Velký hon na odměny – SeaFight slaví 8. narozeniny! / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 17/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. turbodmichadlo.cz

    turbodmichadlo.cz Zelenáč fóra

    oprt suprova akce opet patek a zase se nejde nalogovat..jedno potopeno a hodinu logovani :confused::confused::confused::mad:
     
  2. Jirka2112

    Jirka2112 Pisálek fóra

    ve hře máme vraky , všude jsou ofiko oznámení , jen v Čechách zase nic.
    Výmluva bude , že nedostali pokyn to zveřejnit.
    Jinak odměny celkem dobrý - krystaly , duše , klíče
     
    Naposledy upraveno: 21/3/14
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Jirka2112,

    díky za upozornění, naše chyba je již napravena viz. oficiální oznámení

    přeji pěkný den
     
  4. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Nevím jak ostatním, ale akcí jsem znechucenej. Jediný, co mě trochu bavilo byly úkoly a ty jsem udělal jednou, ani odznak nemám, a dál je dělat prostě nemůžu. A furt střílet toho hada je nuda :-( Ale co je nuda proti naprostý nehratelnosti téhle hry. Koho inteligentního napadne spustit akci v takový bordelu, co tu je??? Kdybych psal dál, jen by mě zabanovali :-( Pevný nervy nám všem
     
  5. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    skutečně zajímavé, přidají vraky, jdou opakovat úkoly, ale souhlasím s přešlím, to odhlašování je trapný, jakmile potřebuju resetovat mapu okamžitě sem odhlašován, nejlepší, když se ukáže enemák. fakt supr.
     
  6. slavista81

    slavista81 Rádoby autor

    zase se nejde nalogovat
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj slavista81, bohužel problém přetrvává, ale pokud myslíš nyní LOST CONNECTION ! tento status vyvolává blížící se restart.
     
  8. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    jaj, tak sem to vypnul a zapnul a na 2% conestion Lost, mě z toho trefí asi, kdy už se tady někdo oficielně vyjádří, co nefunguje, co funguje, co se opravilo atd. Poseidone, restart byl pře hodkou nebo dvěma, to je na odstřel toto
     
  9. slavista81

    slavista81 Rádoby autor

    a kdy bude restart? zkousim se pripojit uz presne 38 minut a nejde to mam trpelivost ale ne nekonecnou...
     
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
  10. Zdenek73.cz.

    Zdenek73.cz. Pisálek fóra

    21% - init global actions control pokročil sem pustilo mě to až sem občas i na 62% tím to končí asi jim do toho nateklo
     
  11. slavista81

    slavista81 Rádoby autor

    POSEIDONE!!!! ja se te na neco ptal
     
  12. JEZUS-CR

    JEZUS-CR Rádoby autor

    a jak je to stěma vrakama jsou na mapach 1-3 může je střílet každy? a to že mají značkování je na 2-3 stejně k ničemu když jí někdo bude chtět ukradnout tak si tě stejně první potopí :-( pro ful otaska pár sekund, ale dobré něco.
     
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj slavista81,

    Pravidelný restart na všech serverech je v 5.00 hod. a při patch day většinou vychází na čtvrtek, tyto restarty jsou pravidelné a víte o nich nebo jste o nich informováni ostatní nepravidelné restarty jsou v průběhu dne oznámeny na jednotlivých servrech pouze informací na moři. Je přibližně 30 serverů a v průběhu dne jsou různě a my nemáme k tomu přístup, mnohdy je restart do 15 minut výjimka neni ani do 5 minut, než by k nám informace došla (než by jí osoba zodpovědná za restart napsala) naše reakce a když vezmu počet serverů a četnost restartů na některývh serverech bylo by asi po restartu.

    Znovu opakuju nemáme tyto informace je to dle VOP plně v pravomoci společnosti BP.

    pěkný den
     
  14. slavista81

    slavista81 Rádoby autor

    mirku za tohle vysvetleni dekuju ,stejne se nemuzu uz druhy den dostat na more takze bych o rest. na mori nevedel
     
  15. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    znčkování ty vraky můžou mít jaký chcou ,na 2 nebo 3 je skoro nikdo nestřílí ,ale na 1lvl to valej fullky jen se za něma praší ,zajisté na botech ,jak jinak by je to bavilo píchat 650tkama ,že ,tak kde maá BP ty svoje slavný scripty na odhsalovaní botů ????
     
  16. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    CO S TÍM POŘÁD KOUZLÍ UMĚLCI ,TO JER BĚZ ,CO S TÍM DĚLAJÍ ,ANI JEDEN PROHLÍŽEČ POŘÁDNĚ NEFUNGUJE NA MOŘE ,, HNUS , HNUS A ZASE JEN HNMUS K ZBLITÍ
     
  17. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Ahoj, ja používam operu a nemám žiadný lag len raz za hodinu 1 crash, a grafiku na mori mám nastavenú na slabú a vypnuté tie somarinky a fachčí mi to normálne, či je vojna alebo event kde je veľa hráčov. Skús si povypínať prvky, určite ich používaš.
     
  18. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    Zdravim muzu se zeptat co davaj vraky jeste sem nemel cas si nakej strelit tak at sem v obraze diky
     
  19. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    MAXTONS: Získal jsi 85 x Střelný prach , Získal jsi 1 x 50-librák, Získal jsi 43 x Střepinový déšť,Získal jsi 3 x Akční klíč, Získal jsi 8 krystalů,Získal jsi 26 x Vědomosti špeha . Je možné,že tam ještě něco bude
     
  20. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    ještě jsou tam 55-ti libráky, 60-ti libráky, pláty ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.