Viac ako 10 000 pozastavených boterov! / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 10/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hej vy ste tu samí psichopati at vám BP dá ban všem už vám to leze na mozek
     
  2. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Na tohle sedí přísloví "Přijít s křížkem po funuse". Toto mělo být před 2 roky víc se nemá cenu o tom rozepisovat.
     
  3. Však Azi tohle nemá cenu řešit 10000 účtů ze 45milionů co to je to je jen šlápota.ani se nedivim že většinu lidí tedy odpálkujou je tu jen samý Edit Edit
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj socient, pakliže si myslíš, že použití citace je nevyhnutelné tak prosím používej jen část příspěvku viz pravidla ZDE.

    Ahoj 亗☆亗Savage☆★Opress亗★亗, co se týče použití EDIT tak je to použito pro případ, který na fóru nemá být podle pravidel jako je například vulgarita.
    Přeji pěknou hru.
     
  5. Johny

    Johny Zelenáč fóra

    no alespoń to málo co tu FM_komi občas napíše mi k něčemu je, ale ty tvoje moudra jsou mi platný jak naši poslanci, klasika česká povaha u piva kecat o hovně furt dokola místo jedné prospěšné věci:p, jinak díky komi za radu, jak si psal na chatu k tomuto eventu celkem to funguje :)
     
    Zdenek73.cz. tohle ocenil(a).
  6. Poseidon to byla spíš narážka na to jek se tu lidi dovolávaj spravedlnosti (ale já nic nepoužíval Edit Edit) :)
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Komi ty ses opravdu uzasnej
    me je uplne jedno jestli vim kolik je max dmg,me je uplne ukradeny kolik mi bude lod strilet, protoze nemam naprosto chut toho docilit

    99%procent potopeni mi zpusobi vase inteligentni centrovani nebo podvodnici co 18 hodin jezdi na botu, a 6 si leci ego,pro me jsou podstatnejsi veci, jako je naprosta nefunkcnost hry a nefunkcni predmety, arogance tady na foru(umite neco jineho nez banovat),arogance na chatu, a ta nejvetsi arogance podpory,za dobu noveho tymu, jste nedokazali vubec nic, a vse od vaseho nastupu je jen horsi,vas a spolecnost BP by meli davat za "vzor" toho jako muze dopadnou dobra hra
     
    ..ζαקקy.. a bigpodvod tohle ocenili.
  8. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    prestante si stezovat a napiste primo do nemecka pokud si myslite ze se neco zmeni pokud ne tak mate o duvod vic si uz nestezovat vubec :)
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "☢Arrow☢,

    to určitě nejsem, pokud se mě někdo zeptá, tak se mu snažím odpovědět, před rokem jsem též položil otázku a čekal marně na odpověď, ale všem se jistě nezavděčim.

    Někomu je ukradený kolik mu loď střílí (při snížení DMG), někumu zase to co vadí tobě, každý má své problémy a fórum je jen obrázek hráčské komunity, jak si navzájem dokáže pomoci a nemyslí jen na své zájmy, k předávaní zkušeností a nových poznatků. Za poslední měsíc se mi vybaví pouze postřeh ohledně glitzů, palec nahoru. Na ostatních forech je toho např. o tomto eventu mnohem krát více, přitom také hrají tuto hru a určitě také mají ty samé problémy, ale přesto to přijmou a podělí se.

    pro Johny,

    nemáš zač, hodně štěstí a zisk alespoň 10 000 krystalů ...

    -komi-
     
  10. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    prej napiste do nemecka:D ja si chtel nedavno stezovat na chovani jahodky tak sem na nej napsal stiznost a poprosil sem ho o preposlani na cetralu do nemecka a odpoved byla vase stiznost neni o podstatnena:D tudiz se zamita:D a je pravda od te doby so nastoupil novy tym pod vedeni verbii(ktera mysli jen na sebe) tak je to horsi a horsi nic nikdo nedela a pak to tak vypada:)
     
    ..ζαקקy.. a bigpodvod tohle ocenili.
  11. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    zdarec lidi, přečetl sem pár příspěvků a je to pořád o tom samém, v oficielních oznámeních chyby, odkazování na podporu, psaní do německa atd. Ono to tedy nemá smysl, nahlásíš podvodníka a přijde ti pochybná odpověď, že učet prověří a informaci ti podle pravidel neposkytnou - výsledek podvodník jezdí dál - tedy k smíchu. Chyby ve hře jsou věc další - předpokládám, že část z nich je umyslná pro omezení podvodníků, část chtěná není, ale odstraňování nějak nefunguje. Blokování podvodníků je dobrá věc, ale nějak jich neubylo chtělo by to přitlačit, případně přitvrdit tresty např. A skutečně myslím, že fórum je odrazem hráčské komunity, tím je řečeno snad všechno - rad a typů na novém fóru skutečně mnoho není. Zahlédl jsem cosi ohledně glitz - takže mírně doplním : pokud koupíte znásobovač glitz, tak se nevyplatí mít talenty na glitz. Protože i s max talentem na glitz nedostanete víc jak 200 perel z jednoho glitzu, moja max 5ks, plátů taky max 5ks, tudiž abych to shrnul, mějte buď znásobovač nebo talenty, kombinovat obojí se nerentuje - tolik moje pozorování. (vyzkoušel sem kombinace full talent na glitz + znásobovač, o talent na glitz + znásobovač - výsledek +- to samé)
     
  12. bigpodvod

    bigpodvod Pisálek fóra



    plačeš na nespravnom hrobe tu je ina tema pomoc začinajucim je o poschodie dalej :p
     
  13. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Pro *Booo*
    Protože i s max talentem na glitz nedostanete víc jak 200 perel z jednoho glitzu


    Tak to stebou nemuzu souhlasit protoze kdyz mas talenty + nasobic dostanes z glitzu i 220 tak me nepovidej ze jen 200 :) Mam to otestovane i par obrazku jak jsem dostal vic jak 200 perel . pekny den :p
     
  14. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Nakoľko sa tu rieši všetko okrem diskusie k danej téme, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.