Zpetná vazba Velký update: Společenství a přepady / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 27/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Maxtons nič v zlom ale ani si to nemusel tu spominat , lebo sa niekdo toho chyti a daju to tak ako normalne že 2x a dost. Bud rad že to dava body
     
  2. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    nejsem rad pac me dneska rano topil jeden hrac asi 50 krat jen kvuly bodum furt me spicloval ja to dodnes nevedel jen mi to prislo divne proc to dela az kdyz sem ho stopil po treti sem zjistil ze to dalo body a kvuly tomu pak nemam klid budu rad kdyz to daji jen dvakrat a navic prave sem si vsimnul dalsich hracu co to zacalo hooodne vyuzivat opustili cech a ted topi vlastni a sbiraj body takze zase ti co to mely poctive ted zaplacou bo si tak nahoni desitky tisic bodu zadarmo na kamosich timto zadam fm aby toto zdelily na patricna mista bud k oprave nebo k vyjadreni ze to je normalni diky
     
    Naposledy upraveno: 7/2/16
  3. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Ja mam na to trochu iny nazor Maxtons. Ked už mam enemy tak nech to aspon za niečo stoji ho stale topit. Ked budem vidiet nepriatela ist povedla mna tak ho nenecham ist len tak , snažim sa ho stopit a nech už mam zato aspon batle body ked už si minam municiu. Ked bude mna stale topit a bude mi to vadit tak nemam problem na 5 minut odhlasit a ist trebars na fajčiarsku, nech si mina perly na špicla:).
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj MAXTONS,

    předáme dále k prověření, díky za upozornění.

    pěkný den
     
  5. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    tak vdaka niekomu tu budeme zbytočne zase minat municiu:(
     
  6. F.Drake.cz

    F.Drake.cz Pisálek fóra

    S těmi přepady jste tu hru úplně odrovnali, protože slabší hráči se vám na to brzo vykašlou a půjdou hrát jinou onlinovku.
     
    lukas-reper1 tohle ocenil(a).
  7. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Drake jaké slabší hráče na 21+ myslíš :) protože dole to dává pořád 2x a dost
     
    kywa tohle ocenil(a).
  8. socient

    socient Komisař fóra

    No veď to, že ťa môžu prepadnúť každú minútu...
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    asi nemá cenu opakovat, že problém je předán dále. Jinak si dovolím komentovat některé vaše příspěvky v tomto vláknu, těžké PZ - podle mích prvních zkušeností, je to spíše naopak, PZ 21 mi trvala asi 1 hodinu, vzpomínám si, že jsem dělal PZ 19 nebo PZ 20, asi 10 hodin a byla opravdu o dost horší. Na Krakenovi je již volno a ty obavy trvaly, pokud se nepletu 14 dní, takže 1/2 roku jak někdo psal před týdnem asi nebudou tak hrozné.

    Pokud se kouknu na naší mapu, tak zbývá poslední 1 nebo 2 mapy z 8 nových, podle mě to mohlo být ještě složitější, tak aby tam opravdu nejezdili ty "slabé lodě", zastávám od samého začátku názor, že každý by měl být na té mapě na kterou má a né kterou dělal celý cech, nebo která je koupená za perly (např. hráč s DMG 6000 je na 21 lvl). Celkově nové mapy vítám, motivace pro hráče s PZ15.

    Korunky není asi tak hrozné získat, když vidím ty obsazené mapy, jen být v silné alianci.

