Velký hon na odměny – SeaFight slaví 8. narozeniny! / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 17/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    • Doubleposting
    a tym BP, nic, moderatori na chatu nic,podpora nic, moderatori na foru nic...co byste delali ze, hodiny se nejde pripojit co vy by jste pro to delali ze?

    jak je mozny ze nekdo na mori je a nekdo ne
    2014-03-18 19:00:56Byl jsi potopen hráčem MƦ-ʆƲƔЄ°TΞC°.
    2014-03-18 18:54:24Byl jsi potopen hráčem Quintor.
    2014-03-18 18:47:15Byl jsi potopen hráčem Quintor.
    2014-03-18 18:41:01Byl jsi potopen hráčem Quintor.
    2014-03-18 18:33:17Byl jsi potopen hráčem MƦ-ʆƲƔЄ°TΞC°.

    ani jednou se mi nepodarilo nalogovat, ale v deniku jsem potopenej, uzasny, opravdu neschopnost a dyletanstvi BP je neskutecna
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/3/14
    TotojehraPche tohle ocenil(a).
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☆°ΛήĐý°☆, akční úkoly by ti již měli fungovat správně.
    Ahoj ☆☆ŞγnγØØ7{CZ}☆☆, vyvaruj se prosím zbytečnému doublepostingu viz pravidla.
    Ahoj ☢Arrow☢, vyvaruj se prosím používání neslušných výrazů viz pravidla. Bohužel ti nezbyde než počkat až tě to přihlásí, jsme na tom všichni stejně z naší strany probíhá neustálá urgence.
     
  3. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Tady se neustale resi chovani hracu,kteri jsou povetsinou pravem nastvani,chovani firmy BP nikdo nechce slyset. Hrap je dlouhodobe nehratelna,flash playyer pada od zacatku akce jako o zivot ,ale chovejte se hraci slusne!
     
  4. bigpodvod

    bigpodvod Pisálek fóra

    :D najlepsia hlaska v platobnej oblasti Nech žije seafight :D :D :D toto sa Vám naozaj podarilo som strašne zvedavý ktorí edit si to ešte zaplatí chcete € a neurobíte ani za mak slušnej prace mi pripadate ako žobrak na schodoch pred parlamentom :p
     
  5. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    Tak to už je úplný výsměch tahle akce.. KATASTROFA HNUS to uz ani neni od lidí tohle,to udelali neandrtalci to .. no .. nemam slov.. konec
     
  6. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Na hlavní stránce svítí nápis:Všechno nejhorší k narozeninám, jen toto je sice vytržené z kontextu, ale bravo, přesně to vystihuje to co se tady teď děje. Seky, lagy, nemožnost se vůbec přihlásit, mapa se sama odhlašuje, super. Všechno nejhorší drazí piráti.:p
     
  7. slaboch_CSA

    slaboch_CSA Pisálek fóra

    tak tato akce se skutečně daří
     
  8. ~=vandi=~(UEK)

    ~=vandi=~(UEK) Rádoby autor

    tak a dost toto uz neni normalny pul hodiny se nemuzu prihlasit a jakmile se dostanu konecne na mapu tak mne sunda hned npc a zase mi nejde se prihlasit ale vubec spojeni preruseno spojuju a porad dokola nic jine ani to neukaze mapu a ani naten sprosty chat nemuzu ani napsat lebo nekdo chytrej vymyslel ze kdyz nejsu prihlasenej nebo se odhlasim nemuzu na chat ani napsat toto se uz neda ani hrat to neni hra na zabavu ale na blazinec jen prichazim o nervy a penize cosem dotoho narval laskave vskazte prosim Big Pointu ze zadam za vsechny nervy a problemi poradnou odmenu a nezajima mne co reknou zadam odmenu uz mi to fakt leze nanervy a nenecham to jen tak.
     
  9. FRESH_SVK

    FRESH_SVK Pisálek fóra

    spojuji spojuji spojuji 10 minut a ked spoji sejmne ma ostrov a znova spojuji spojuji... :D
     
  10. ANTIHMOTA

    ANTIHMOTA Pisálek fóra

    ja nespojuji a restartuju celej komp, pak přihlášení bez problému :) trošku to otravuje (sem denně tak 200x dole), ale co tadyneotravuje že :)
     
  11. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    to mozem viete co .... to je taka ... hra waaa sak 15 minut spajam a aj tak nic ????????? nech sa spameta cely BP
     
  12. cornwell

    cornwell Pisálek fóra

    • Doubleposting
    By mě zajímalo, jak BP odškodní hráče, kteří se nemůžou nalogovat a chcou hrát. Už 15 minut jen CONGESTION ERROR ! ... Vystřílel jsem munici pak mě někdo sejme a díky tomu zas .... logu nemám ani část odměny.

    Gratuluju celému BP za '' pěknou '' akci. Nemůžu ani na moře. Asi nemám nárok hrát když VÁM nervu na účet prachy co?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/3/14
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj cornwell, vyvaruj se prosím zbytečnému doublepostingu viz pravidla. Problém je neustále hlášen, ale bohužel víc s tím nejsme schopni udělat to musí programátoři.
     
  14. cornwell

    cornwell Pisálek fóra

    To nebylo umyslem porusit pravidla. Ale jen me to hoodne stve. Vystrilel jsem munici, pak me nekdo sejme a diky logu nemam z toho vubec nic. Jen zlato a munici v ....... .
     
  15. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    2014-03-18 20:42:57Získal jsi 1 x Ztracený odznak .
    Zajímalo by Mě kde mám svůj odznak :D Nikde žádný není hlavně že jsem kvůli tomu dělal 7 úkolů :D
     
  16. Havana1878.cz

    Havana1878.cz Zelenáč fóra

    Proc sakra spoustite akce ,kdyz hra nefunguje a nejde se ani nalogovat.
     
  17. cornwell

    cornwell Pisálek fóra

    Nalogujes se, ale asi po 15 minutach cekani. A jestli jsi mel rozstrilene monstum, tak necekej bonus za nej. Akorat prijdes o munici.
     
  18. WILL1958

    WILL1958 Zelenáč fóra

    Tuto hru miluji. Hraji ji již pátý rok a nejvíc se mi líbí že při každé akci je nehratelná a je jen zdroj jak vytáhnou z hráčů peníze. Jinak je nezajimají názory. Když jsem zčínala šlo vše perfektně. Dnes bída a hnus. Hraji ji jen z nostalgie. Snad se vzpamatují.
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☆°ΛήĐý°☆, díval ses na moři do Loď a vyznamenání? Pokud ho tam nemáš zkus vydržet do ranního restartu a nebo jedině odlogovat nalogovat, ale to bych nyní asi nedělal.
     
  20. WILL1958

    WILL1958 Zelenáč fóra

     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.