Viac ako 10 000 pozastavených boterov! / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 10/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ζф૨†¥

    ζф૨†¥ Pisálek fóra

    ja mám svoju pravdu a Ty tú "svoju" a keď nemusíš nič dokazovať, tak to beriem ako obyčajné ohováranie a nie je o čom sa ďalej s tebou baviť, podstatné je, že ty ten ban za bug máš a ja nie, takže je jasné, kto z nás dvoch buguje.
     
  2. rytiř1969

    rytiř1969 Pisálek fóra

    padá to skoro každému hráči je vidět že moc nehraješ
     
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
  3. rytiř1969

    rytiř1969 Pisálek fóra

    Tak proč tu nezveřejnite seznam zabanovaných?a je klid
     
  4. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    UPŘÍMNĚ by mě zajímalo, kde je těch 10 000 hráčů .... je to totální blbost .. na GE3 stále hráči botují, jak z naší aliance. tak z nepřátelské .... stačí se kounkout v noci na Amaterasu či na behe a uvidíte ...
     
  5. rytiř1969 já to hraju každý den a nepadá mi nic: upřímně nevim na čem to hrajete a radši na to reagovat nebudu :) ale je pravda že se mi to dík booterum sekalo to asi na každymu.
    ◄☺•Mo•No•☺► Určitě nějaký ten vyhledávač na ID by se hodil s tim s tebou souhlasim.
    ale zamysli se nad tim třebas ty hráči co vidíš večer hrát nemusejí zrovna být boteři ale jsou třeba z jiného kontinentu
    Já když se na GA naloguju po deváté ráno tak mají po 3hodine a rozhodně mi nikdo do Botera nenadává když vědí že jim na serveru hrajou evropani
    2014-01-15 03:22:58
    Bylo ti připsáno 200 perel jako dnešní přihlašovací bonus.
     
  6. alfredBotka

    alfredBotka Zelenáč fóra

    Kde rastu stromy, kde padá dážd
    ludia v duši nosia ten svoj čierny plášt
    v očiach smútok na perách žial
    vietor slzu z oka zvial....
     
    ~Biscuit~(CG!) tohle ocenil(a).
  7. KralicekP

    KralicekP Pisálek fóra

    corty taky nemas dukaz ze ja ten bann mam tak to beru jako vykrik do tmy:)
     
  8. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    savage opress ale žeby napr na GE2 hralo 70 američanov... :D tak to sa mi nezdá.. a zrovna že tých 70 čo je stále na behe je z jednej ali..
     
  9. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Zajimave je ze ostatni bugeri furt zahrivaji lukrativni pozice!
     
  10. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    亗☆亗Savage☆★Opress亗★亗 ... třeba tam jezdim a střílím enemy :) ... a asi bez reakce ... střílím tam lodě se zlatejma, stříbrnejma plackama, který by mě jednoznačně sundali.
     
  11. Gejstruktor

    Gejstruktor Zelenáč fóra

    • Zbytečná citace
    Corty, Corty a co ten tvůj *** na svitky? taky je to *** ;) moc dobře vím, že jej používáš ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/1/14
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
  12. Holy!!!!!

    Holy!!!!! Zelenáč fóra

    Dlouho jsem tu nebyl :D a koukám, že je to úsměvné :D TL zase pluje na adminské lodi a nastřeluje si eventy??? To jí to furt nikdo nezatrhl? no ono se s TL hodně blbě válčilo... PS: furt ses tu TLko nevyjádřila k tomu co jsi prováděla TY na adminské lodi?ZeTT tuším?? Dříve Furious nebo tak nějak ;)

    Jinak je fajn, že tu banování botů chválí lidi, kterým jsem *** sám posílal, nebo nastavoval :D Třeba takovej Corty, si nevzpomínáš kdo ti dal program na dostřel, nebo kdo ti nastavoval PC, aby se ti nevypínalo po půl hodině nečinnosti, aby sis to mohl pouštět na svitku? Joooooooo to jsi zapomněl, co? I svitkovač je *** ;) :D

    No nic, mějte se, třeba se zase za rok stavím a u něčeho se tak krásně pobavím :) Pěkný den! :)

    HolySh!t!!!!! :))
     
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
  13. KralicekP

    KralicekP Pisálek fóra

    jej tolik spiny na tak cistyho cortyho:D jej aji bych veril ze andilek jezdi taky na svitkovaci :) prece jen dat 2 raky za 2 dny:) je divny:)
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Gejstruktor, vyvaruj se prosím zbytečné citaci viz pravidla ZDE.
    Dále prosím všechny zúčastněné přestaňte tu prosím laskavě házet jeden obvinění na druhého! Děkuji mockrát a přeji pěknou hru.
     
  15. **luky**

    **luky** Pisálek fóra

    aspoň jde vidět, že každý druhý botuje BP bann,bann,bann
     
  16. NASRAT

    NASRAT Zelenáč fóra

    Nikto tu nenapadol Tvoju pracu TL ale Tvoj herny učet ked čitaš medzi riadkami tak nečitaj vobec ,podla mna je nahodit si muni na lod a ist bit enemy ostrov alebo striela to iste ako si nabugovat muni na učet - toto Ti tu bolo vytknute TL Verbeia nie Tvoja cinnost
     
  17. bigpodvod

    bigpodvod Pisálek fóra

    takze ked si naivne myslite,ze BP vyrobil program na banovanie boterov velmi sa mylite, skusim vysvetlit preco taky program BP nikdy neurobi , uz len mala nasobilka Vam to napovie 10 000 x 2 € sa rovna 20 000 € x 3 mesiace 60 000 € este stale si myslite ,ze taky orogram BP zavedie :D asi tazko boli by totiz sami proti sebe a to dnes ani jeden podnikatel neurobi ,ze by bol sam proti sebe a to som tu dal schvalne len 2 € za mesiac a mozem kludne povedat ,ze som mohol dat aj viac
     
  18. Amather

    Amather Zelenáč fóra

    Teď udělej(te) výpočty o kolik BP přišlo díky BOTům a bugům, a pochybuji, že tam vůbec nějaký BOTer něco dal. resp. Znám hodně hráčů, kteří dlouhý čas iba botovali, koupili JEN extra paluby, opraváře (což je NIC;)) a pak ze sebe dělal nějakého borce..

    Řekněme, kdyby jste nezaložila téma, kdyby nezablokovali pár lidí od naší ally, tak to ani nepoznám!
    Jak už tu někteří zmiňovali, tak na Behemontu a Mapě Slunce jezdí pořád Ti samý BOTeři a nejen na těchto "farmářských" mapách.
     
    Naposledy upraveno: 15/1/14
  19. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    to bude asi tím že těch botů je více druhů a BP banovalo pouze za ten nejčastěji používaný, na našem serveru je rozhodně znát úbytek hráčů
     
    ~Biscuit~(CG!) tohle ocenil(a).
  20. ROZNOV1961

    ROZNOV1961 Pisálek fóra

    • Spam
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.