Velký hon na odměny – SeaFight slaví 8. narozeniny! / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 17/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj sewses, vyvaruj se prosím uveřejňování odkazů mimo povolené stránky viz pravidla.
     
  2. u96-perla

    u96-perla Zelenáč fóra

    pokud plnite úkol od Alexandra nejake harpunovani musite to střílet podle seznamu jinak to nepřipisuje :-(
     
  3. *AuDIE*

    *AuDIE* Zelenáč fóra

    no a máš to EDIT jsi upravená)):p
     
  4. *Vodnice**CZ*

    *Vodnice**CZ* Pisálek fóra

    • Multiposting
    napmínáte nás co vlastně ani nehrajem jelikož to nrjde

    jaktože jiní hrajou a někdo ne?když se už podaří nalogovat tak sem furt potopenej jak je to možný?

    kdy to bude fungovat,po akci? nebo až si nahrabou ti co hrají,nechápu jakto že někdo hraje??
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/3/14
    ☢Arrow☢ tohle ocenil(a).
  5. *AuDIE*

    *AuDIE* Zelenáč fóra

    njn neházíš do brokora -nehraješ))
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Vodnice**CZ*, vyvaruj se prosím multipostingu viz pravidla. Co se týče tvé otázky na ježdění ano, někdo kdo má pevnou vůli a vydrží a podaří se mu nalogovat může jezdit do té doby než ho to automaticky odhlásí a nebo ho někdo potopí´. Jsou to ale chyby, které trápí všechny hráče bez vyjímek a bohužel s tím nemůžeme udělat nic jiného než problém neustále urgovat a hlásit.
     
  7. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    • Vulgarita
    Čau,BP se asi uplně pomátlo tolik stížnosti není v žádné jiné hře,moderátoři by se měli okamžitě(už je vlastně pozdě) spojit s našími stížnostmi a přestat nás banovat,pravidla už neplatí pokud je taková anarchie ze strany provozovatele téhle EDIT hry
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/3/14
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, prosím vyvaruj se používání nevhodný výrazů viz pravidla.
     
  9. ŦZoroŦ

    ŦZoroŦ Zelenáč fóra

    • urážka moderátora, doubleposting -mimo téma, obcházení banu
    Čau,no poseidone ty asi neumíš číst.Za 1.jsi velice rychlí v udělovaní banu na foru,za 2.ty jsi to asi nečetl pořádně vid?Myslím tím článek od petrika.Za 3.slovo -domrvit- se ti zdá nevhodný výraz?Kolik ti je let?Umíš vubec česky,nebo jsi mongol,a pozor-mongolové jsou národ,takže nehledej v tom urážku,mohl by jsi tím rozpoutat mezinárodní chaos, SMAZÁNO
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/3/14
  10. ŦZoroŦ

    ŦZoroŦ Zelenáč fóra

    Jo a už tě píšu na BP,já jen at víš
     
  11. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Pravomoc vam prirozeni nezvetsi:))
     
  12. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    Koukam ze ta hra stale nejde sem rad ze zrovna nehraju a venuju se svoji pritelkyni tak pevne nervy vsem :)
     
  13. ~.BRUTUS.~

    ~.BRUTUS.~ Zelenáč fóra

    • doubleposting
    mne se ta akce pačí pouze mne stve ze se nemohu na more dostat odloguji a chci se prihlasit ,zjistím ze mne stopil po odlogovani enemy a ja se nedostanu na more uz 3h je to smutne

    chce to poradnou demonstraci )
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/3/14
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ŦZoroŦ,

    myslim, že už toho bylo dost, aby jsi mohl podpoře nebo přímo společnosti BP popsat podrobně naše chování, tady to máš sapsané.

    1. urážka forum moderátora
    2. doubleposting a psaní mimo téma
    3. obcházení banu

    také mám jen jedny nervy a co je moc je moc. Nový účet raději nezakládej a přijmi trest ať nemusíme žádat o přísnější trest bann na IP adresu, mrzelo by to hlavně tebe.

    pro ~.BRUTUS.~,

    prosím dodržuj pravidla herního fóra viz. ZDE

    přeji pěkný den
     
  15. psohlavec-ČR(SCA)1

    psohlavec-ČR(SCA)1 Pisálek fóra

    Je to opravdu hnus... nemůžu se přihlásit na moře. Proč se, ale můžu lognout na moře na např. GE 2, GE3 a GE5 a jen na GE1 ne! Možná by mělo BP nabídnout hráčům přestup na jiný a hratelný server se stejnou lodí.
     
  16. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    BAN na IP adresu ))))
    to určitě nejsou schopny spustit hru, ty ani nevi co to IP adresa je
     
  17. RAPTOR-CZ

    RAPTOR-CZ Zelenáč fóra

    je to trochu divne mam jeste jeden ucet a to meho syna me nalogovat nejde ale jeho lodka ano hm zvlastni co
     
  18. ~.BRUTUS.~

    ~.BRUTUS.~ Zelenáč fóra

    muj dnesni den nekolika nasobni pokus o nalogovani mapy neuspesny od rana jsem toho moc na mori nezazil spise po hlaseni chyby a odpocitavani naskakuje uz lepsi hlaska LOST CONNECTION ! nevim co stim ani podpora a nikdo jinej nahrady zadne nebudou spis se vtom nekdo schvalne hrabe aby nam to znechutil
     
  19. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    BRUTUS jsem tehoz nazoru a drzost BP je nekonecna jeste si daji MHH
     
  20. slaboch_CSA

    slaboch_CSA Pisálek fóra

    nechť mi FM, nebo kdokoliv jiný vysvětlí,jak se mám po potopení dostat na moře dřív než za hodinu a přestanu se rozčilovat.Bohužel očekávám,že vzhledem k neschopnosti problém odstranit to za chvíli vyhlásí jako vlastnost hry a součást trestu za potopení ve hře.
     
    ΛΖLΛB a ☢Arrow☢ tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.