Zpetná vazba Velký update: Společenství a přepady / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 27/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    To jako fakt? tak to nemá smysl.. jaký si hloupý mince..des a hruza.. tohle nema co docineni s Piratskyma zkouzkama...tohle at si strcej nekam :)..jeden z nejhorsich updatu co tu byl..

    Dá se to.. s pomocí.. i delši dobou hraní (online) :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/2/16
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *jakor40,

    prosím dle pravidel.

    pěkný den
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ahoj Poseidone, velitele mám a přepadat mi normálně jde. Chyba je v tom, že se mi rozsvítí přepad, přepadnout ale nejde a napíše to, že musím npc ještě nastřílet. Stačí další 1-2 rány a už přepadnout jde. Jde tedy o to, že okénko přepadu se rozsvítí v momentě, kdy ještě npc přepadnout nejde. Při přepadávání hráčů jsem se s tím ještě nesetkal.
     
  4. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Nevím jak ostatním, ale me se rozhodne nic automaticky nedoplnuje, po kazdem prepadu (hlavne ted kdyz jsem prisel o piraty za perly) musim doplnovat jak piraty , tak vybaveni.

    kromě toho jsem do ted nepochopil proc mam na lodi ten pocet piratu, který tam mam, kdyz spocitam vse tak jich mam mit 465, mam jich 425
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mně se piráti i vybavení automaticky doplňují.
     
  6. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    takže..
    1) úkoly v přístavu dávaj hodně korunek.. poslední denní quest 5000 nebo 500? teď už si nepamatuju, protože mi to někdo jenom říkal.
    2) další koruny dává admirál nebo co to je, ale jelikož je na 21 teď už trilion lidí tak nevim kolik korun, ale na tsku jsem viděl maximum rekord 350 za jednoho "admoše"..
    3) Jedna loď dává dohromady 30korun nebo nevim kolik nekoukám na to, lepší pro mě je mít u sebe obránce a jet dutou... jinak to je spíš ztráta než profit (pochybuju že někdo bez obránce by dělal dutou).
    4) Korunky jsou nakonec celkem good, čekal jsem že to bude víc nefér..
    závěr) Jen musíte vědět jak na to, trochu mě zklamalo že se po levelu koruny "resetujou" nebo "odprodaj".. Je jenom trochu míň info, nebo spíš vůbec žádný info, ale to je asi chtěný, vzhledem k tomu co brblaj v tom vynikajícím podcastu (třeba by mě zajímalo jaký jsou ty další postavy co prodávaj boostery)
     
  7. Knowshon

    Knowshon Pisálek fóra

    1400-1650 korun za celeho admirala + 300za prepad a 72-86k peral...

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 3/2/16
  8. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Když udelate 22lvl, ukol s 5 000 koruny zustane nebo už není? nebo je víc korun?
     
  9. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    :D:D:D..dd..mazec..stačí mě to tady pročíst a ani nemusím na moře :p
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☢Arrow☢, osobně se mi nezdá, že by se ti jako jedinému nedoplňovali automaticky. Nicméně nevím z čeho počítáš hodnoty. Jelikož se neukazují boostery, můžeme jen spekulovat, kde se které hodnoty hodnoty berou. Už například dříve velitel 3 stupně dával 120 nyní dává pouze 20, za 130 slotů vybavení je 130 pirátů, velký bukanýr 255. Ale jestli ostatní hodnoty platí to těžko říct, dokud se nezačne vše ukazovat.
     
  11. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Sokolíci, stačí vydržet, ony se korunnky objeví co nevidět v platební oblasti. Takže stačí dodat ono slavné : " Vydrž Prď ka, vydrž ".:):):) Vše důležité pro hru, co se pracně získávalo na moři se časem objevilo v platebce.
     
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Poseidon,
    včera odzkoušeno, po přepadu se mi vybavení ani piráti nedoplňuji, a nejsem jediný. Dost často to ukazuje i spatné počty které jsou aktuálně na palubě.
    Nejsou to zadne slozite pocty, pokud mi to pres ikonu mecu zobrazuje ze mam na lodi 1275'/1275 vybavení a prekliknu na vybaveni a vidim v prvnim okne 410,v druhem 408 a ve treti 398, tak soucet neni 1275, musim to vse sundat a nandat a pak mam v 1-3 okne po 425 ks vybaveni, to same mi to dela u pirátu

    co se týká pirátů a počtu na to snad nepotrebuju boostery? staci posadka a ta funguje, po zavedení updatu jich mohu na lod dat vic nez pred updatem a to o 45 ks (a to bez vlivu velitele), a ten pocet neni az tak slozitej, posadka, sloty,pozehnani velitel atd
     
    Naposledy upraveno: 4/2/16
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Dotaz: neví někdo, proč kolečko se skříženými meči, které u npc na lvl 21-25 znamená, že jdou přepadnout, je u některého npc červené a u některého černé? Marně si s tím lámu hlavu :(
     
  14. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    No vidiš to som si ani nevšimol:). jedine som si všimol že niektore to koliečko nemaju vobec. že su aj červene koliečka tak to som si ozaj nevšimol :(
     
  15. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    kdyz nemá lod kolecko= neubehla minuta od posledniho prepadu, jak ubehne naskoci cerne
    cervene kolecko znamena, ze hrac co ho strili neni pripravenej na prepad
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nemyslím si, že máš pravdu. Jsem již na 22/1, kde není tolik lidí a lépe se to sleduje - už když se npc objeví na mapě, tak má některé černé a některé červené kolečko.
     
  17. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    černé kolečko by mělo signalizovat, že už jsi připraven přepadávat (uběhla 1 minuta od posledního přepadu)
    červené kolečko by mělo značit že NPC už je poškozené do takové úrovně, že už ho můžeš přepadnout (např.: má méně než 50% HP)
    ale je dost možné, že jim to v tuto chvíli nefunguje správně
     
  18. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tak jsem si to taky myslel, ale viděl jsem full lodě s červeným kolečkem. Asi opravdu chyba.
     
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    předáme dále k prověření, bohužel si to nemůžu ověřit.

    pěkný den
     
  20. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    zdavim mam dotaz kolikrat na tech novych mapach muzu nekoho stopit a dostanu body z boje pac se mi zda ze neomezene diky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.