím si, že ne.
   
 13. ...VictoryCZL...

  ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

  Mě to jde normálně,skrz google prohlížeč,posílam tak kapitány.Ale na androidu.
   
 14. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Někteří z Vás píší na podporu, podpora Vám odpoví, ale Vy už dál nereagujete a neodpovídáte. Nedávno podpora přešla na nový systém, který z Vašeho pohledu nic nemění, ale přesto se chci zeptat jestli Vám chodí automatické odpovědi o přijetí tiketu a jestli Vám dojde odpověď členů podpory do doručené pošty. Aby podpora věděla, že problém byl vyřešený a může tiket uzavřít bylo by dobré kdyby jste odpověděli aspoň, že už je to vyřešené nebo že informace stačily.
   
 15. ...VictoryCZL...

  ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

  Hoj,dotaz ohledně ponorky.Nejde přepínat v bezpečném přístavu na ponorku,nevím proč.Skočím do Atlantidy a přepne se,ale vyskočím zpět do bezpečného a samo se mi to přepne na lod.To je nějaká novinka?Potřeboval bych z ponorky sundat kameny a nevím jak tedy když mě to u klenotníka na ní vubec nepustí.
   
 16. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Ponorku nemůžeš zvolit jen v přístavu, na moři to jde. Je to nejspíš opatření kvůli skupinovce kde se ponorky zneužívaly. Klenotník je i v Atlantidě, tam si můžeš ponorku obstarat. Přes ikonu klenotníka vlevo nahoře na liště
   
 17. ...VictoryCZL...

  ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

  Ano,děkuji,je to tak,akci s "Vaší" a mou jizovou nehraji,páč nemohu,tak jsem nevěděl o této změně.Je to tak ale,díky.
   
 18. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  My to také nevíme na 100% Leo se ptala a zatím nic, ale jelikož víme, že tam hráči využívali určitý způsob myslíme si, že je to tím.
   
  ...VictoryCZL... tohle ocenil(a).
 19. ...VictoryCZL...

  ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

  Jo OK,nevadí,počkám až akce skončí.Nespěchám na to tak.Jen tedy bych chtěl vědět kde že je v Atlantidě ten klenotník?
   
 20. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Tak jako v bezpečném přístavu nahoře. Není tam zadavatel, ale je tam druhá volba a to je v nabídce s kotvou tak funguje jak na moři, tak v atlantidě.
   
  ...VictoryCZL... tohle ocenil(a).