Velký hon na odměny – SeaFight slaví 8. narozeniny! / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 17/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    takže... podľa mňa super akcia ako posledné 3 či 4... odhliadnuc od tých chýb v prvej časti toto jedna z naj akcii za posledných pár.. možno aj rokov :p hoci som bez ali čiže z typhona som nemal nič ale aj tak som získal pekných pár 100 k munície či už svetelnej alebo jedovatej dokopy asi 1600 agwe amuletov 2000 tritonových požehnaní 3000 rakiet... keby som to mal počítať na perly tak bez zľavy cca 1800 000 perál len za požehnania a amulety a 500 000 za rakety. .čiže čistý zisk 2,3 mega perál... takže neviem čo brblete :D a ešte aj kooopu eli muni za ktorú som bez kúpenia čo i len 1 ks muni získal cca 3000 battle bodov.. ďalej z truhiel za kľúče z úloh kopec kryštálov, z NPC celkom slušný obnos BS atď atď.. :p takže moja spokojnosť..
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ~=vandi=~(UEK),

    určitě to mají začátečníci těžší než full lodě, kdyby to tak nebylo, nebyla by žádná motivace zdokonalovat loď. U glitzu je podstatné kolik ho sebereš jestli 500 Ks nebo 2000 Ks denně. Nemůžu nikoho učit hrát hru, to je na každém hráči. Pokud jsou pro tebe 50ky k ničemu, máš už jiná eli. děla, střílíš cca. 4K dutou a stím už se dá slušně vydělávat.

    úkoly od Alexandra
    harpunovat
    střílet Atalany ve skupině

    pěkný den
     
  3. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Jsem malá loďka, která se zaměřila na píchání vraků a moje zisky: 3000 střepiňáku, okolo 70ti k krakení munice, 90k světelné (z 2truhel denně na úkol + úkoly), 180 ohňů, 50 agwe amuletů, 260 tritonů, 25 amuletů legba, a okolo 3000 štítů a sudů a pro mě hlavních 80x 50ti librák, 10x55ti librák a dohromady 14x 60ti librák. Takže za mě? Rozhodně (y) :)
     
  4. thomas.summ

    thomas.summ Pisálek fóra

    určite sa dalo skvele zarobit no len pritom pichaní vrakou si musel stravit strašne kvanta času a nie každý ho tolko ma(alebo si si našiel bootera)..ale fakt krasne si tie dela nazbieral,ja som dal za akciu tiež posledných 100eli diel čo mi chybalo do fullky ale to som ich 60ky z trhu mal a z typhona perly čo som zarobil na 40admiralok no kupoval som krakenku za prachy
    ..ja som tiež z akciou velmo spokojný kto frfle neviem čo by chcel aby mal asi za každu vystrelenu gulu kryštal alebo neviem :D
     
  5. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    thomas.summ Byla to tak hoďka dvě denně (od začátku i té minulé akce). Někdy méně o víkendu více, ale je fakt,že jsem vyházel dost velký množství 500 harp, ale co s nima má člověk dělat :))
     
  6. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    sak akcia je super ja som urobil viac jak 120x 60librakou kupi lsom rozdne predmety viac ako 1200 amuletu legba 1000 amuletu agwe cca 500 trinitoveho perly ani nepocitam tosom urobil tolko opeviek ze an ido tolko neviem poitat :) asi 1500 krystalou 7k kniziek na dmg a vela vela dalsieho akcia bola super:)komu sa nepacila nevie hrat:)hraci od nas tie slabsie lodky si urobili dizajny tez su spokojny uz len sutim tentakle a cakam na dalsiu akciu :)
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    na čem si prosimt ě udělal 1500 krystalů, to by mě opravdu zajímalo
     
  8. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    arrow v pohode z truhiel.. ja som spravil asi 300 kryštálov a to som mal kľúče len z úloh...
     
  9. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    sorry ale za akci jsem otevrel 1457 truhel a dle tabulky co sem si delal jsem mel 480 krystalů......
     
  10. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    arou ja som otvoril cez neviem presne ale cez 1600 truhal isto + atalan ti dava krystale vraky po 8 krystalou da sa to urobit le ntreba makat 72 hodin denne:)
     
  11. -☠doktor.mk.CZ☠-

    -☠doktor.mk.CZ☠- Zelenáč fóra

    luky raper.... nevím k čemu ti toho bude tolik když jsi na 4 rány dole :))) i s amuletama, budou asi rychle pryč :)
     
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Lukas-reper1
    plácáš tady nesmysly, tvoje lod jde ke dnu rychleji než titanic kde by si ty vzal na
    120 del,1200 amuletu legba,1000 amuletu agwe,500 požehnání

    ještě ve středu si na chatu skuhral, já máš pořád dno a že si nemůžeš vydělat

    jen to co popisuješ by tě stálo 5100 prokleté a 3400 zářící a to ty se svou lodí neuhraješ ani kdyby si byl na moři 72 hodin denně
     
  13. -☠doktor.mk.CZ☠-

    -☠doktor.mk.CZ☠- Zelenáč fóra

    • Zbytečná citace
    Ave ☢Arrow☢.....amen :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/4/14
    _-........-_ tohle ocenil(a).
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -☠doktor.mk.CZ☠-, vyvaruj se prosím zbytečné citaci viz pravidla.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.