Zpetná vazba Veřejný Beta server / Diskuze a hlášení chyb

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Reaver, 29/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. smudla232

    smudla232 Pisálek fóra

    A čo keď si admirálske delá premením na 60-libráky. Budem brať viac BŽ aj keď budem strielať dutou muníciou?
     
  2. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    Ano budes lebo admiralske dela su viac menej na dutu muni a 60 libr.na elitnu
     
  3. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ne admiralske su silnejsie na dutu municiu ale 60 libraky naelitnu municiu dutou sati dmg znizi o 2body na 1 delo
     
  4. smudla232

    smudla232 Pisálek fóra

    No pekne. Už som si po správe od O2tu premenil 54 admirálskych diel na 60 libráky. Tak to budem strielať ešte menej ako doteraz??? Ďakujem O2tu :-(
     
  5. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    budes ale nie o moc a hlavne adm.dela su dobre na eli body a tie Ti treba na elitnu lod cize na tvojom mieste by som 60 lib dela nerobil
     
  6. smudla232

    smudla232 Pisálek fóra

    Ahojte. Povie mi niekto, čo je to mapa slnečných pirátov a čo sa tam robí, alebo zabíja???
     
  7. pomposlav

    pomposlav Pisálek fóra

  8. smudla232

    smudla232 Pisálek fóra

    Ďakujem :)
     
  9. Reaver

    Reaver Vycházející hvězda fóra

  10. :D a nezapomente si u toho zlomit záda jako správný závisláci :)))))))))
     
  11. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Zdravím
    NA 1 mapách jsem pracně nasbíral 15 000 perel na moji 1 elitní palubu,ale na moři pod lodí se neobjevila a ani ve skladu není! Stále mám jen 10 palub za zlato.Zkoušel jsem f5 a nepomohlo to.Když bych chtěl koupit elitní palubu znovu tu za 15 000 perel v nabídce již není je tam další elitní palubu ,která stojí 22 000 perel!
    Děkuji
    2014-04-14 18:11:44
    Koupena lodní paluba: Stupeň 1 Vylepšená lodní paluba
    -15'000 Perly
     
  12. =Ronny™97=

    =Ronny™97= Rádoby autor

    Intruder? jak se jmenujes na Beta, stejne nebo jinak? chtel bych do cechu nejake ceske hrace, nebavi me jezdit do kola sam a sbirat body, okradat ostatni hrace o 2,1 miliardy.. ted si napsal ze si koupil za nasbirane perly palubu a neukazala se ti toz se bojim nasbirat na lod elitni jeste me chybi 50K perel nasbirat,, drazit ji nebudu.. stala me uz 30 miliard a ani za nwm co ji nevydrazim tu lod:)
     
  13. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Tak tu elitní palubu jsem nakonec našel ve skladu. Není vedená jako elitní.Jde na ní dát 10 děl ,jen se nezobrazuje na moři ,jako modrá tečka pod lodí.
    Dnes jsem koupil 182 elitních pirátů za perly a v menu nejsou zobrazený,jako kdybych je nekoupil,na moře se nemohu dostat nyní abych to vyzkoušel načte se mi jen 21%.(
    2014-04-15 05:26:01Zakoupeno zboží: 182 x Otrok stupně 4-9'100 Perly
     
  14. Kuky-se-vrací

    Kuky-se-vrací Zelenáč fóra

    Ahoj prosím do dělejte chat na moře at mužem mezi sebou komunikovat a nesi psát přes zprávy děkuji
     
  15. Kuky-se-vrací

    Kuky-se-vrací Zelenáč fóra

    no jo jenže oni na velký ho bucanýra hážou několik miliard zlata jak to mámep otom vydražit hmm :D
     
  16. =Ronny™97=

    =Ronny™97= Rádoby autor

    den a pul stacil glitzovat:) a mam ho jak nic:) tu lod:)
     
  17. Kuky-se-vrací

    Kuky-se-vrací Zelenáč fóra

    to sem zvědavej jak za den nasbíráš 70k perel na velkýho bucanýra
     
  18. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Chtěl bych se zeptat na tuhle část textu o opraváři plachet, kde je napsané: Zlaté plachty budou opravovány za normální cenu a plachty za perly budou opraveny za cenu 33 perel/ kus, pokud nevlastníte prémium účet. Pokud vlastníte premium účet služby opraváře jsou zcela zdarma.
    .
    .
    Takže ty zmíněné ceny jsou poplatky za opraváře navíc, nebo je to cena přímo za opravu ? Zeptám se ještě jinak: Když mám tohoto opraváře a prémium účet, opravy všech plachet budou zdarma, nebo bude stát elitní-50 perel / zlatá-233 zlata ???
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj SANDOKAN*cz*, opravář se pouze zatím testuje a tak nikdo nedokáže říct, jestli tomu tak opravdu bude poté ve skutečnosti. Tak teda vůbec nechápu jakého opraváře navíc máš namysli. Ale z oficiálního oznámená je přeci naprosto jasné, že se jedná o ceny přímo za opravu. V případě prémia budou opravy zdarma. Ale stále platí jedná se o testování zatím pouze.
     
  20. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    No hezký, konečně, se to zrychlí celý, kdy to frknou do truhel na normální servery, to mě zajímá.