Vianočná súťaž 2017 / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 3/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☜ჯSpeedyჯ☞1

    ☜ჯSpeedyჯ☞1 Perspektivní autor

    samuelito jej sme to nepis kdyztak napis CM at to otvori a nebo na podporu co se tyče 19 tam se posuzovali háčka čárky a lodě né lodi pro lidi drobnost ale oni to brali takto proto mičuda odpovedel 2x
     
  2. ☜ჯSpeedyჯ☞1

    ☜ჯSpeedyჯ☞1 Perspektivní autor

    viz 21 otazka kde constantine vystrihl puvodni prvni puzzle protože verbeia dala obrazek prvnich k druhemu a on vystrihl tam odpoved a myslel že mu podvod projde a ma odpoved na 6 otazku byla neuplna a taky neuznano a pritom co sme koukal forum kamen spechu a dynova sila maj stejne zvyseni ryhclosti ale ja se hadat nebudu akorat by tu soutez uzaveli bez odměn

    pišu 2 přispevek jelikož nevidím tlačitko upravit ten puvodní příspěvek takže prosím o neblokovani za doubleposting pripadne mužu zaslat screen obrazovky
     
  3. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Taksom si detailne prešiel 19. otázku a tie odpovede :

    Tomike :

    V hre seafight ťa čaká krutý pirátský život, so všetkým, čo k tomu patrí. Pirát, postav sa na provu svojej lode a nechaj sa unášať krásou modrého horizontu

    Shimy :

    V hre Seafight ťa čaká krutý piratsky život, so všetkým, čo k tomu patrí. Pirát, postav sa na provu svojej lode a nechaj sa unášať krásou modrého horizontu. 166/22604442

    Lenoch :

    V hre seafight ťa čaká krutý pirátsky život, so všetkým, čo k tomu patrí. Pirát, postav sa na provu svojej lode a nechaj sa unášať krásou modrého horizontu.14/41882273

    Micuda :

    V hre Seafight ťa čaká krutý pirátsky život,so všetkým,čo k tomu patrí.Pirát,postav sa na provu svojej lode a nechaj sa unášať krásou modrého horizontu.

    Tak nakoniec máš pravdu, ale neuznať to za 1 interpunkčné znamienko alebo preto, že "seafight" má byť s velkým S mi príde divné. Nejdem sa hrať na Štúra, ale to je potom gramaticky chyba aj keď nedáš medzeru po čiarke alebo za bodkou :D Potom by nebola správna odpoveď žiadna z nich :)

    K otázke týkajúcej sa rozdielu medzi "Tekvicovou rýchlosťou" a "KameŇom náhlenia" je sice aj dostupnosť no predovšetkým je to tá rýchlosť 10% (35-25). To sa dá na mori ľahko overiť.
     
  4. †☠Constantine☠†

    †☠Constantine☠† Vycházející hvězda fóra

    No není to krásný jak si každý udělá svůj závěr :). Používám "výstřižky" a na ploše mám už spoustu obrázků s názvem výstřižek 1,2,3,....., myslím, že nakonec jsem tam správný dal, buďte rádi, že se tam nedal něco jiného :). Co se týče samuelita, tak v té rychlosti(dvě hodiny strávené na fóru), jsem koukal jen jestli tam už někdo nehodil správnou odpověď, fakt jsem si ostatní diskuze ani nečetl. Ale obhajovat se nechci a nebudu.
     
  5. ☜ჯSpeedyჯ☞1

    ☜ჯSpeedyჯ☞1 Perspektivní autor

    rychlost je u obou stejna
    constantine ale podle otazky mas dát screen obrzazovky vystrizek jo to bych mohl od kohokoliv kdo to udela pripadne z netu kde je ten obrazek taky to neni problem verbeia nevytvaři nový na soutež ale z akce takže je to dost divné a kdo ti pak má něco věřit ...
     
  6. ☜ჯSpeedyჯ☞1

    ☜ჯSpeedyჯ☞1 Perspektivní autor

    navic constantine musis mit dole to congratulations jako žes ot složil jinak ti to neuznaj a je zajimave ze to skoci pres puzzle a ty to tam zazrakem nemáš a taky je zazrak že si omylem dal špatny vystrizek když tam verbeia nedala novy ale stary puzzle a presne tech si dal omylem screen a to congratulations zmizelo nahodou hmm prosimtě :D když přište budeš chtit neco obšlehnout z entu tak to aspon dělej tak aby se na to nepřislo cos čekal stejne puzzle 2 x...
     
  7. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Swiftstone (Kameň náhlenia)

    [​IMG]
    Swiftstones temporarily increases your Ship's speed by 25% for 10 seconds.

