Viac ako 10 000 pozastavených boterov! / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 10/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    *66romario* tohle ocenil(a).
  2. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    co k tomu dodat ... No konečně :-D
     
  3. JEZUS-CR

    JEZUS-CR Rádoby autor

    co ještě seznam a serv na kterem hraly :)
     
  4. *66romario*

    *66romario* Zelenáč fóra

    • Zbytečná citace.
    Dobrá práce, ale 90 dní ban je nic moc.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/1/14
  5. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ten zoznam je na 168 stránkach wordu :) Je to viac ako 10 000 ID :)
     
  6. *Jack-Sparoww*cz

    *Jack-Sparoww*cz Rádoby autor

    no aspon neco..:) se konecne deje..:) jeste by ste mohli zmenit ty odmeny za prihlasovani ketyr meli betj uz v loni a udelat ty eli lvl a novy mapky..:)))
     
  7. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    tak toto je najlepší "event" za posledný cca rok.. :D :D
     
  8. Shepard

    Shepard Zelenáč fóra

    Konečne sa stým niečo začalo robiť Palec Hore ! :p :D :)
     
  9. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    nasich z All stars aliancie je celkom dost zabanovanych uvidime kolko DSA bude...
     
  10. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Zabanovani na miru :)Nechapu proc se tu TL tak usmevne vyjadruje ,je to spis k placi:))) Chtel bych vam jen pripomenout ze chyba je na vasi strane, kdyby hra za neco stala neni potreba podvadet.Nad timhle se zamyslete a s programy si nedelejte praci, je to drahe a neucinne!!
     
    O2tu, Patriot.cz. a bigpodvod tohle ocenili.
  11. ...xXx...

    ...xXx... Zelenáč fóra

    10 000 ? to ještě tolik lidí hrálo ?
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *66romario*, prosím vyvaruj se zbytečné citaci viz pravidla ZDE.
     
  13. bigpodvod

    bigpodvod Pisálek fóra

    ked to takto pojde dalej už bude hrat len Verbeia :D bude mat vsetko pre seba aspon :D :D :D
     
  14. bigpodvod

    bigpodvod Pisálek fóra

    presne tak palec hore super nazor
     
  15. Dobře jim tak!!!!§ aspon bude hra hratelnější když nebudou jezdit programi
    a za 90 dní jim ty ID kontrolujte zas :) :)
     
  16. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    presne tak zustanou tu jen ti co si pripisuji nebo ti co sou placeni:) nikdo nebude delat svitky rucne protoze svitky sou k nicemu nikdo nebude na behe protoze je to k nicemu vsechno tam jen strili, a ja si myslim ze za 3 mesice BP zisti jaky ma ztraty kdyz zabanoval TOP lode kteri jako jedini kupovali munici za ecka amulety za ecka bedynky do bokora za ecka, a kdyz tak BP bdue pokracovat zjisti po case ze tu hru muze zavrit protoze nebdue vydelecna:) pac tem co zbydou sou fisrmani co nikdy nic v platebce nekoupi a premko maji v truhlickach a to jim staci:)
     
  17. Jdi si botovat jinam a uvidíš co dostaneš za ban za to hned rovnou permanentní ban
    tady mužete byt rádí že prvně jen těch 90 dní a až potom perma a každej si věci koupí to si nemysli že ne
     
  18. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    Kdo rikal ze mam ja bann:D ja hraju dal a uzivam si eventa k nicemu byl jen muj objektivni nazor na vec:) kdyz koukam na ts kdo byl zabanovan:)tak mi rekni co kdy sis ty koupil? kupujes si snad munici za ecka? amulety? paluby? opravare? svitky? bedynky? myslim ze ne:) tudiz na tobe BP prodelava:) Proc myslis ze dali munici za ecka? kvuli boterum:) proc myslis ze dai amulety svitky atd protoze boteri si to nemuzou kopit za perle ale musi za ecka a myslis ze kdyz zmizi boteri ze BP nebude dal delat takovyveci bude a jeste vic pac je to skvely byznis:)
     
    Naposledy upraveno: 11/1/14
  19. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    čau,já hrají bez botiček a docela se mi to líbí,kupuji si věci za love a nevadí mi to,ale nestrkám do toho hříšné prachy,ti co dostali banána tak dobře jim tak,pokud nehrajou real tak nechápu co je na tom pak baví,asi to že když si k tomu po měsíci botu sednou projedou kotel,nakoupí za nabotované perli munku a jedou topit malé na nízké mapy,aby měli BP a chlubyli se,jací nejsou velcí piráti-lamky:D
     
  20. též i já ale není třeba do toho narvat celou vyplatu to nemá rozum a ani Bp to po hráčích nechce jen nechápu tu mentalitu ještě nedávno si každý stěžoval na botery a ted se jich budou zastávat tfuujj
    a mohu říct sobota a znatelnej rozdíl v chodu hry jen tak dál
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.