Velký hon na odměny – SeaFight slaví 8. narozeniny! / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 17/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *AuDIE*

    *AuDIE* Zelenáč fóra

    proč se tak stěží dostávám ted na mapu a když mě někdo ztopí tak už se tam nedostanu vůbec CO JSTE S TOU HROU PROVEDLI?
     
  2. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    • vulgarizmus
    keby som ti povedal čo s ňou urobili dostal by som ban na veeeľmi dlho... stačí povedať že ju SMAZÁNO
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/3/14
  3. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    admsity, já hned vypnu prohlížeč a lognu znovat, je to trochu rychlejší, než furt znovu, ale neplatí to vždycky
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj AdmSity,

    vyvaruj se podobných vulgárních výrazů viz. pravidla ZDE
     
  5. *AuDIE*

    *AuDIE* Zelenáč fóra

    Mirku ty moderátore místo varování AdmSity mi prosím rači odpověz ju díky
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj*AuDIE*,

    tento problém mají ve hře všichni, hodně krát byl již urgovaný, a vadí stejně tak tobě jako nám, pokud hra nejde tak si ani já stejně jako Ty nezahraju. I když si většina hráčů myslí, že je mezi námi nějaký rozdíl, tak bohužel neni, nemáme žádné VIP připojení, též si přeju aby to bylo opraveno.

    přeji pěkný den
     
  7. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Pro změnu, mě to dvacet minut nonstop odlašuje, předtím se dvacet minut nemůžu dostat na mapu, to je otřesný, fakt otřesný. Velice těžko se píše bez vulgarit, ono se to totiž samo nabízí si zanadávat.
     
  8. *AuDIE*

    *AuDIE* Zelenáč fóra

    Děkuju Mirku tak počkám na konec týhle akce jestli bude vůbec ještě sea fungovat taky přeju hezký den))
     
  9. ANTIHMOTA

    ANTIHMOTA Pisálek fóra

    já sem tak šťastnej, že sem sem neinvestoval ani korunu, takhle si můžu jen klepat na čelo, jak nekvalitní produkt SF je a v klidu to vypnout. kdybych platill tak budu tak frustrovanej, že ty vulgarity nestačíte mazat.... škoda, že nebydlím v Hamburku, Berlíně, LA nebo Istambulu, docela by mi to stálo za osobní návštěvu :))
     
  10. okovy-cz

    okovy-cz Pisálek fóra

    To jsou narozeniny asi poslední
     
  11. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    jj dal to uz nejde :)
     
  12. -meďa-75

    -meďa-75 Pisálek fóra

    to je dobry zazitek ze hry jak to tu psali fakt dobra hra to se vam povedlo jste jednicky vsak co se da od BP cekat za 3 roky co to tu hraji je posledni rok nejhorsi vubec to tu nefunguje fakt dobry
     
  13. -meďa-75

    -meďa-75 Pisálek fóra

    uz ani enemy nepotrebuji porad me to odhlasuje a npc me potopi ,kdyz se nahodou dostanu po15 minutach na more to je husty jen tak dal BP
     
  14. zuto6

    zuto6 Zelenáč fóra

    podruhy raz nech taketo sracky ani nerobia clovek sa tu akurat riadne vytoci :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: fuj tajbel :confused::confused::confused::confused::confused::confused:
     
  15. -meďa-75

    -meďa-75 Pisálek fóra

    • Doubleposting
    zase opet loguji a loguji a kdyz neloguji tak porat odhlasuji a odhlasuji jupi dobry zazitek ze hry jak to tu psaly hura jen tak dal jde to pekne do kopru

    jo jinak koukam ze jsem zelenac fora asi proto ze jsem nemel duvod tu psat ale fakt za posledni rok to tu stoji za nic
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/3/14
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -meďa-75, vyvaruj se prosím doublepostingu viz pravidla, příspěvky jsem ti sloučil.
     
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Naposledy upraveno: 21/3/14
    *AuDIE* tohle ocenil(a).
  18. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor


    Já jsem si toho všiml hned jak naskočil ten banner :) ale tak je to pravdivé však hra se nedá moc hrat :(
     
  19. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    aspoň je vidět , co vlastně my hráči pro BP znamenáme :D a je to opravdu ošklivé
     
  20. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    No ted jsem docela uz nastavenj a to jsem velmi slusnej kdyz ujedu 5 poli a mam tam automaticke odlogovani uz toho mam vazne dost je sice pekne ze dali ulohy znovu ale zas podelaly jinou vec ach jo kdy to bude fungovat normalne mely by vymenit CELEJ TÝM programatoru a ne ty sasky co to tam ridi :( .
     
    *AuDIE* a Hugi|CZ| tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.