Zpetná vazba Veřejný Beta server / Diskuze a hlášení chyb

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Reaver, 29/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj j.u.r.a.ACT, stačí se přihlásit na mapu moře a získáš vše a není zapotřebí nový účet.
     
  2. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    Bohužel se nestačí přihlásit na moře, nejspíše bude opravdu potřeba založit nový účet.
     
  3. stačí sa prihlásiť na more.....ja sa prihlásujem stále cez jeden a ten istý na betu a po prihlásení na more mi nabehli perly, kryštále, dizajny, mešce, zverinec....proste všetko :D :D
     
  4. (REACTOR)

    (REACTOR) Zelenáč fóra

    no to budes asi vivoleny
     
  5. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    No já měl na betě starší účet a nepřipsalo se mi nic až když jsem použil jiný a nebo si založil nový.
     
  6. (REACTOR)

    (REACTOR) Zelenáč fóra

    diki
     
  7. Ĉżęćħ

    Ĉżęćħ Zelenáč fóra

    Co se bude dít s krmením pro mazlíčky pokud budou mazličky "vylepšeny" klenoty ?
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ĉżęćħ, v tuto chvíli nejsou žádné veřejně přístupné informace co se stane s krmivy. Ale jelikož jsou zavedeny trenéři, kteří mají podobné vlastnosti jako krmiva odhaduji, že dojde k jejich zrušení ať již s kompenzací či bez ní. Nezbývá než vyčkat do zavedení na live servery.
     
  9. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    U některých mazlíků jsou dost pozměněný schopnosti. Například Elivagar (bílá sova) má nyní +20% k šanci na vyhnutí se zásahu a po zavedení drahokamů bude mít jen 11,25 %. Sice tam přibyl drahokam na hp + léčení, ale jestli tak bude i po zavedení na normální servery tak se mi to moc nelíbí ...
     
  10. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    to bude teda zase bejkárna
     
  11. Takze môj poznatok. Naraz mazlicek a dizajn nejde použiť. Bud mi pripíše bonusy z jedného alebo druhého aj keď Skin ukazuje aj aj. Ale dúfam že na hlavných serveroch to tak nebude
     
  12. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    mam starsi ucet apripsalo mi mto vse mas asi problem nekde jinde
     
  13. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    taky se mi nic nepřipsalo..založil jsem si jiný,ale stejně ty mazlíci nefachčí ;)
     
  14. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    mas ale pravdu mazlici nefachaj ovsem mi ale jen drobne unika co tam mame testovat
     
  15. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    už fachčí,ale spíš by mě zajímalo,kde se budou brát ty mince na ty pomocníky ?
     
  16. lukynko123

    lukynko123 Pisálek fóra

    poradi mi niekto ako na bete aktivovat mazla? niektori hraci ho uz maju aktiovaneho no nejak sa im nechce poradit dik....
     
  17. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    na moři jak máš piráty
     
  18. lukynko123

    lukynko123 Pisálek fóra

    dik a da se i krmit ?
     
  19. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

  20. Nakŕmiť nie ale vylepšiť áno