Velký hon na odměny – SeaFight slaví 8. narozeniny! / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 17/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    Tak jsem zvědav , kdy konečně opět zprovozní Alexandra , protože ztracenou hodnost měl každej během prvního dne a teď má být hodnost s 8.

    Jak je to tedy s těmi hodnostmi 7 mám když bodu dělat ůkoly ještě jednou dostanu 8 nebo je to kachna Díky
     
  2. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    to mně jede i na mozille ,zapomněl jsem napsat ,že asi G4 je úplně na kaši ,nebere to žádný prohlížeč ,asi mám špatný comp ,špatnej flash player ,celý špatný technický zařízení na hraní této hry ,asi bych to měl vyhodit oknem a koupit vše jiný ,ale pochybuju ,že G4 mi i na nejnovějším Pc pojede ,
     
  3. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    DD..ta hra je totálně EDIT:D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/3/14
  4. Wroge.CZ

    Wroge.CZ Pisálek fóra

    nejde nalogovat nic je akce a nic nefunguje bp asi chlasta cely vikend nebo ja fakt nevim ...........CONGESTION ERROR!!!!! 25% a spojuji a kdyz naloguju tak zacne odhlasovani 30,29,28 parada
     
  5. StarkCZ

    StarkCZ Zelenáč fóra

    mohli byste sakra uz neco udelat stou hrou at to trosku funguje protoze je to hruza diky
     
  6. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    platebka na G4 funguje , to je to hlavní ,ale moře nikoliv , můžeš jen solit prachy a hrát si se svým pod stolem ,za to
     
    hugosamo tohle ocenil(a).
  7. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Je to kachna, můžeš jenom opakovat úkoly každej den, žádný jiný odznak není, měl bych už jinak 9 nebo 10 nevím :)
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj fundarkangels.cz, vyvaruj se prosím používání neslušných výrazů viz pravidla.
     
  9. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Čemu se stále FM diví? Takovej bordel jsem neviděl, nic nejde, furt se to odhlašuje, padá to, neustále něco nefunguje a ještě tu napomínají lidi za nesmysly... Prý porušování pravidel, BP porušuje pravidla furt, že nic naprosto nic nedělá, aby to dalo dohromady. Jedině co dělá, že o všech chybách ví. Tak prosím FM, ať uberou, radši se snaží pomoci a bombardujou BP, ať je to hratelný!
     
  10. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Tak zmeň server.
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Iscariot, jsou nějaká pravidla a ta se musí dodržovat. Co se týče BP se píše neustále. Nejsme jediný team odesílají to samozřejmě všechny teamy více bohužel nemůžeme udělat.
     
  12. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    proč bych měnil server ,na G4 jsem do toho narval prachy ,tak ho mám odstavit a rvát zase jinam ,jednoduchý BP u mně od teď má jen velký hnědý a když bych trochu zatlačil byl by toho i kýbl
     
    Kučim tohle ocenil(a).
  13. Balтic_SK

    Balтic_SK Zelenáč fóra

    Dnes sa mi konečne už podarilo urobiť ulohy po tolkych dňoch trapenia,ale aby moje sklamanie nebolo porušene tak pre istotu mi furt odhlasuje mapu a nadôvažok ta hodnost nie je pripisana. Nezabudnutelné narodky!? !
    ps pekny hnus maju v tej hre a to chcu este aj prachy:eek::eek::eek:
    Iscariot ma pravdu ale BP viac porusuje pravidla ako mi, ked nevracia hracom premko ani po dvoch mesiacoch, miznu veci z uctov, atď.
    "Seafight je dobrodručná, fantastická hra v reálnom čase! Zaži napínavé dobrodružstvo na šírom mori, neľútostné morské bitky a túžbu po nekonečnej slobode, sláve a bohatstve"
    avšak kde to more vôbec je:D:D:D
     
    Naposledy upraveno: 22/3/14
  14. 乂==FEDE乂==乂

    乂==FEDE乂==乂 Pisálek fóra

    Ahojte pirátky a piráti,

    jak tak pročítám fórum, tak jen čtu:

    Vyvaruj se, přečti si pravidla, to nedělej, to nemůžeš, jinak dostaneš ban a různé ponižující vychytávka moderátorů fóra, kteří jsou podřízení BP, stejně se tady ničeho nedovoláte, nikdo vám s hrou nepomůže, chyby řeší rádoby programátoři a odborníci na nesprávném místě, tak sem raději ani nepište, nemá to fakt cenu. Nepište nic na fórum!

    Navrhoval bych založit si vlastní stránky, kde bychom si psali vychytávky, různé fintičky a těch tady je, chyby ve hře, které náhodně pomáhají hráčům, když BP s námi tak vydrbává, tak jim to vrátíme i s úroky a hlavně nic nekupujte za reál prachy!!!
     
    Patriot.cz. a hugosamo tohle ocenili.
  15. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    Mýlíte se, BP ted sehnalo dva super programatory,jeden z mongolské lidové republiky a druhy z papuy nové guinee, tak to spravujou. nebojte,určite to dobre dopadne a behem roku se dostanem na moře. A co tu pise ta radoby podpora to prejdete ,nedelejte si s tim vůbec starosti,at si tu plkaj co chtěj.
     
    TotojehraPche tohle ocenil(a).
  16. švihák55(Cz)

    švihák55(Cz) Pisálek fóra

    taky si myslím že to vypadá na mongolsko,hra je trop už rok a je to stále horší.Mongol by to mohl vyřešit líp a dřív než tyhle ty ....
     
    *Jack-Sparoww*cz tohle ocenil(a).
  17. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    Diky vsem co me napsaly jake jsu odmeny z vraku snad se vratim do konce akce a jeste zkusim taky si neco strelit tak pevne nervy jsem rad ze zrovna nemam cas hrat :)
     
  18. tomauva

    tomauva Zelenáč fóra

    dej te si tu po hru do kopy nebo dete do pryc
     
  19. puko78

    puko78 Zelenáč fóra

    • Vulgarita
    je to na EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/3/14
  20. sewses

    sewses Perspektivní autor

    • Uveřejňování externích informací
    možna niekdo bude mať zaujem .. EDIT
    :p:D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/3/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.