    Jen můj názor, každý může mít na to svůj ...

    pěkný den
     
  10. Silent_knight

    Silent_knight Perspektivní autor

    Souhlasim s tim že pz by měla byt těžší. Ale udelal bych ji víc osobnějsi něco ve stylu svitku že by si tam byl sám a musel si vystacit jen se svoji lodi. A do pozadavku na pz 23 bych dal že hráč musi mít nejmene 65 TB nebo musi mit kamen 17 stupne proste oddelit zrno od plev
     
  11. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Plně souhlasim.. jedna se tu o vtipne korunky..ktere se jen navysuji.. V Nemecku uz asi proste nepouzivaj mozek na to aby neco vymysleli zajimavejsiho.. ale aby kazda PZ byla jen o tom stejnem..za poslední období me ta hra cim dal tim vic zklamava, uz moc nehraji.. udelal jsem si pz 21 behem 2 hodin cca a na dalsi kaslu postupem casu se na to vydela..dutou to trva dlouho, a nedavam do toho uz dlouho penize abych si dovolil mit miliony elity a strilet zbytecne jimi ty NPC, ze kterych stejne dostanu jen zlato..Jedine ten vtipnej admiral.. co ma tusim 10MG hp ale sjede se na nej 300 lodi a kazdej ma 5K perel? :-D ani to ne.. proste hruza.. BP si mysli jak jejimz napadem oslnili vsechny lidi.. ale spis jen zklamali.. je to muj nazor.. a za nim si stat budu..tohle uz moc ani seafight neni ale spis moneyfight :) :) :) se mě libi jak dlouho hraji - pak prijde clovek hraje 2 mesice nasazi dotoho nekolik slupek penez a ma hned lepsi kameny..:-D proste jestli chces hrat a udrzet se na hore tak cpat jen penize..po zvyseni hp vezim u ostrova.. uz ani moc se ty ostrovy nestrili.. nikoho to nebavi.. ta hra uz ztratila takovy to kouzlo ze clovek se denne tesil az se prihlasi..- ja uz se prihlasuji jen z povinnosti a kvuli krystalku:))) ale to je jen tak bokem :)..
     
  12. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    napsal jsi to dobře ,to samo si myslím i já já už sem chodím jen ,že sem chodím ,celá tato hra postrádá něco na co by se člověk těšil ,je to tu poslední dobou jen a jen o prachách ,nemá to žádný hnací náboj ,co by člověka něčím motivovalo
     
  13. Cz-asassins-Cz

    Cz-asassins-Cz Rádoby autor

    Cech - nyní již lze normálně opustit cech
    Zas samí lži cech nejde na dale opustit,.:)
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Cz-asassins-Cz, že by to bylo tím, že aktualizace proběhne až dnes.
     
  15. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Poseidon dnes jo hmm tak proc je ve vcerejsim oznameni:
    Ahoj piráti,na dnešní den je plánována menší synchronizace, která měla za účel opravit následující potíže

    jen detail
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☢Arrow☢,

    jak všichni víme, synchronizace jsou dost často po jednotlivých serverech, i když jsou megaservery, stejně jsou stále oddělené, nedělal bych předčasné závěry. Hlavní přeci je, aby se to podařilo opravit. Jestli je den od 12:00 do 12:00 příštího dne jako tomu je u akcí, tak v tom tak velký problém nevidím.

    Následující akce bude též začínat od teď za cca. 2 hodiny a na Americe za 10 hodin, pokud se nepletu, určitě nevím vše.

    pěkný den
     
  17. F.Drake.cz

    F.Drake.cz Pisálek fóra

    já jsem byl, během 5 minut 4 okraden a ty mi říkáš, že to nejde :-D
     
  18. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Proč by to nešlo? Okraden můžeš být každou minutu.
     
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj F.Drake.cz,

    klidně jsem dej výpis z lodního deníku, alespoň kontrola, že to funguje jak má.

    pěkný den
     
  20. zlobík*

    zlobík* Zelenáč fóra

    Ahoj
    Výpis pár přepadů:

    2016-02-14 14:29:32
    You received 18682591 gold.
    18'682'591 Gold
    2016-02-14 14:28:30
    You received 21101261 gold.
    21'101'261 Gold
    2016-02-14 14:27:29
    You received 22649367 gold.
    22'649'367 Gold
    2016-02-14 14:25:32
    You received 27342856 gold.
    27'342'856 Gold
    2016-02-14 14:24:02
    You received 29624218 gold.
    29'624'218 Gold

    Tak že to jde:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.