Zpetná vazba Veřejný Beta server / Diskuze a hlášení chyb

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Reaver, 29/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ĘŁVįŞ

    ĘŁVįŞ Pisálek fóra

    daji se nekde koupit lepsi dela nez 50 za zlato?55,60,admiraly,voodu?
     
  2. Však tam máš 14mega perál a mega kryštálov prečo by si nekúpil delá za to? :D :D
     
  3. ĘŁVįŞ

    ĘŁVįŞ Pisálek fóra

    asi jsem se spatne vyjadril myslel jsem kde se daji koupit jestli nekde v hlavnim menu nebo na mori v bezpecnem pristavu protoze jsem je nikde nenasel jenom uz zminene 50 za zlato
     
  4. rudo60

    rudo60 Pisálek fóra

    Tak zatial som našiel iba jednu chybu a to tú, že som mal už asi 5. rank lode a viac ako 256395 bodov v mojej hale slávy. Ked som prišiel na druhý deň bol som bez ranku a body v hale slávy mi padli na 35675. Tieto body sa nezvyšujú poprípade sa zvyšujú len minimálne.

    Ďalšia vec, na ktorú by som sa chcel opýtať sú tréneri. Tých najlepších trénerov sa dá najať za 15 000 korún podotýkam na jeden deň. Viete mi povedať ako najrýchlepšie môžem získať koruny ked na najlepšieho trénera potrebujem neuveriteľných 15k a popri tom z jednej lode získam tak cc 20 korun. Pri 21 lvl je denná úloha za 5k korún ale aj tak je to strašne málo na to aby som si najal trénera za 15k na jeden deň. Ako chcete toto doriešiť to znamená získavať koruny vo väčšom počete?
    Ďakujem.
     
  5. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    kupuj je za perličky
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj rudo60,

    K první části, hodnost se na Betaserveru netestuje, není v součastném testování podstatná.

    K druhé části, oficiální informace k ceně trenéra nemáme, spíše někteří spoluhráči by mohli poradit jak na korunky, ale zde na fóru můžeš najít, kolik korunek je za denní opakující úkol a kolik je korunek např. za admirála HRMS Triumph nebo jeho přepadení.

    Pro někoho je 128 000 korunek nereálné a pro někoho je to na pár dní, pokud se nepletu, tak na našem serveru byla mapa 25 lvl. obsazena za 8 dní a to byla ještě novinka.

    pěkný den
     
  7. rudo60

    rudo60 Pisálek fóra

    Ďakuejm za odpoveď.
    Ale predsa k tej prvej časti. Som to spomenul preto lebo môže nastať aj na normálnom servery tento problém. Stalo sa mi to potom ako som prestúpil do vyššej ligy.

    fundarkangels.cz možeš ma poučiť kde si môžem tie koruny kúpiť za perly pretože ja som takú možnosť nikde nenašiel.

    Mirek viem že sú tam denné úlohy ale z jednej dennej úlohy je to tak 5k, nič viac.


    Tak ak máte nejaké rady ako najrýchlejšie dostať koruny poprosím napísať.
    Ďakuejm.
     
  8. mario13103

    mario13103 Rádoby autor

    ešte sa dá urobiť denná úloha za 3000 korún na mape 22,1.
     
  9. rudo60

    rudo60 Pisálek fóra

    • Zbytečná citace
    Lenže pre mňa je výhodnejšie si nechať 21 lvl lebo tam mám za dennú úlohu 5000 korún nie 3k.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/5/16
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj rudo60, prosím bez zbytečné citace. Nicméně aktuálně kdyby sis zjistil informace pořádně je možné dělat pro 22 level úkoly oba.
     
  11. BŁAZON...!.[SVK]™

    BŁAZON...!.[SVK]™ Pisálek fóra

    Rudo neviem čo máš za INFO ale ostaň si tam keď chceš lebo keď máš 22 tak denne máš 8000 mincí :D

    Pôjde dnes aspoň beta keď orig. verzia nepôjde do večera? :)
     
  12. LadyJane.cz

    LadyJane.cz Perspektivní autor

    zdravim test 1079/42856492 nefunguje zvysena paluba kupovani slotu
     
  13. rudo60

    rudo60 Pisálek fóra

    Dobrý deň.
    Chcel by som sa len zo zaujímavosti opýtať samozrejme za predpokladu, že poznáte odpoveď, prečo je open beta otvorená. Myslím tým, že máme prístup do menu kde je market a podobne ale nie je umožnené ísť na more. Dosť ma to zaujíma nakoľko boli pridané veci do black marketu ale kedže všetky účty boli resetované a nikto nemá duše tak je to podla mňa bezpredmetné aby to tam vôbec bolo. Pretože ako som napísal vyššie nie je umožnené ísť na more a tým pádom sa nedajú získať duše. Takže logicky sa tu vynára otázka čo vlastne testujú?
    Ďakujem za odpoveď!
     
  14. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    a co treba jit na normalni more, beta je na testovani a ne na hrani
     
  15. Hmmmmm

    Hmmmmm Zelenáč fóra

    arrow ty jsi co za primitiva? vzdyt se pta co testuji co mas proti ? pise nekde ze hra jen betu ? zajima ho to mozna neco BP testuje a on nevi co tak se ne?
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Hmmmmm, prosím zanech urážek. Bohužel ☢Arrow☢ má pravdu spoustě hráčů nejde ani tak o testování, ale tak o výhodu, že zde něco dostali zdarma a pak zde hrají zvesela. Nicméně pokud jde o otázku jako takovou není žádná oficiální informace o nějakém veřejném testování jinak by zde byla.
     
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    primitiv který má 1000 příspěvků a několik stovek ocenění, kdyby chtěl něco testovat, tak si nebude stezovat ze nema na bete cerny trh a nemuze ziskavat duše, tak si toho primitiva nech pro sebe ty chytraku
     
  18. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    tj,ale tady na Betě mě ty bugo boteři netočí,páč je to zadarmíko ;)
     
  19. Hmmmmm

    Hmmmmm Zelenáč fóra

    cela beta je jen o testovani jestli meneni talentu opevek prote 100x na normalnom seafighte si nedovolis ruzne kombinace stejne to je i v opevku nebo kamenu v lodi a mazlu nemusi do hry nic novyho dat testovat zkouset a vylepsovat je furt co
     
  20. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    co bych měl po 9 letech hraní testovat??mě normální Sea nebaví čistě kvůli bugerum a naprosto laxnímu přístupu BP to řešit..proto valím Beta a na normální už skoro nelezu :(