Zpetná vazba Velký update: Společenství a přepady / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 27/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    no uvidíš sám, podle toho jak to jde zatím mě to bude tak na 10 dnů než udělám dost mincí pro 22lvl
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Prosím o předání na centrálu žádosti, aby bylo možné zjišťovat počet korun, které má hráč už nasbírané, kdekoliv na moři a nemuselo se kvůli tomu jezdit do bezpečného přístavu na 17/1. A nepište mi prosím, že mám založit návrh podle pravidel. Na tohle snad není potřeba ;)
     
    Silent_knight tohle ocenil(a).
  3. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    stačí dát na moři menu úkolů a kliknout na zkoušku, tam už vidíš přehled korun
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, ano je zapotřebí udělat ho dle pravidel.
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Díky Hugi, takhle mi to stačí.
     
    Suchy_CSA[UEK] tohle ocenil(a).
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    tady je názorně vidět, že fórum je ku prospěchu všem, nikdo nikdy nemůže vědět vše a určitě by jsi už teď příspěvek č. 42 předat dále ani nechtěl.

    pěkný den
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ne, nechtěl, a proto ani nemělo cenu zakládat oficiální návrh ;)
    Ale mám teď jiný problém: proč v oficiálním oznámení o nových PZkách není ani zmínka o tom, že musím získat nějaké koruny? Je hezké, že je tam napsáno Seznam se s Oswaldem Murrayem, ale lepší by bylo vypsat, co to obnáší.
     
    .sh!my. tohle ocenil(a).
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, teď nevím co máš na mysli? Jediné oficiální oznámení je toto. Které bylo dáno provozovatelem ještě před zavedením samotného společenství. A nyní se samozřejmě postupně upravuje fórum, dodávají se pirátské zkoušky atd, kde je napsáno, že mu máš doručit korunky. Ale to už nejsou oficiální informace, ale ochota CZ/SK teamu vůči hráčům poskytnout jim co nejvíce informací získaných vlastní silou.
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    OK, omlouvám se, nebylo to tam, teď už to tam je (na lvl 22). Chápu, že se to postupně doplňuje.
     
  10. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    Maji je zrusit a je klid.Stejne to je pro kupu lidi na nic a ziska na tom jen silna ally.Ted hraci co byli ve slabe jdou do silne.
     
  11. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Mě spíš fascinuje jak už nekdo muze mít 22, chapu že když byli jako první na 21 měli dost npc a admirálu, ale i tak 75k korun, když za ukoly mohli získat do dnešního 25tisíc a tech 50 tisích nastříleli? Bud hrajou 24h nebo je zde neco špatně.. nebo byl nejaký bug na začatku upgrade..
     
  12. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    No to aj mna zaujima ako sa to da stihat:(
     
  13. Sexicek*UeK

    Sexicek*UeK Pisálek fóra

    kdyz okradnes npc dostanes koruny a az ho sestrelis dostanes znova treba za npc je 12 korun a kdyz ho okrades mas 6 dalsich takze dohromady 18 co sem zjistil ja
     
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Dotaz na BP: jak je možné, že se mi rozsvítí přepad, ale npc ještě nejde přepadnout, protože je málo nastřílené? Nějaká chyba?
    PS: warrior dává s přepadem i 27 korun
     
  15. 乂°°DaRkShArK°°乂

    乂°°DaRkShArK°°乂 Pisálek fóra

    Kedy pojdu bostery?
     
    kywa tohle ocenil(a).
  16. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    me by treba zajimalo kde mam piraty, vcera jsem dokupoval vybaveni a mel jsem 12000 piratu (za perly) dneska se naloguju a nemam ani 1
     
  17. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    mne by zajimali bostery je dost blby dyz nevim co mi dochazi
     
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    chyby které hlásíte předáváme dál, děkujeme za nahlášení, případné informace o opravě budou zde vyvěšeny.

    pěkný den
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☢Arrow☢, jde o to jak často přepadáš nebo jsi předán ty. Bohužel aktuální situace mi přijde jako nešťastná, jelikož se vybavení i piráti doplní automaticky, také jsem během prvního dne měl dosti velké ztráty než jsem to zjistil.
    Ahoj Geralt64, a hráči ti jdou přepadat? Většinou hráči co nemohou přepadnout NPC mají za problém, že nemají velitele a bez něho nejde přepadat. Ale to u tebe nepředpokládám.
     
  20. Knowshon

    Knowshon Pisálek fóra

    na 23. level je potreba nazbierat 128,000 minci :eek:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.