Voodoo recept v obchodě

Diskuze na fóru 'Kreativní koutek' zahájená uživatelem Mühend1s., 13/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mühend1s.

    Mühend1s. Pisálek fóra

    Ahoj,

    koukal jsem že v obchodě je voodoo recept za zlato, ale pouze po 1 kusu a za 100 milionu zlata. Cena není ani takový problém jako to, že se dá kupovat jenom po 1 kusu a jakmile máte 1 nebo více, tak zmizí z obchodu a objeví ze tam zas jakmile máte 0. Dá se s tím něco dělat? Vím, že je to zastaralé dělo, ale bylo by fajn pro nováčky aby si mohli koupit víc receptů najednou a neklikat to po 1. (P.S. na úrovni 5. jsou furt užitečné na battlebody)

    Díky
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    není to "nákup po 1 kusu" ale "nákup jednou", to znamená, že ho koupíš a už ho máš na pořád. Měl by tam být i recept například pro výrobu admirálských děl. Tenhle recept koupíš jednou a máš ho na pořád, otevírá ti možnost tato děla vůbec vyrábět. Pak jsou další recepty ,které najdeš třeba v truhlách (pro voodoo děla) po několika kusech a ty se spotřebovávají s výrobou každého děla takže pokud jich máš třeba 10 tak vyrobíš 10 děl (pokud máš i další položky potřebné pro výrobu).
    Možná by bylo lepší až znovu začne sezona vyrábět světoborce.
     
  3. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Od doby, co se vše přesunulo na mapu moře je obchod děsně nepřehledný.
    Vše, co se tam nově objeví, tak se lehce přehlídne a po pravdě, kolikrát se mi některé eventové věci nezobrazí, když jsou za perly a já si ve filtru zaškrtnu jen věci za perly...
    To je filtr, který náhodně filtruje co se mu zachce :D
    Tím chci říct, že buď rád, že tam nějaký recept za zlato máš, protože já ho tam nemám :)
    Asi to nemá každý nebo já nevím... teď v 17:10 datumu 13.8.2021 jsem to omrknul, díval jsem se i ráno, včera, přerevčírem, pořád a nikdy jsem tam nic takového neměl :D
     
  4. Mühend1s.

    Mühend1s. Pisálek fóra

    Přesně o tom mluvím, ono by to mělo být jako jednorázový recept, ale bohužel tak to není. Jakmile vlastníš jeden nebo víc toho voodoo dělo receptu, tak se ti tam nic neukáže, ale jakmile vyrobíš za všechny recepty voodoo děl co máš a zbyde ti 0, tak se ti znovu ten recept ukáže a furt dokola, koupíš jeden, použiješ jeden a pak můžeš koupit znovu a to je špatně si myslím, schválně to vyzkoušejte
     
  5. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Tak jsem se díval a hra říká, že prý mám 152 receptů na voodoo dělo, tak asi proto je nevidím v obchodě. Ale uvítal bych, kdyby byl obchod přehlednější. Minimálně , aby ukazoval i nedostupné věci a hlavně.... STRÁNKY S NOVÝM OBSAHEM.... co je v obchodě nové, to by bylo fajn vidět a ne hledat v chaosu :)
    jinak jsem spokojený.
    Třeba ty recepty, o tom by bylo fajn něco vědět a nikde se o tom nenapíše ani slovo. Jak to má pak člověk vědět.
     
  6. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    ono je to kolikrát v tom obchodě spíš recept na guláš, onehdá jsem kupoval ládovače prachu a když jsem si jich dal 100 do košíku tvrdilo mi to že na ně nemám prostředky (samozdřejmně že jsem měl) , po 10ks nakoupit šli bez problému
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Měli by být 2 recepty pro voodoo dělo, otázkou je, který tam je. V dnešní době je si myslím toto dělo už dávno pasé a tak to ani nikdo nesleduje.
    Co se týče obchodu je potřeba danou věc nahlásit v konkrétní dobu a ne nyní kdy už to nikdo nevyřeší. Bohužel dost často jsou různá omezení a podmínky a proto některé věci nemusíš vidět a bohužel většinou toto z centrály jako informace nepřijde a pokud to někdo nezjistí tak se o tom neví. A nebo se může jednat o chybu.
    Co se týče ládovačů máš namysli hlášku že vypršela platnost balíčku či nemáš potřebnou měnu? Problém je totiž ten, že to hráčům ukazuje, že mohou koupit třebas 1000ks, ale spousta se už nepodívá, že nekupuje 1 kus nýbrž 1 balíček, který obsahuje 14 a tak nemůže koupit 1000 ale pouze jen 71x a zbyde mu tam 6 a ty už nejde samozřejmě koupit protože je to počet menší než základní jednotka.
     
  8. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Pane Poseidone, někteří z nás se vrátili po mnohaleté pauze zpět do hry (z nostalgie a kvůli vzpomínkám) a tápeme v novém obchodě - mluvím o sobě. Já kupříkladu žiji v době, kdy Voodoo děla byla naprostá novinka a nic lepšího nebylo. Vždyť šedesátilibráky byly TOP strop a nic lepčího nebylo... Bude trvat než se aklimatizuji a zvyknu si na to, že už jsou voodoo zastaralá a proto je pro mě těžké rozlišit, co je chyba hry a proto tady paštikuji a přicmrndávám do tohoto tématu. Protože my jakoby nováčci co začínají rádoby odznovu máme příliš málo informací.
    Když hraji hru, musím mít nepřetržitě zapnuté fórum a pořád tam něco hledám, jak co funguje, kde co najdu a hlavně každou chvíli mi nejde přijmout nebo odevzdat nějaký quest. Mohla by to hra lépe vysvětlit a ukázat.
    Vím, že už nejsme děti a nikdo nás za ručičku nepovede, ale pokaždé se relogovat, abych zjistil, jestli to není další bug hry je únavné.
    Pro nováčky je hra velice nepřátelská a nepamatovat si to z kdysi, asi se rozbrečím a uteču....
    Pardon, asi jsem staromódní.
     
