Vianočná súťaž 2017 / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 3/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    Jaká je správná odpoved na otázku č. 49 ?
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jedná se o booster, kterým se snaží nakazit Zplozenec Akkora útočníka. Tento booster má za následek, že po dobu 5 sekund ubere nakaženému 50% jeho rychlosti.
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nebylo by lepší ty správné odpovědi dávat hned k vyhodnocení vítěze? "Správná odpověď je: ... Vítěz je: ..." nebo "Správná odpověď je: ... Bez vítěze."
     
  4. ☜ჯSpeedyჯ☞1

    ☜ჯSpeedyჯ☞1 Perspektivní autor

    nj taky sem si rikal ale SCM_Lea to dela
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    raději ne, tolik jich bez vítěze ještě nebylo a doufám že jich bude minimálně a diskuze je zde, ostatně nebyl jsi to ty Speedy, který to hned chtěl rozebírat v soutěžním tématu ...

    myšleno takto:

    pojdmě si to hned rozebrat, porozprávět, nějaké vtípečky atd ... a kde byla vlastně ta otázka je to nepřehledné ani jí nemůžu najít ... (nadsázka)

    Stejně tak bych se i já mohl vrátit k otázce č. 49, to co psal jeden hráč, tak na Behe je ikona medailonu a je tam 5 sekund ochrana a druhá ikona na behe je stejná při velkém NPC, ale její barva je hnědá. V sotěžním tématu by to nebylo dobré řešit, ale zde o tom můžeme diskutovat dle libosti k tomu je fórum určeno. Ptejte se, nikdo nemůže vědět vše.

    pěkný den
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nemyslel jsem, že by se tam mělo debatovat. Jen dát správnou odpověď. Ale asi máš pravdu, že by se to zvrhlo. Ale tak vás poprosím, abyste ty odpovědi dávali automaticky sem, aniž by se někdo ptal. V soutěži je uveden vítěz, ale vítěz tam má třeba 2 i více odpovědí a jen tak pro zajímavost bych chtěl vědět správnou odpověď.
     
    Mirek a Verbeia tohle ocenili.
  7. ☜ჯSpeedyჯ☞1

    ☜ჯSpeedyჯ☞1 Perspektivní autor

    constantine je tam chyba pokud tedy nechces zísat neco ve hre nebo zasít což mužes leda tak na poli :D
     
  8. †☠Constantine☠†

    †☠Constantine☠† Vycházející hvězda fóra

    Právě proto jsem na ní poukázal a slovo poskládal z nabídnutých písmenek a nedomýšlel jsem si co by tam mohlo být. Třeba to byl záměr.
     
  9. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Je to katastrofa co dělají z takové souteže, tu budu skládat puzzle jak malý dítě ach bože to jsem zvedaví za rok co bude
     
  10. ☜ჯSpeedyჯ☞1

    ☜ჯSpeedyჯ☞1 Perspektivní autor

    puzzle ?? ty byli kazdy rok an design jestli hrajes dyl
     
  11. ☜ჯSpeedyჯ☞1

    ☜ჯSpeedyჯ☞1 Perspektivní autor

    SCM_lea ale SK verze byla spravna a dla jsme odpoved proc nebyla uznana ??
     
  12. ☜ჯSpeedyჯ☞1

    ☜ჯSpeedyჯ☞1 Perspektivní autor

    a dale zadam o diskvalifikovaní 52 otazky protože je stejna jako 32 a neni to fer když už na ni ejndou bylo odpovedeno
     
  13. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Lebo by to nebolo fér možno voči CZ hráčom možno ? :D V každom prípade by ti u tvojej odpovedi chýbalo interpunkčné znamienko za vetou a design - nikoliv desing... Takže ukrátili mňa, ale scela to chápem prečo došlo k takému rozhodnutiu :)
    To že sa zadanie zopakuje je v poriadku. Tak či onak nemáš čas hľadať v rýchlosti na ktorej strane sa to nachádza, ak to nie je hneď za sebou :)
     
  14. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Vymyslieť skoro 60 zadaní a aby bolo každé odlišné je takmer nemožné alebo by som povedal, že sa to ani nedá...
    30. a 41. otazka je tiez ta ista len polozena naopak :D Puzzle, hľadanie obrázka alebo prešmyčka sa už tiež niekoľkokrát opakovala akurát s vymeneným obrázkomči vetami. Ide skôr o to oceniť aj tú námahu / úsílie, ktoré za tým stojí...
     
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    myslím si, že by jste mohli spíše takovéto aktivity z naší strany ocenit, není to soutěž BP, ale je to hlavně z naší strany pro CZ/SK hráčskou komunitu. Dost často je zde prezentováno, jak na jiných fórech mají vše dříve a lépe, nevím kolik herních fór (německé, anglické, turecké atd.) dělá tyto soutěže a přiznám se, že by mě to docela zajímalo, jestli vymýšlí jak bylo zmíněno 60 otázek nebo se raději věnují jiné své osobní činnosti.

    Jak již jsem jednou zde psal, hlavním účelem je naučit nás všechny hledat na fóru a umět ho používat, většina položených otázek na chatu je zbytečných a spíše z lenivosti hráčů. Např. teď při akci " CM? Kdo je to ten Hildisviani ?", ten kdo je ve hře celý den, tak tuto větu vidí třeba 10 x , ale CM jí vidí x cca.20 serverů a zatím co jeden nedočkavý hráč urguje, tak CM odpovídá na dalších x stejných otázek před ním.

    Můj názor je stále stejný, před hrou si pročtu fórum a pokud se dozvím jednu užitečnou věc, je pro mě tato návštěva výhodná.

    K soutěži jen toto:

    Otázky jsou dávány znovu záměrně, stejně jako postava z 25/1 byla i další otázka z principu dvojí odpovědi položena 2x. Opakování matka moudrosti. ten kdo dělal v životě IQ nebo psycho test, tak ví jaká vlastnost se tím trénuje/zkouší/učí. Otázky by samozřejmě mohly být ještě složitější a težší, ale nevím jestli by na ně někdo dokázal správně odpovědět a možná by to spíše vedlo k hádkám a to není náš účel. My se chceme bavit a tuto krásnou vánoční dobu Vám zpříjemnit, pokud máte návrhy k soutěži, napiště nám je sem, také se rádi dozvíme co by jste ocenili a co můžeme třeba do budoucna vylepšit.

    pěkný den
     
  16. ☜ჯSpeedyჯ☞1

    ☜ჯSpeedyჯ☞1 Perspektivní autor

    mirku no tak ty odmeny nemylsim konecne ale prubezne byli miule roky lepsi si ja osobne myslím
     
  17. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Speedy ale já myslím puzzle zde na souteži že je to hruza co vymýšlí team!!
     
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj †R.I.P[†],

    a tebe někdo nutí soutěžit, vždyť hraj co tě baví.
    Někomu přijde hrůza to a někomu zase tvůj podpis ...

    dobrou noc
     
  19. ☜ჯSpeedyჯ☞1

    ☜ჯSpeedyჯ☞1 Perspektivní autor

    R.I.P za 1 ja udělal jako rpvni odě puzzle za druhe jsem ❤-XXX-❤(CZ) tak se měj hezky
     
  20. korunder20998

    korunder20998 Zelenáč fóra

    odměny sou celkem fajn
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.