Zpetná vazba Veřejný Beta server / Diskuze a hlášení chyb

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Reaver, 29/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *=ВИРУС=*

    *=ВИРУС=* Zelenáč fóra

    Chtěl bych se zeptat dají se na beta serveru získat paluby jako např. slonovinová,ebenová ?? Na normal serveru je mám a rád bych je mněl i tady díky za odpověd.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *=ВИРУС=*, ne není to možné beta server je testovací a nefunguje pro něho ani platební oblast ani podpora.
     
  3. *=ВИРУС=*

    *=ВИРУС=* Zelenáč fóra

    Díky moc :)Jinak ví se proč tet sice funguje ale je dá se říct nehratelný?Sem na moři ale popojedu o pár políček a hned minutový zásek a takhle furt do kola díky
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *=ВИРУС=*, pakliže je vyhlášené nějaké testování určité situace je to vždy napsané v oficiálním oznámení, které k této diskuzi patří.
     
  5. rudo60

    rudo60 Pisálek fóra

    Ahoj. Zučastnujem sa na testovaní no mám pár otázok. Pred nedávnom som dosiahol elitny level lode 24 no nemam ho medzi ostatnymi designami neviem či to má niečo spoločné s tými ligami alebo nie ale viacerí hráči maju tento problem. Dalej som sa chcel opytat ci tie ostrovy uz tak ostanu mam na mysli ci po otvoreni malej mapky sa nebude dat viac vidieť aký cech kde vlastní ostrov.
    Dakujem.
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj rudo60, bohužel beta server nemá žádnou podporu, takže je funguje aktuální akce tam se neví.
     
  7. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    Po vyskočení okna s nějakým chybovým hlášením (např. při změně obrázku cechu) se rozmaže pozadí, které však zůstává rozmazané i po zavření chybového hlášení.
     
  8. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Nějaká chybička se vloudila. Neukončí se načítání stránky. A to jak hlavní, tak i přihlášení na moře. V levém dolní rohu se na krátkou dobu objeví text Čekám ... načítání googletagmanager a neukončí se načítání . Na moři otevřu pouze roletu s popisem guild, dál mě to nepustí.
    Chtěl jsem přidat snímek obrazovky, ale to bych to dřív namaloval, než na doporučených stránkách udělám registraci. Takže nic
     
  9. lukynko123

    lukynko123 Pisálek fóra

    • doubleposting
    dobry den poradite mi prosim ako si mam na beta servere kupit otrokov tych ladovackov neda sa tam napitat to abysom mohol ist nizsie a si ich kupit pretoze stranka furt nacita ianc sa nedaju ziskat?

    a ako sa posiela ziadost?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/7/15
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj lukynko123,

    na hlavní straně záložka taverna-piráti a dole jsou ládovači - ikona "najmout"
    Trvání dohody: 28

    příště prosím dle pravidel

    pěkný den
     
  11. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Dneska už načítání stránek chodí, ale stále platí, že otevřu pouze roletu s popisem guild a to je vše. Dál mě to nepustí.
     
  12. lukynko123

    lukynko123 Pisálek fóra

    prosim vas beta server uz skoncil ? dakujem za odpoved
     
  13. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    ten vzdy zacne a pak skonci nechapu jak to muzete hrat :)
     
  14. SnowmanEU

    SnowmanEU Zelenáč fóra

    zrovna jsem se zaregistroval na beta serveru...ale mam tam jen 35k zlata a 3k perel.
    nemněl bych tam mit vic zlata a perel?
     
  15. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    ne
     
  16. Mike*van*Ghorenast

    Mike*van*Ghorenast Perspektivní autor

    po nalogování na moře tam všechno dostaneš
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj SnowmanEU, odměny dostáváš po načtení na moře, ale dostávají se dle aktuální potřeby testování, nelze tudíž říct, že dostaneš třebas 1M perel atd. Nicméně časem o to opět přijdeš až se bude provádět další reset účtů.
     
  18. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Kto nevie čo zo sebou, na bete je bug na drahokamy, stačí ich vyňať z lode, odhlásiť prihlásiť a kameň je aj v sklade aj na tej lodi, z ktorej bol presunutý.

    Užite v zdraví
     
  19. SnowmanEU

    SnowmanEU Zelenáč fóra

    I pote co jsem se na moře nalogoval tak jsem nic nedostal.
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj SnowmanEU, jak jsem psal předměty se dostávají pro potřeby testování. Ale dopředu nikdo neví jaké jsou. Je tudíž možné, že v tuto chvíli žádné nejsou.