    Preklad: Kameň náhlenia dočasne zvýši rýchlosť vašej lodi o 25% na 10 sekúnd.
    This item can not be used at the same time as the Pumpkin Power item.
    Preklad: Táto položka nesmie byť použitá v rovnakom čase ako tekvicová sila.
    Swiftstones can be purchased or bid on in the Market Cove during Happy Hours, or for the following 24 hours after a Mega Happy Hour.
    Preklad : Kamene náhlenia môžu byť zakúpené alebo vydražené na trŽnici počas Happy Hour alebo po dobu 24 hodín od MHH.
    Cost: 150 Pearls Cena: 150 perál
    Pumpkin Power
    (Tekvicová sila)

    [​IMG]
    Pumpkin Power increases your ship's speed by 35% for 10 seconds.

    Preklad : Tekvicová sila zvýši rýchlosť o 35% na 10 sekúnd.
    This item cannot be used at the same time as the Swiftstone item.
    Preklad: Táto položka nesmie byť použitá v rovnakom čase ako kameň náhlenia.
    Pumpkin Power can be acquired during certain Events. Watch the Event Announcements and Event FAQs.
    Preklad: Tekvicová sila sa môže nadobudnúť počas určitých akcií. Sledujte Akčné oznámenia a Akčné F.A.Q.

    Takže na otázku správne odpovedal vtedy iba Mirek, no *jakor40 mal k správnej odpovedi bližšie. Niekoľko bodov sa dá vysvetliť všelijako.
     
  8. †☠Constantine☠†

    †☠Constantine☠† Vycházející hvězda fóra

    Přesně tak jsem, jsem malý kluk, bez inteligence, co si myslí, že tam dá 2 x stejný zadání. Že ty nejsi u kriminální policie, vše by bylo vyřešený hned.
     
  9. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Neviem čo máte vy 2 medzi sebou, ale nie je na mieste sa tu doberať.
    Ja ti samozrejme gratulujem k výhre, či už si to iba skopíroval alebo nie.
    Ja som len narážal na to, že 2 hodiny bola uzmaknutá téma a nešlo vkladať príspevky do súťažnej témy, tak to mali zohľadniť aj pri vyhodnotení a buď uznať moju alebo neyhodnotiť vôbec otázku a dať za ňu náhradnú. To by mi prišlo fér. Ale už to ďalej riešiť nejdem.

    Čo sa týka puzzlí, tak musím vzdať hold Speedymu, máš môj obdiv, obzvlášť ten 2. obrázok bolo min. na 1-2 hodiny skladania. Ten prvý sa dal dať aj behom 20-30 minút. Akurát keď to zložíš tak to skús aj priamo sem aj vložiť (Mirek dával návod).

    Ešte sa vrátim nachvíľu k tej 19.Otázke, aby som to uzavrel. Keď aj vezmem túto odpoveď za regulérnu tak prečo v 3. súťažnej ste uznali odpoveď Elis a nie KateAnne. Tiež tam zabudla dať začiatok vety s veľkým písmenkom :)

    A len pre doplnenie 12. Otázka mala tiež 2 správne odpovede, okrem nepravidelného akvamarínu aj priezračný sugilit, keďže to bolo vytknuté aj mne pri podobnej otázke. (pre Mirka)
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    vezmu to popořadě, snad na něco nebo někoho nezapomenu.
    Je tu hodně zbytečných nařčení, tak si to postupně vysvětlíme.

    Rychlost je přesně jak píše Samuelito, pokud někdo nechce hledat na jiných fórech, tak si zkuste sami na moři zapnout nápovědu a na ikonu zrychlení najeďte myší během těch 10 vteřin a hodnotu vám to napíše nebo v nastavení máte momentální rychlost např. 1046 a pokud použijete jeden ze zmíněných boosterů a během těch 10 s se kouknete do nastavení bude tam okamžitá rychlost a nebude stejná ale s připsaným bonusem 25/35 %. Byl jsem podle mě dost mírný v uznání odpovědi, protože výherce jen napsal o pár bodů rychlejší a ne úplně správných 10 %.

    Stejně tak kolega/yně v té jedné z prvních odpustil/a první velké písmeno a byly jsme si toho vědomi, ale říkali jsme si, že nebudeme tak přísní. Při dalších otázkách to již kolegové posuzovali přísněji a další pokud budou tyto otázky, tak bych také chtěl, aby jste to měli přesně do posledního puntíku. Výherce je správně. Spíše mě trochu zase mrzí, že jste neocenili, to že jsme dali přesmyčky v SK, tak jak tu bylo minule vytknuto nám.

