Velký hon na odměny – SeaFight slaví 8. narozeniny! / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 17/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. WILL1958

    WILL1958 Zelenáč fóra

    Konečně dobrý názor. Všechno stojí za houby. Mysleli to dobře ale ted jim jde jen o prach jak je vytájnout ze závislých hráčů a nic vic je nezajímá.
     
  2. Patriot.cz.

    Patriot.cz. Pisálek fóra

    Řešení problémů po zavedení :máte jedno psaní od TL Verbeia.
    Keby som mala písať ako platiaci hráč, môj názor by bol taký, že stále prichádzajú veľké a dostačujúce príjmy, aby sa chyby mohli riešiť takýmto pomalým spôsobom.
    Prostě přestante lidi tu hru financovat. Je to pro Vaše dobro. BP se aspon chytne za hubu a začne něco konečně dělat.
     
  3. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    Nějak jsem nepochopil kde se zadávají ty úkoly pro ten klíč .... může mi někdo poradit?
     
  4. slaboch_CSA

    slaboch_CSA Pisálek fóra

    to je humus toto,když se po půl hodině lognu na moře tak mne to samo odhlašuje znova a znova...opravdu se nedivte,když někomu ujede ne zrovna slušné slovo sám jich mám na jazyku spoustu
     
  5. psohlavec-ČR(SCA)1

    psohlavec-ČR(SCA)1 Pisálek fóra

    To je opravdu hnus, zajímalo by mě proč se bez problému připojím na server INT 2 nebo 4 a vše tam funguje.
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj !-Hellmaster-!, tyto úkoly zadává NPC Alexandr, které najdeš náhodně na mapě, když k němu přijedeš klikneš na něj nabídne ti úkol. Případně klepnout na úkoly a vybrat akce a tam ho vidíš též.
     
  7. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Poseidon už to tam je :D I když je to prakticky blbost na nic :D
     
  8. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    Ale na jaké mapě?
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj !-Hellmaster-!, ahoj na různých mapách to se nedá říct jen někde. Na mini-mapě uvidíš velkou oranžovou tečku. A nebo se zeptat na tvém serveru na chatu jestli ho hráči někde neviděli. Slyšel jsem u nás na 9,11,20.
     
  10. skenny[CG!]

    skenny[CG!] Zelenáč fóra

    dělate si srandu celou dobu jen same errory totalni lagy nic nefunguje jen opet nici a nici a nici hruuu
     
  11. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    na GE2 je na 3/3,7/1,9/2 dál nevím, ty úkoly jsou celkem lehký a odměna slušná
     
  12. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Neměly se ty úkoly obnovit po půlnoci ? dneska sem dojdu a úkoly tam nemám žádné ...
     
  13. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Dobré rano Takze pro ti co me chteji radit ze musim odevzdat ukol nemam zadnej aktivovanej ,prihlasil jsem se dnes na more stim ze budou nove ukoly ale kdyz kliknu na alexandra tak se me neotevre nabidka s ukoly proc? s predesleho dne mam vsechny ukoly hotovoe ! kde je ten hon na odmeny to je jen tech prvnich par ukolu? co jsem udelal prvni den za par hodin?

    GL1
     
  14. ŦZoroŦ

    ŦZoroŦ Zelenáč fóra

    Čau,super mongolové z germánie,ukončete už tu šaškárnu která se nedá normálně hrát,chtěl bych vědět,jestli to vyskoušel nějaký programátor a byl na moři aspon hodku bez poruchy,ale o tom silně pochybuji
     
    TotojehraPche a .sh!my. tohle ocenili.
  15. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    proc s ifur tstezujete a navic to sem nepatri vsak je to dobra akce staci jen si hrat a nezlobit vy chcete po BP at opravuje chyby a FM po vas chou at dodrzujete pravidla nikdo nedela to co se mu rekne :) akce proc je hloupa vsak je dobra plno novych veci ukoly a to je super chtely ste at jsou nake ukoly za odmenu a kdyz jsou tak zase si stezujete no tak nevim prvni by ste se mely zamyslet nad sebou a pak nad tim co tu pisete super akce hratelnost je na jine urovni ale hrat to budete vsichni i ja porad tak hodne stesti pri nervech a ja si jdu jeste sesutit par eventiku zdarec
     
  16. zuto6

    zuto6 Zelenáč fóra

    toto nema uroven stale som potopeny a ked sa chcem prihlasit trva to aj 10 minut us mam take nervy na to a dakujem vsetkym zakompexovanym ktory suu 100krat silnejsi ako ja ze ma topia tych posranych 5 bb maximalne co dostanu im fakt pomôze pokial nebudu slabsi hraci neako chraneny podla lvl tak sa pozeme tak akurat p...t pri takychto akciach :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
  17. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    Poseidon Prosím tě jak je to s těma mazlíkama na nízké mapě 7/1 a 4/3 se dá získat Deimos a 12/1 a 18/1 se dá získat Phobos a jak je to s tím cituji :pokud budete mít štěstí, můžete získat také nového společníka! Když se vám poprvé podaří získat společníka, bude se jednat o společníka s nízkým levelem, ale pokud zabijete Typhona znovu a získáte dalšího společníka, už bude mít vysoký level. Já získal hned na 18/1 Phobose dá se upgrádovat?:rolleyes:
     
  18. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    a zase to samovolne odhlasuje,coz potesi pri strileni eventa,to uz fakt nema obdoby! a nasledne pulhodinovy pokus dostat se na more!
     
  19. slaboch_CSA

    slaboch_CSA Pisálek fóra

    zajímavé je,že jsem tu za celou dobu nečetl rozumné vyjádření ze strany BP,že jsou takové a takové známé chyby a tehdy a tehdy budou odtraněny a bude poskytnuta náhrada...
     
  20. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Jestli to nebude tim,ze zadne rozumne vyjadreni neexistuje,proste salam.....a stale nejsem na mori....to je hooooodne tezky zustat slusnej!!!!!!!!!!!!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.