Zpetná vazba Veřejný Beta server / Diskuze a hlášení chyb

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Reaver, 29/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *booo*, bohužel tato informace není známa, zatím probíhá pouze jeho testování spolu s dalšími věcmi, ale zajisté až k tomu dojde bude vydáno oficiální oznámení.
     
  2. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj,

    pre upresnenie. Cena za opravu ako takú je nulová. Opravár pracuje "zadarmo". Taktiež náklady na opravu plachiet sú iba v prípade, že opravára vlastní hráč, ktorý nemá premium účet. Vtedy budú náklady na opravu pri plachtách za zlato v plnej výške ako teraz a náklady na opravu plachiet za perly budú 33 perál za 1 plachtu.

    Tému presúvam do diskusie k open beta serveru.
     
  3. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    ok Verbeia, díky za vysvětlení.
     
  4. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    Ahoj na betě mám koupené všechny paluby za zlato ale v dražbě se mi neukazuje žádná paluba na vydražení takže nemůžu krystalizovaní palub testovat :)
     
  5. Neo-TheChaosFighter

    Neo-TheChaosFighter Pisálek fóra

    Ahojte, mohol by som sa opýtať, ako sa dostanem na tento Beta server?
    skúsal som to cez beta.seafight.com ale chce to odomna prístupove údaje ...
     
    Naposledy upraveno: 11/5/14
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Neo-TheChaosFighter, zde samozřejmě se na něj musíš zaregistrovat.
     
  7. socient

    socient Komisař fóra

    Naposledy upraveno: 11/5/14
  8. Neo-TheChaosFighter

    Neo-TheChaosFighter Pisálek fóra

    Poseidon dakujem...
    Socient tvoj link mi nefunguje ;)
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Neo-TheChaosFighter, nemáš zač, co týče odkazu daného od socient jediný problém je, že tam dal WWW stačí toto www odstranit a bude ti fungovat též.
     
  10. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Ahoj
    Na jakých mapách se testuje ta nová akce ,nikde to nemohu najít.
    Dík
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *-intruder-*.cz, co se týče testování akce to zrovna neprobíhá už. Probíhá testování opraváře plachet a dalšího stupně vylepšování palub. Jinak zde vidíš jako pozůstatek testování akce černý trh.
     
  12. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Aha ,díky za odpověd.Ještě 1 dotaz.Dodělal jsem tu červenou (capri)bonus mapu a nedostal odměnu,taky jsem na moři na 11/1 potkal hráče evidentně slabého na pohled obyčejné paluby, 4 elitní level lodě .Za útočil na mě a to pořádnou silou.Střílel přez 100k na výstřel.Myslím,že to vylepšení palub o 1 dělo,už hackeři opět využili a nacpaly na paluby mnohem více děl!
     
  13. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Už 2 dny mapa načítá jen do 20%.Mám to jen já nebo to nejde všem?A po případě co mám udělat?Mezipamět a tyhle věci jsem už zkoušel pročistit.
    Díky
     
  14. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    mají ti všichni, nikdo se tam nemůže dostat
     
  15. PIIDA-ČR-

    PIIDA-ČR- Pisálek fóra

    díky Davide )
     
  16. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    protože to není plnohodnotný server??
     
  17. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Beta je super ,škoda jen ,že není otevřená na stálo.Tam je to zábavné,člověk se nemusí honit za perlami a šetřit elitní munici .Když jsou eventy s elitní municí to jde jako po másle..Zkrátka paráda.:)
     
  18. ..†..~VICTORY~..†..

    ..†..~VICTORY~..†.. Pisálek fóra

    a jak se tam dostanu na open beta máte odkaz ?
     
  19. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Cz-asassins-Cz, beta server je testovací server pro testování novinek do hry, ale také se zde testují akce i. Ale jelikož se opravdu nejedná o plnohodnotný server délka testování akce je jiná než na normálních serverech.