    U drahokamů jsem na to sám upozorňoval zde (můžete si to přečíst nahoře) na druhou shodnou otázku se nikdo neponaučil a dostal bod pouze hráč, který nejrychleji správně odpověděl (také pouze jednou správnou ze dvou možných), ale to je škoda hráčů, že toho nevyužili ke zisku bodů, kdoví možná se to bude opět opakovat.

    Snažíme se postupně přidávat na obtížnosti a také chceme přesnější odpovědi, nic víc v tom není.

    Poslední věc, uznání odpovědi č. 29, předám Leo k přehodnocení.

    pěkný den
     
  11. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Toho som si všimol, že to bolo pre zmenu aj v (SK), preto to asi aj robilo väčšine problém.
    Je to určite krok vpred, no celý víkend som tu nebol. Takže pre mňa bezpredmetné :)

    Čo sa týka obtiažnosti, tak puzzle a hľadanie obrázka patria asi k tým najťažším.

    Ale aj tá otázka na výrobu diel bola dosť "ťažká", aspoň pre tých, ktorým matematika robila problém v škole. Najviac som sa smial nad odpoveďami 200 alebo cez 300 diel :D , inak samozrejme to bolo tých 110 (5:4) alebo 171 (3:2), 170 len za predpokladu že by mal nejaké čím by doplnil tie čo mu zvýšili po upgradovaní.

    Ale aj tie otázky k Slobode neboli z najľahších. Nie každý skúša prepadať slobodu (nájde v prepadovom denníku) a na fóre by to asi nenašiel, keďže to nie je Admirál, u ktorých zvykne byť uvedená táto hodnota.
    A kedy bude najbližšie bolo treba vychádzať z archívu, aj keď osobne si myslím, že ju môžu kľudne dať aj k Novému roku. Čo sa týka k uvedeniu diel tam treba odlíšiť, či sa tým myslí len nejaké predstavenie alebo až deň, kedy ich mohli hráči získať. Preto asi aj ten limit 20 dní, keďže Bokorov Pohár skôr ako 10. deň nezačína.

    Ostatné otázky boli ľahké a preto zväčša ohodnotené len 1 bodom...
     
  12. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj,

    29. súťažná otázka bola diskvalifikovaná a bude nahradená inou otázkou.
     
    Naposledy upraveno: 14/12/17
  13. †☠Constantine☠†

    †☠Constantine☠† Vycházející hvězda fóra

    Chtěl bych se zeptat na 34.otázku, ve kterém příspěvku byl ten stromeček s mašlí? Mám dojem, že jsem odpověděl správně.
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †☠Constantine☠†, bohužel došlo k tomuto rozhodnutí, jelikož jsi nesplnil pravidla, která říkají:
    Na hernom fóre je ukrytý obrázok modro-bieleho vianočného stromčeku s bielou mašľou navrchu. Vašou úlohou je nájsť a vložiť sem príspevok, v ktorom sa tento obrázok nachádza.
    Ty jsi vložil pouze stránku, kde se daný příspěvek nachází správná odpověď by byla následující:
    https://board-cs.seafight.com/threads/elitni-liga.56520/page-2#post-366215
     
  15. †☠Constantine☠†

    †☠Constantine☠† Vycházející hvězda fóra

    Jasný chápu :).
     
  16. ☜ჯSpeedyჯ☞1

    ☜ჯSpeedyჯ☞1 Perspektivní autor

    ahoj mirku prosím zverejnil bys odpoved na 46 otazku ktera je bez vyherce ?? diky
     
  17. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    k 45 a 46 otázce:

    bonus léčitele

    +100 % léčivý bonus předmětu akce
    +1000 % maximální hodnota léčení

    +2000 % pasivní hrozba
    +100 % rychlost
    -90 % voodoo body
    -100 % hodnota obnovy VB


    stačilo 5 ze 6

    bonus ničitele

    +100 % šance na zásah
    +50 % kritické poškození
    +100% poškození děly
    -40 % prevence poškození
    +100 % doba nabíjení
    -90 % voodoo body
    -100 % hodnota obnovy VB


    stačilo 6 ze 7

    pěkný den
     
  18. ☜ჯSpeedyჯ☞1

    ☜ჯSpeedyჯ☞1 Perspektivní autor

    děkuji :)) ja si myslel že ten kritik byl asi 50 my to nesedelo no moje chyba a všichni ji po mě opsali :D:D:D
     
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☜ჯSpeedyჯ☞1,

    ano, ale hlavně nikdo nezkusil napsat 6 vlastností, každý napsal jen 5.

    pěkný den
     
  20. ☜ჯSpeedyჯ☞1

    ☜ჯSpeedyჯ☞1 Perspektivní autor

    nojo takychybka se vloudila nevadi :D otazka sem otazka tam
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.