  9. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Ano Posseidone, v tom případě by bylo vhodné , aby do košíku šel dát pouze povolený počet položek od konkrétního typu.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel to je to samé jako problém designů, asi je někde potíž, že se stále zobrazují designy hráčům i když je mají všechny. To je vše na opravě spolu s dalším množstvím chyb.

    Proto každému kdo se vrací do hry nebo začíná se doporučuje prostudovat si herní forum. Stačí i dejme tomu prodleva jednoho roku a jsou lepší děla a spousta předmětů se mění upravuje atd.
    Snažíme se dávat nějaký alespoň přehled chyb zde na fóru. Bohužel to nelze vše zde vypsat jednak by to nikdo nečetl a jednak hlášené množství chyb je tak velké až to není pěkné. Právě mezi hlášené chyby patří problém s úkoly a pirátstkými zkouškami. Ale bohužel tím, že máme většinou udělané vše je i pro nás problém zjistit jakoukoliv změnu, jelikož ve většině případů ani my tyto informace nedostaneme. Takže není problém si myslím podívat se do hlášených chyb i když tam nejsou všechny a nebo si založit vlákno a zeptat se.

    Nevím jak jinak by jsi to chtěl vylepšit to co nějaký předmět dělá si musí hráč zapamatovat a nebo se podívat na herním foru. Nevím co bys konkrétně chtěl to, kolegyně se tu snažila udělat drobné rady pro začátečníky. Bohužel i my jako hráči a admini děláme to samé, musíme zkoušet z našich herních účtů využívat ať již prohlížeče či herního klienta abychom získali co nejvíce informací o nějaké chybě a potom doufáme, že se podaří chybu co nejdříve odstranit či alespoň přijít na nějaký způsob řešení než dojde ke konečné opravě či oznámení, že se jedná o cílenou změnu.
     
  11. Mühend1s.

    Mühend1s. Pisálek fóra

    Mohu teda požádat o nahlášení chyby s voodoo receptem v obchodě a případné řešení typem odstranění toho, že je zapotřebí recept na výrobu toho děla? Díky
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Mühend1s. už se tu psalo několikrát, že jsou dva druhy těchto receptů. Pokud máme nahlásit nějakou chybu potřebujeme vědět přesně jaký recept se ukazuje/neukazuje. Ten za zlato je hlavní a pokud jsi ho už získal neměl by se ti ukazovat. Takových hlavních receptů je víc tak si je možná pleteš. Napiš přesně název receptu, o který jde, případně udělej screen. Pokud už jsi nějaká děla vyráběl tak by se ti ten hlavní neměl ukazovat. Chybu pak napiš do vlákna Chyby ve hře, které k tomuto slouží.

    TRYXIK1 v abecedním seznamu najdeš plno věcí včetně receptů :D
    https://board-cs.seafight.com/threads/recepty.58160/

    Co se týká "nepřehlednosti košíku" myslím si, že je přehledný dost. Kromě filtru perly, zlato mince atd jsou tam i další jako je posádka, děla, vybavení atd a taky si to můžeš filtrovat podle akce, která zrovna probíhá nebo můžeš k věcem k akcí m skákat rovnou přes banner na té první stránce obchodu.
     
  13. Mühend1s.

    Mühend1s. Pisálek fóra

    @Leo. Tady posílám screenshoty toho receptu a co se stane, když vyrobím voodoo děla za všechny recepty co vlastním.
    Po tom co jsem na 0 s receptama, ukáže se mi v obchodě za 100 mega zlata nákup ale jednoho kusu (jakmile koupím tak zmizí), pak vyrobím 1 dělo voodoo a ono se mi zase objeví v obchodě.

    http://prntscr.com/1okyhn3
    http://prntscr.com/1okz6nv
    http://prntscr.com/1okzeui

    P.S. chápu, že se Vám s tímhle nechce obtěžovat, takže to řeknu na rovinu, jestli na to kašlete, tak to nikam ani neposílejte a rovnou to tu zamkněte, protože já už nevím jak jinak bych měl vyjmenovat ''Voodoo recept'' když se to tak ve hře jmenuje.

    Děkuji za pochopení.
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jak psala leo pokud nedošlo ke změně a nepleteme se měli by být 2 recepty. Nicméně jelikož toto dělo skoro nikdo nevyužívá si myslím protože sezóna dává lepší děla a snáze i recepty na voodoo děla pokud se nepletu udělej návrh dle pravidel v sekci a v případě, že splní pravidla předáme ho dál s žádostí zdali by nebylo možné ho realizovat. Jelikož se zavádí neustále nové a nové věci a úpravy zbytečností i z mého pohledu hráče a poté si hráči stěžují proč se řeší ta či ona hloupost místo potřebných věcí což chápu. Protože hráči mohou nakupovat za zlato také po max 9 999ks a také to do dneška nikdo neopravil a to je případ obecně pro spoustu věcí jako je munice atd atd.
    Každopádně položím aspoň dotaz zdali již není jen 1 recept.