Viac ako 10 000 pozastavených boterov! / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 10/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    no docela vtip war 30 na 30 a zebych videl nejakou citelnou zmenu:D tezko lagy ze se to neda hrat pada flash:D sak kdo rikal ze BP chce aby lidi rvaly cely vyplaty ale to je jak v praci kdyz si zvyknes ze mas vyplatu 20 000 a najdou budes mit vyplatu je 10 000:) tak ymslim ze se ti to taky libit nebude no uvidim co bude BP delat:D nejsou kdyz nebudou boteri tak pochybuju ze zmeni svitky zpet jak byli kdyz uprava svitku je zavisla taky a tom ze sou boteri:)
     
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
  2. ty se radši probud co tu meleš za nesmysle a pohádky :) asi ti to přestalo myslet :) a když ti to furt padá tak se to nauč nebo to vypni radši :)
     
    Ferko¤VIII a Shepard tohle ocenili.
  3. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    prosim te rekni mi jakej hrajes global a jakej mas nick na vode:)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/1/14
  4. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    zefyr to si celkom slušne zabil že boteri dávajú cash do hry... skôr tí dávajú najmenej lebo si môžu všetko kúpiť.. možno akurát tie paluby za € a opravára a to je tak všetko..
    muníciu si určite nekupujú za eura amulety tiež nie... jedine že by si s tým mal vlastné skúsenosti
     
  5. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    tak mi vysvetli kde moji enemy berou ty amulety ktery sou jen v platebce? akto ze vyhravaji designy v bokorove poharu proc me neustale strili ledovkamy a voodoo uderem:) jezdi na taurusovy maji voodoo opravare maji voodoo dela:) potom jim to teda nekdo pripisuje kdyz si to nekupuji:)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/1/14
  6. A kčemu ti to bude budeš akorát prudit na chatu a vyhrožovat mi na 1/1 se šalupou a potom ti spadne fleš to jsi hraj radši na svim :) zdar
     
    TotojehraPche tohle ocenil(a).
  7. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    tak jestli nehrajes na G1 tak mas pravdu ze stim nic neudelam :) jinak by sis ovsem nezahral:)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/1/14
  8. Shepard

    Shepard Zelenáč fóra

    Z.E.F.Y.R.1-CR

    hej mne to nepadá a myslím že bi to nepadalo ani tebe keby si mal lepší internet a PC hrám na full grafike full FPS + môžem do toho sťahovať a nech je war ako veľký tak lagy nemám. Nechápem prečo sa zasa sťažuješ môžeš byť rád že stým BP niečo robí a ne neha to tak môj názor. Neľúbi sa ti tu tak choď preč stále kritizuješ hru a je to stále len hra a hrou zostane.
     
  9. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    muzu kritizovat :D a musim jinak se ta hra nikdy nezlepsi:D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/1/14
  10. Shepard

    Shepard Zelenáč fóra

    No takýmto štýlom ako kritizuješ mi to pripadá že skôr plačeš a chceš aby boli späť boteri...
     
  11. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    kde myslis ze nasbiram battle points kdyz zadni nebudou?:D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/1/14
  12. Shepard

    Shepard Zelenáč fóra

    To sú tvoje problémy že je nemáš kde nazbierať pvp body, tak si asi sprav väčší lvl či ty si iba vedel strieľať *** hráčov ? Mi to tak príde. Na mory je vždy dosť hráčov na slnečnej a na behe tiež...
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Z.E.F.Y.R.1-CR, vyvaruj se prosím zbytečné citaci viz pravidla ZDE.
     
  14. KralicekP

    KralicekP Pisálek fóra

    proc mi to sem ted pises kdyz si to nemuzu ani precist kdyz sem do 25.1zablokovan:)
     
  15. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Zdravím,

    asi preto, že môžeš čítať fórum aj ako neprihlásený!
     
  16. KralicekP

    KralicekP Pisálek fóra

    ja vim ze sou tu pravidla a vsechno chapu ale kdyz se sem prihlasuju tak jdu na CZECH forum:) proc to nemame jako ostatni czech/slovakie:) asi chyba BP meli by ste jim napsat at to opravi mezi tim bych rad po opravil tvoji vetu:) /asi proto, ze muzes cist forum ani jako neprihlaseny/ a nemusis dekovat za preklad:)
     
  17. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    zefyr/kralicek ak nevieš tak slovenské a české fórum bolo zlúčené.. takže nie je tu žiaden dôvod prekladať slovenčinu do čestiny
     
  18. bigpodvod

    bigpodvod Pisálek fóra

    len tak mimochodom 6 rokov ste nechali boterov botovat a teraz si myslite ,ze im nejako ublizite :D za 6 rokov maju tolko peral co ani bp na sklade nema, keby ste tak radsej opravili kopec chyb co ste ze tych 6 rokov stihli napachat ale mozno sa za dalsich 6 rokov aj toho dockame .skor asi ale nie :p
     
    Naposledy upraveno: 11/1/14
  19. **luky**

    **luky** Pisálek fóra

    už bylo na čase jenom tak dál BP
     
  20. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Zacnete premyslet:))kolik lidi bylo zabanovano pri prvni vlne?urcite mene nez 10000.toto cislo bude narustat a nejde donekonecna banovat hrace, zas takovej pritok novacku hra nema.OPRAVTE HRU AT FUNGUJE JAK MA A NEDELJTE LIDEM ZLE BYLO ZABANOVANO DOST LIDI CO ANI PROGRAM NEZNAJI A VY SE TU PLACATE PO RAMENOU JAK JSTE NAM TO NATRELI ALE O TOM TO NENI .ZACNETE DELAT NECO PRO HRACE A NE PROTI NIM !!!
    PS:Moje lod je cista a nikdy na ni nebyly poruseny pravidla (nejsem zabanovan)
     
    ..ζαקקy.., KralicekP a bigpodvod tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.