Zpetná vazba Veřejný Beta server / Diskuze a hlášení chyb

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Reaver, 29/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj davidkriz1, tak to už je ovšem o hráčích. Spousta hráčů si dělá na betě pomalu druhou lodičku. A ti co tam chodí sem tam dostali již dříve větší množství perel a zlata a krystalů a jde o to jak s nimi naložili.
     
  2. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj Poseidone, to máš sice pravdu, ale dříve se třeba testovalo něco jiného, tak se kupovali jiné věci, teď po nás chtějí otestovat nové levely, ale ne každý má na lodi milion perel aby mohl udělat PZ a testovat. Když po nás chtějí něco testovat a hlásit chyby, tak by nám to měli také umožnit.
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj davidkriz1, jak řikám je to o hráči nejednalo se o malé množství. Nicméně i tak bylo žádáno o navýšení ale záleží to na centrále, jelikož pro beta server podpora jako taková není.
     
  4. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ono se staci jen kouknout na prvni prispevek po novem otevreni diskuze, bude na bete akce jako je ted na mori, to je na facku....
    90% lidi na bete nic netestuje ale presne jak psal poseidon, delaj si tam druhou lodku.....
     
  5. Vladis1989

    Vladis1989 Pisálek fóra

    nenašiel som kde sa daju 60 lib z kryštalizovať piše tam že v kryštalovej jaskyni ale tam mi neukazuje nič a nejde odklikavať mojo do kotlika je to hruza
     
  6. socient

    socient Komisař fóra

    najdeš to na trhovisku ale len do dnes 12:00
     
  7. Vladis1989

    Vladis1989 Pisálek fóra

    šak to tam ani nebolo ani neni
     
  8. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Rádoby autor

    • Zbytečná citace
    Vladis1989 bylo a docela výhodné už mám všechny 60libráky na 5 stupni
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/1/16
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj dedek1947CSA, prosím bez zbytečné citace viz pravidla.
    Ahoj Vladis1989, nevím jestli současně běžela akce i na betě. Ale pokud jde o běžné servery je na Tržiště - Tržiště.
     
  10. Vladis1989

    Vladis1989 Pisálek fóra

    posejdon bežala ale tržište a trhovisko mi to nezobrazovalo takže určite sa na bete nadali kryštalizovať dela a nejdu tam ani mojo odklikavať sa len načitava furt
     
  11. tekken.

    tekken. Zelenáč fóra

    nejdou klikat moja a nezobrazuje se odměna z truhel
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj open beta nemá svou podporu jako takovou. Nejedná se o herní server, ale testovací za účelem testování vždy nějaké určité věci. Tudíž zde tyto akce nemusejí být funkční.
     
  13. tekken.

    tekken. Zelenáč fóra

    ted přestal fungovat i lodní deník
     
  14. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Toto je podľa mňa najväčšia logická chyba akú kedy BP urobil.. Proste ako môže niečo testovať bez odozvy a bez akejkoľvek úpravy?? Však oni to možno po nahláseniach nejako poupravia a dajú to do obehu 4x ako nový výpočet hodností a aj halu slávy (nehoním si nad rebríčkami ale ide o princíp).

    Dúfam, že tie nové levely budú menej problémové.

    S pozdravom
     
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Adm_Blade,

    podle mě se pleteš, pokud budu něco vyrábět a dám to k testování, tak se jen poučím z nahlášených chyb a dám do prodeje opravené, né vždy musím dělat nové a nové testy. Stejné je to i ve vývojářském centru, před distribucí, konečná kontrola je provedena a jen zákazník podotkne chci to červené s čudlíkama, zelené se mi to nelíbí a už to má v košíku, ty čudlíky jsou sice úplně nefunkční jen estetické, ale když je tam chtěl ...

    tady je stejný princip, Beta se otevře a problémy co jsou nahlášeny jsou předány, to že se to vždy nepovede není tak věc principu jako spíš možná moc rychlého vývoje hry, hodně věcí se řeší v ostré verzi za provozu, ale na druhou stranu, jak není týden nová akce, tak se polovina hráčů ptá: kdy už bude další, hodně krát se tady vzpomíná na staré časy, kdy bylo tak 5 akcí za rok, dnes je to mnohem více ...

    pěkný den
     
  16. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Zdravím Mirek,

    myslím, že si uviedol zlý príklad, napríklad keď varíš polievku tak ju aj viac krát okoštuješ či má správnu chuť a arómu a poprípade ešte poupravuješ.

    Oni niečo vyrobili, dali to na betu, a keďže beta nemá podporu nemali sa ako nahlásiť všetky chyby a nedostatky a tak to aj dopadá, buď to nefunguje ako napríklad hodnosti alebo nám to otvára dvere do sveta bugov a rôznych využití chýb.

    pekný večer
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Adm_Blade, v tom případě jsi asi nepochopil význam této diskuze což mě při tvé hodnosti udivuje. Tato diskuze je tu z důvodu právě k hlášení zjištěných potíží k situaci, která se testuje. Tyto informace se samozřejmě předávají dál. A abych ti to tedy osvětlil tak aby jsi to snad pochopil. Open beta nemá podporu jako běžné servery tím stylem, že například se nevrací perly, za špatné nákupy, nebo se neřeší jiné problémy s expiracemi boosterů a další. Je to prostě testovací server pro testování nějaké novinky a zjištění případných potíží, kde samozřejmě mohou dělat vývojáři zásahy i. Ale například kolegům na podporu chodí i e-maily, že chce někdo na tomto serveru náhradu za to a to a podobně a takovouto podporu právě tento server nemá ta je pouze pro ostatní ostré servery.
     
  18. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Podporu môžeš chápať dvojako, je to v preklade máš na mysli customer care team ale ja mám na mysli support (s perlami, delami atď.
    Nakoľko mne už vypršali okrem mojovky všetky boostre a na novú som už nič nedostal, teda mám tam full loď s ktorou ale nemôžem tie nové levely sám testovať a na to by som potreboval spomínanú "podporu".

    A keďže nie som sám s takýmto problémom, tak nemôžem nahlásiť prípadné chyby pretože sa k testovaniu nemôžem dostať, a ak sa k tomu niekto dostane, tak ak nahlási chyby - to môže jedine tu - vy to prepošlete ďalej na centrálu a oni pravdepodobne konkrétne programátorom..

    Dúfam, že teraz som tú myšlienku sformuloval zrozumitelne
     
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Adm_Blade,

    ano nejlepší způsob předání chyby je zde na fóru k tomu je určená tato diskuze, pokud jde o lvl a další boostery, takto se vedení BP rozhodlo, nemáme informace proč každý hráč nedostal např. 20 lvl, jak tomu někdy bývá. Já osobně mám vynulovaný účet na základ, ale když se přihlásím tak hned na mapě 1/1 se regeneneruje 10 lodí a všechny mapy jsou obsazeny, tak doufám že hráči případné chyby hlásí na příslušné týmy. Pokud máš 20 lvl. a fullku, tak si na tom o hodně lépe než já a můžeš se podívat alespoň na mapu 21, takovou možnost bohužel nemám, s Pintou z 1 lvl. se o to ani pokoušet nebudu.

    Nemáme informace kolik hráčů má na Betě 20 lvl, možná jich je více než 1000 a stačí to, nebyl třeba reset, opravdu nevím ...

    pěkný den
     
  20. Vladis1989

    Vladis1989 Pisálek fóra

    ahoj Mirek ale tu sa jedna o to že ked sa vytvorel učet dostavali sme do 15,6M peral 90M zlata 1M kryštalu a 1M moja a nejaky level a desingy a šutre ale teraz ja mam ten problem chcete to testovať ale body skusenosti mam male chyba mi to proste a nemam jak isť otestovať nove mapy takže som dufal že cez mojo spravim čo najrychlejšie bonusky a natom nazbieram bs ale ten nejde takže čo mam testovať na 18 mape ???