Zpetná vazba Veřejný Beta server / Diskuze a hlášení chyb

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Reaver, 29/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    podla mna je uplne zbytocne aj chodit na celu Betu aj bez nej ma hra kopec chyb, moze to byt ale len moj nazor :p
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Beta uzavřena dočasně zamykám.
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  4. rudo60

    rudo60 Pisálek fóra

    Dobrý deň.
    Tak najskôr aké som si všimol chyby. Zatial som postrehol iba jednu a to tu že ak mam rozrobenu bonusovu mapu napr. cancer a som na 5 vlne a ked sa odhlasim a znovu prihlasim zasa začinam od začiatku cize od prvej vlny. Na virgu ma iný problem. Ked spravím virgo odhlasim sa a prihlasim uz som tam automaticky na 5 vlne.

    Všimol som si že ste pridali nove opevnenia cize castles. Nikdy na fore som nenasiel nejake blizsie informacie ohladom tychto opevneni.
    Napr. Zvyšuje priebežne poškodenie spôsobené muníciami možete mi to vysvetliť o čo sa to vobec jedná a dalej Zvyšuje šancu, že sa u nepriateľa aktivuje negatívny efekt. Co je to ten negatívny efekt?
    Dalej napr. Doplňuje účinok svetelnej munície o priebežné poškodenie mám to chápať tak že ak budem mat toto opevnenie budem mat vyšši demage svetelnou municiou?
    A spomeniem ešte Zvyšuje maximálnu hodnotu liečenia regeneračnej munície. Ked budem mat toto opevnenie niekto iny ma bude viac doživovať?

    A ešte taká podstatná vec ako mám tieto nové opevnenia otestovať ked nemám na ne perly a na nových učtov momentálne nedostanete nič?
     
  5. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    #404

    Zvýšenie priebežného poškodenia = viac škôd horením, alebo od nakazenia jedom.
    Zvyšuje šancu, že sa u nepriateľa aktivuje negatívny efekt = väčšia šanca na zamrazenie/odpálenie lámačom.
    Doplňuje účinok svetelnej munície o priebežné poškodenie = svetelná munka bude spôsobovať dodatočné priebežné škody ( ako napr. krakenovka.
     
  6. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    rudo podľa mňa je tam všetko celkom zrozumiteľne vysvetlené až na ten negatívny efekt.. asi to bude zníženie/zvýšenie šance na zamrazenie/zaláskovanie hráča keď strieľaš s tými typmi muni.. to isté zvýšenie priebežných škôd je jasné.. napr fosforka dáva každé 4 sekundy po 3 dmg nejakých.. 2000 či koľko. .s tým opevnením bude dávať 2500.. čiže nič moc.. k liečeniu je tam napísané že ty budeš liečiť viac... a k tej svetelnej.. keď ho budeš mať naplno bude mať takú istú vlastnosť ako fosforka a síce bude dávať ten dodatočný dmg.. celkovo ti teda naozaj zvýši dmg a myslím si že slušne.

    PS: sorry písal som to keď ešte blade neodpovedal :D
     
  7. rudo60

    rudo60 Pisálek fóra

    Ďakujem za objasnenie.
    Ešte som si všimol že je nové opevnenie aj vo vodoo Zvyšuje tvoje okultné škody môžte mi ešte toto vysvetliť?
    Ďakujem
     
  8. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Použitím munície voodoo tlaková vlna robíš škody hráčom aj naokolo cieľa.
     
  9. rudo60

    rudo60 Pisálek fóra

    OK Ďakujem. Ešte jedna vec .
    Kúpil som si toto opevnenie
    Lodné plány Stupeň 5 Zvyšuje počet slotov pre rozšírenie, lodné figúry a plachty. Mám to všetko naplno ale žiadne rozšírenie sa u mňa neudialo ani si nemozem dat plachtu naviac. Takže ešte to nie je uvedene v platnosti alebo ako?
    ďakujem
     
  10. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Máš aj slot a máš ho aktívne?
     
  11. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    na 5. stupni sa ani žiadna plachta nedá dať.. iba na 6... a rozšírenie platí len na trámy na delá nie..
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj rudo60,

    přesně jak to píšou spoluhráči, důležité je jestli máš k tomu i slot na 5 nebo 6 stupni, tak jako u jiných opevnění.

    • 1 lvl - +3 sloty pro rozšíření
    • 2 lvl - +6 slotů pro rozšíření
    • 3 lvl - +9 slotů pro rozšíření
    • 4 lvl - +12 slotů pro rozšíření
    • 5 lvl - +12 slotů pro rozšíření, +1 dodatečná příďová figura
    • 6 lvl - +12 slotů pro rozšíření, +1 dodatečná příďová figura, +1 dodatečný slot plachet
    jinak by mělo platit, že rozšíření stejně jako na moři (v nastavení) platí pro trámy, za 5 lvl. 12 trámů + 1 figura.
    12 x 1200 HP = o 14400 HP víc a zároveň by měla jít nasadit druhá příďová figura.

    pěkný den
     
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Můj příspěvek se sice netýká beta serveru, ale týká se Loďařských plánů, uvedených v předchozím příspěvku. Sice ne při každém přihlášení, ale už několikrát se mi stalo, že když se přihlásím, tak mám těch 12 trámů a 1 příďovou figuru ve skladu a musím je znova nasadit. Nějaká drobná chybička. Je potřeba si to hlídat.
     
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    nahlásím jako chybu k opravě, na betě nikdo tuto chybu nehlásil, ale jde především o live servery.

    pěkný den
     
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Stalo se mi to předevčírem a včera asi 2x, dnes už ani jednou.
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    pokud by se Ti to ještě stalo založ jiné vlákno v technických problémech, uvedu že problém je již vyřešen/není, doufejme že to tak již zůstane, díky za zpětnou vazbu.

    pěkný den
     
  17. rudo60

    rudo60 Pisálek fóra

    Dakujem za odpovede. Vtedy mi to neslo ale uz to ide.
    Este jedna otazocka raz za kolko sa resetuju vsetky lode alebo lepsie povedane vsetky ucty na bete? A bude takyto reset aj v najblizsej dobe?
    Dakujem.
     
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj rudo60,

    harmonogram resetů neni znám, vždy se nové součásti zkouší a k tomu se upravují účty, někdy je důležitý k prověření reset, tak se provede. Může to být zítra, ale i za měsíc. Taktéž může být beta zítra uzavřena a znovu otevřena třeba až příští rok, tyto informace opravdu nemáme, jde jen o testovací server široké veřejnosti a je důležité k tomu tak přistupovat.

    pěkný den
     
  19. rudo60

    rudo60 Pisálek fóra

    Mirek
    Ok dakujem. Lebo som dostal echo že vraj bude v najbližšej dobe ten reset. Tak som si to chcel overit.
     
  20. Silent_knight

    Silent_knight Perspektivní autor

    když založím nový učet a přihlásím se na moře nedostanu žádné perle ani nic