Zpetná vazba Veřejný Beta server / Diskuze a hlášení chyb

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Reaver, 29/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ☜ჯSpeedyჯ☞2

    ☜ჯSpeedyჯ☞2 Perspektivní autor

    TL napišu to teda sem nemam menu munice ani harpuny ne nemam 0 kliknu nic nemám obchod otevřu ho ale nejde žadna sekce k nakupovaní a hlavní jsem BEZ lodi prostě přijdu jsme na moři ale lod ne a nic nepomaha takže nepluju nic prostě jsem a nejsem na bete...
     
  2. 0neDay

    0neDay Pisálek fóra

    Až to bude na sto pro udělané myslím si že by to mohlo být mega.) Jen fakt se na to nevykšlat. Aaa mam otázku budes se tam ted na tom pracovat, nejaké změny na bete nebo to tak bude až d toho 7 prosince? Děkuji
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    beta server je testovací server kam se podle potřeby naprogramují věci, které je potřeba testovat. V tuto chvíli je to engine Unity, na kterém samozřejmě mimo živé servery už dávno programátoři pracují. Tentokrát se Unity spustil na Betě aby se otestovala zátěžovost a aby jste i Vy mohli přispět ke zjišťování problémů a chyb. Není ještě hotová a věcí, které je potřeba doladit nebo doplnit je strašně moc. Seafight v Unity půjde živě až za několik měsíců. Pro přechod mezi prohlížeči (konec Flashpalyeru) a enginu Unity bude sloužit pouze klient.
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Já reagoval na vyjetí. Pokud jde o hlášku hru jsem zkoušel na Firefoxu, Opeře a vše bez potíží.
    deadpool89 tobě se menu harpun neotevře? Mně se otevřel, problém je, že hra je celkově spolu s nabídkami opožděná a někdy se to otevře hned a někdy ne. Útok na hráče mi též nejde, ale informace, že by tam byl status PVE žádná není tuží bych to bral jako problém.
    Zvuky si myslím, že budou souviset s nefunkční volbou nastavení, kde ve výsledku nemusí být aktivovány prozatím.
    Pokud jde o ten obrázek například z hodin a podobně nezdálo se ti, že to bylo při nějakém specifickém kroku? A pro výr zkoušel jsi F5? Bohužel zásadní problém je pomalá reakce a některé věci se ukáží až po F5. Jako se mi občas stává , že se mi po výskoku z přístavu zobrazí 2 barvy moře. Ale pro takovéto případy by chtělo zjistit nejlépe nějaký způsob modifikace. Jelikož když se jim poté daný problém nepovrdí je to na 2 věci.
     
  5. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    PVP tam asi je, jeden hráč mě tam potopil i když já na něj zpět útočit nemohl :D.
    F5 jsem nezkoušel kvůli tomu menu a stalo se to hned po přihlášení, ale myslím si že F5 to fixe ale jde o to aby se sem uvedlo co nejvíc chyb aby vývojaři věděli co fixout ne? tak to sem píšu, protože ve finalní verzi to přece nemůžou nechat a řict: "Noo stačí zmáčknout F5" :D :D.
    Harpuny mi nešli, ale budu testovat zítra tak něco zkusím.
    Přeji pěkný večer :).
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jak jsem ale psal, je potřeba zjistit i co nejlépe jestli nelze problém nějak reprodukovat. Vím od více hráčů, že se stává u NPC, že nedojde k rozsvícení přepadu. Ale pakliže se to během jejich testování neukáže tak bohužel nahlášenej problém byl k ničemu :( Jinak samozřejm F5 není řešení, ale například u Víru pokud by se po F5 ukázal napovídá to tomu, že se nejspíše jedná o pozdní reakci serveru či grafickou prodlevu a to už je něco kloudnějšího čím se dá trošku argumentovat.
     
  7. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

    ahoj stáhnul jsem úplně nový prohlížeč a nic stále ta hláška
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano tato reakce je již hlášena. O jaký prohlížeč se jedná?
     
  9. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

    u mě jde o chrome
     
  10. Pri CHrome resp. CHromium mám rovnako problém s celkovou hratelnosťou na beta serveri. Setting nejde uložiť, celková odozva pri otvorení či už diel alebo talentov atď je cca 30 sek až minúta. Chat sa nedá zapnúť vôbec.

    https://prnt.sc/v9a2j4
     
    Naposledy upraveno: 29/10/20
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Co se týče problému s hratelností ten si dovolím tvrdit nezávisí na prohlížeči. Tento problém byl hlášen již při testování bez hráčů bohužel ke změně nedošlo. Nicméně ono stačí číst oznámení spousta věcí tam není zaplá a chat je jednou z daných věcí.
     
  12. nováček

    nováček Pisálek fóra

    tak nvm asi betu už nezahraju nikdo mi nedokáže říct co mám vlastně dělat chrome prohlížeč jsem ztáhl celý znova a nic pořád ta hláška s grafikou prohlížeče topíše o_O
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jaká přesně hláška? Máš povolený flash player?
     
  14. nováček

    nováček Pisálek fóra

  15. nováček

    nováček Pisálek fóra

    Váš prohlížeč nepodporuje žádné z požadovaných grafických API pro tento obsah. toto mi to píše v překladu a už mi nejde hra pustit ani přes prohlížeč vůbec tam není možnost hrát ale jen stáhnout.. a tuto hlášku mi to píše když se přihlásím do bety jsem na ůčtu ale když dám hrát tak mi to píše ten prohlížeč
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tahle hláška je hlášená a zjistilo se, že se ukazuje těm co nemají aktuální prohlížeč. Musíš aktualizovat prohlížeč na nejnovější verzi a pak by to mělo jet.
     
  17. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    WebGL (Web Graphics Library) je JavaScriptové API pro nativní zobrazování (bez použití zásuvných modulů) interaktivní 3D grafiky. WebGL programy se skládají z obslužného kódu napsaného v JavaScriptu a kódu shaderu, který je vykonáván na grafické kartě počítače. WebGL je vyvíjeno a spravováno neziskovou organizací

    Ono záleží na konkrétním prohlížeči , Palemoon a Edge na bázi chromia to nemá a aktualizace nepomůže. Ale ona Leo nepsala jakou konkrétní aktualizaci myslí, tak se třeba dočkáme.
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nechápu co bys chtěl konkrétnějšího, než že máš mít nejnovější verzi prohlížeče. Zkoušel jsem několik prohlížečů a bez potíží. Byla hlášená situace, že to nepomáhá hráčům. Ale stále zůstává stanovisko, že má mít hráč nejnovější verzi prohlížeče a tuto informaci máme poskytovat.
     
  19. nováček

    nováček Pisálek fóra

    no nepomáhá prostě nic a CM psalo že je to hlášené ,když zkusím 3 nové prohlížeče a nic tak to asi bude chyba jinde :)
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight